Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~   Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Icon_minitimeHétf. Szept. 28, 2009 8:29 pm

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 2ike15gLife should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 2ike15g
„Soha életemben nem volt ennyi titkom.
De be kell vallanom, a hátrányai ellenére, valahol jó érzés, hogy van egy titkos életem.”



Csöndes szombat délután.

Mára nem volt konkrét programom, se buli, se barátnőzés, se pasik, csak úgy magamnak éltem és be kellett vallanom jólesett a magány eme formája. Alapjába véve társasági lénynek számítok a kietlen pusztában, de olykor jólesik önmagam társasága, kizárva a nyilvánosságot és mindenki mást az életemből.

Szobám rejtekében a tükör előtt öltöttem magamra egy lenge miniruhát, sminkeltem arcomat, igazítottam hajamat, végül fújtam parfümöt nyakamra és csuklómra. Fekete magassarkúba bújtattam lábaimat, emeltem mindenféle női kelléktárral megpakolt táskámat és laptopomat, hogy a hófehérre mázolt bejárati ajtó csapódjék mögöttem és Sylvia a mindenesem hangos kattanással bezárhassa. Két éles csipogó hang és autóm melege várt tárt „karokkal”. Az anyósülésre pakoltam a kezemben lévő holmikat, majd felbőgettem cabriom motorját. Szeltem a kellemes napsütésben az utakat, miközben a szél lágy táncot vívott tincseimmel, napszemüvegem lazán hullott pilláimra, sötétséget hozva a megvilágított tájékra. A dübörgő zene ritmusát vertem a kormányon, egy-egy mondatot hangosan énekeltem, majd lassult a drágaságom féknyomot hagyva maga után a poros utcán, míg végül sikerült megfelelő parkolóhelyet találnom a Central Park végtelen tengerében. Kiszálltam, váll- és laptoptáskám kezeim szorításában pihentek, lépteim hangosan koppantak a békés nyugalomban. Mélyen szippantottam be a természet lágy szépségét, a madárcsicsergés végtelenül nemes akkordját. Mintha másvilágba csöppennék, mikor idejövök, a nyugalom, a frissesség, a kacaj mindig feltölti lemerült szívemet, felturbózza, új értelmet adva a holnapnak. Hogy miért pont ide jövök magányos perceimben, mikor azt szeretném, hogy mindenki békén hagyjon? Talán mert a szombat délután iskolatársaimnak máshogy és máshol telik, nem kötekszenek, hogy miért nem hódolni megyek vagy egy piálós buliba, szeretem mind, hogyne szeretném, hozzám tartoznak, de néha jólesik a csönd, amikor saját magamra koncentrálhatok és a könyvemre. Igen, a könyvemre… Senki nem tud róla, hogy írok, ugyan ki sem néznék vad személyiségemből, hogy képes lennék mondatokat szerkeszteni egymás után, aminek még értelme is van.

Egy öttagú fiúgárda előtt haladok el, tudtam mi vár rám, széles mosoly libbent ajkaimra, mikor az első beszólás érkezett.
- Unatkozol kiscicám? Nagyon magányosnak tűnsz. Én segíthetek – görcsös és erőltetett vigyor kúszott végig arcán, micsoda kis perverz. Szeretek rosszalkodni, ugyan már? Ki nem szeret. Ezen bunkó mellett megszólalt még egy magát tökéletesnek gondoló idióta: - Gyönyörű hercegnő vagy, egy mennybéli látomás – mosolyom egyre szélesebbre nyílt, miközben közelebb és közelebb lépdeltem feléjük. Nem, egyik beszólós majomhoz sem szóltam, szánt-szándékkal a szélső sráchoz léptem, kinek hajával lágyan játszadozott egy apró szellő, arca babásan csillant meg a kósza napsugárban, helyes fiú volt, amolyan csendes vagyok, így hódítok típus.

- Sajnálom srácok, ha választanom kellene ő kapná a legmagasabb pontszámot – a meglepett gyöngyszemre vetettem tekintetemet, majd egy hirtelen mozdulattal csókoltam szájon, nem a nyelvem nem adtam, de elég volt ez is, hogy pirospozsgássá váljék arca, a többieknek leessen az álla. Szót nem vártam, jólesett ez a finom puszi puha ajkairól és a döbbent arckifejezések mindent megértek. Barátnőkkel jó így szórakozni, de most nem volt itt senki, de egyszerűen nem tudtam kihagyni a kínálkozó lehetőséget. Suttogó tinilányok mellett vitt el utam, szemem sarkából láttam, ahogy irigy tekintetük végigmér tetőtől-talpig. Végül egy szerelmes pár ölelése mellett haladtam el, ahol a fiú igencsak végigmustrált, sajnos a lány észrevette és hisztirohamot kapott, ismét kacagtam legbelül, már ezekért a pillanatokért megéri kimozdulni baldachinos ágyam rejtekéből.

Betértem a park sűrűjébe, ahová éjszakánként az egymásba belefeledkező párok szoktak tanyát verni, hát igen, nem mondom, hogy én nem próbáltam ki, innen ismerem a legzegzugosabb, legelrejtettebb apró helyeket. A kavicsos járatról letértem, kérges fák tömkelege adott utat lépteimnek, az avar zizzent egy tücsök ciripelésével, mikor végre megérkeztem egy frissen nyírt bokrokkal körített területre. Barnára mázolt, fémvázas pad mellett szerelmes és trágár szavakkal telekarcot kis asztal, hiába cserélik, lakkozzák, a korombeliek nem tisztelik, na jó, én sem, de ez most nem számít, a mámor zuhatagában nem mondhatja senki, hogy ne legyek őrült.

Laptopom kattant, ujjaim heves mozdulattal vándoroltak a billentyűzetre, hogy beírják: 8. Fejezet. Megszűnt a külvilág zaja, a természet hangjai, csak az írás maradt, a karakterek és alakuló történetük. Lábam lazán záródott keresztbe egymáson, cukorka roppant fogaim között, miközben ujjaim megállíthatatlanul csak írták fantáziabirodalmam elborult eszmeszüleményét.


A hozzászólást Amanda Fuller összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12, 2009 12:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~   Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Icon_minitimeHétf. Szept. 28, 2009 9:30 pm

    Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 15 Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 15
    I know, you know my name, so say it out loud now

    Central Park. Természet, levegő, szabadság.
    Vagyis azt hiszem. Igazából a hely a beton dzsungel közepében van, szóval valamilyen szinten szépen körbe van kerítve a házakkal, így a szabadság annyira nem is illik most ide. De ne rontsuk el a kötözködéssel a sort… Ettől függetlenül az embernek meg van az a tévképzete, amikor idejön, hogy itt bizony olyan nagyon szabad és olyan nagyon a természetben van, hogy csak na. Szóval léleknyugtatásnak remek a hely.

    Meg egy szombat délután eltöltésére is kitűnő.

    Nagyjából tíz perce fejeztük be a srácokkal a kosárlabdázást. Hiába, a tánc után ez az egyik kedvenc mozgásformám. Egy adag haver összegyűlik, és miközben dumálnak és baromkodnak még sportolnak is. Remek időtöltés és még hasznos is, rendben tartja a testemet. Az meg ugye fontos, ha az ember táncos, vagy ha csak egyszerűen jó pontokat akar szerezni a lányoknál. Rám pedig mindkettő érvényes.

    Szóval a játék befejezése után vagyok, úgyhogy meg volt a póló csere, így már kevésbé van olyan szagom, mint egy disznó farmnak. Na meg az az adag márkás dezodor és parfüm is javított a helyzeten, amit magamra nyomtam a játék után.
    Mivelhogy nem indultam azonnal haza, mint a drága barátaim. Nem. Ha már egyszer kijutottam a Central Parkba, akkor már itt is maradok egy időre.
    Így viszont fenyeget az a veszély, hogy szembe jön velem egy ismerős, akit viszont nem szeretnék rinocérosz szaggal üdvözölni, mert hiába van rá meg az okom és a logikus magyarázatom, attól még a helyzet így is, úgy is kellemetlen lenne.

    Úgyhogy, ha minden igaz most úgy sétálok a zöld területen, hogy ettől a szituációtól nem kell tartanom.
    Na meg ismerős sincs sehol, egy szál se. Jó, mondjuk tény, hogyha csak úgy véletlenszerűen szeretnék iskolatársakkal összefutni, akkor nem éppen a legjobb helyen járok. De akkor is… Még csak egy andalgó párt se látok.

    Helyette viszont van szerencsém egy drága kutyához, aki valami nagyon érdekeset láthatott, hogy olyan sebességgel és erővel kezd el rohanni, hogy gazdája, aki egy korombeli csinos lány, akaratlanul is elengedi a pórázt. A kutya felém tart, a lány csinos.
    Mi lehetne ennél tökéletesebb?

    Például ha az a kutya nem lenne olyan fene nagy, és gyors.

    Oké, felém tartott, de azért nem annyira felém, mint hittem. A lány fut és miután a kutya mellettem is elviharzik, már én is futok utána. Mármint a kutya után, na… Meg lehet a lány után is. Még nem döntöttem el.
    Szóval itt a csodás üldözési jelenet, amelyben úgy ahogy kezdem elérni a célomat. Nem, nem én vagyok a húdegyorsfutó, a kutya unja meg a futkározást és lassít le, így végül rávethetem magamat és már is kezemben a póráza.
    Szép volt Jesse!

    - Jesse! Jesse! Jaj, köszönöm, hogy megfogtad – ér utol a lány, nekem meg dagad a mellem a büszkeségtől. Életemben nem láttam, és ő mégis tudja a nevemet. Na igen, az embert néha megelőzi a hírneve…
    - Rossz Jesse! Nem szabad csak így elszaladni – azért ez a mondat már kicsit megüti a fülemet… Rossz Jesse?
    A lány a fűben guggol és a kutyájához beszél, én meg hirtelen nagyon megalázva érzem magam. Szóval a kutyát hívják Jesse-nek… Csodás! Mondhatni mesés…
    Ezek szerint se hírnév, se lány. Mert, hogy nem fogok olyan valakivel összejönni, akinek úgy hívják a kutyáját, mint engem. Az biztos. Így viszont az előbbi sprintem és a hősködésem is felesleges volt… Remek. Egyéb meglepetés a mai napra?

    - Szívesen. Legközelebb jobban vigyázz rá. Nem mindig lesz a közelben valaki, aki utána szalad – mosolygok azért rá a lányra, mert azért nem kell az orrára kötnöm, hogy hirtelen mennyi pofont kaptam tőle. Inkább csak csendben továbbsétálok…

    Nocsak, nocsak. Ki döntött úgy, hogy itt tölti a szombat délutánját a parkban?
    Amanda Gillian Fuller.
    Amanda Gillian Fuller.
    Ez a lány… Imádom, úgy ahogy van az egészet. Imádom a művészetét, imádom a külsejét és imádom a személyiségét. Bár azért tegyük a hangsúlyt a külsejére… Azért mégiscsak pasi vagyok.
    Nem, ez nem szerelem. Ez csak pusztán a fizikai vonzódás egy megnyilvánulása. És az ember bizony sokszor, sok ember iránt érez fizikai vonzalmat. Nincs abban semmi rossz, semmi szégyellni való.
    Igen, a tudtára adom, hogy mit gondolok róla. De nem olvadok el, abban a pillanatban, hogy meglátom. Azért attól még távol állok…

    Mindenesetre örök hála annak a kutyának. Miatta láttam meg Mandyt ezen az eldugott részen.
    Várjunk csak… eldugott részen? Csak nem vár valakire?
    Lassú léptekkel, a lehető legtermészetesebben közelítek felé. Eleinte oldalról, majd kellő távolságban szöget váltok és még ha kerültem is érte, de most már hátulról kerülök egyre közelebb hozzá. Mintha a laptopján ügyködne valamit… Komolyan ki jött a parkba, hogy aztán a modern világ csodáival játsszon? MSN, blog, facebook?
    Mi a fenét csinál?

    - Drága Mandy! Mindig jó téged látni. Feldobod az ember napját–szólítom meg egy mosoly kíséretében hátulról. Azt a tipikus, féloldalas, kisfiús, ártatlan mosolyt dobom most be. Szóval csak a szokásosat…
    Minek változtatni a jól bevált formulán?
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~   Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 12:34 am

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 2ike15gLife should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 2ike15g
There's a part of me you'll never know
The only thing I'll never show


Mély levegő, egy korty ice tea és meredés a végtelen semmibe. Egy aprócska pillanatra leálltam pihenni, annyira belemerültem, hogy az idő múlása is eltörpült. Visszanézve a tizedik gépelt oldalt pötyögtem éppen, mikor egy hangjelzés élesen hasított végig tudatomon. – Önnek új levele érkezett – hirdette egy kis táblácska belemarcangolva az írásomba. A kis boríték pattant és már olvastam is, egy ismerős invitált ma estére fergeteges buliba. Volt is kedvem menni és nem is, ma valahogy önmagam társaságára vágytam leginkább. Tudtam, hogy jól érezném magam, ha már ott vagyok akkor minden más… de most az ujjaim görcsösen íratták velem, hogy majd a jövőhetin mindenképpen megjelenek, mert mára máshová kaptam meghívást és azt már elfogadtam. Erre jött a panasz, hogy direkt nekem hívott egy dögös pasit. Na, itt megakadtam. Egy buli, egy pasi vagy sok pasi, némi pia, jó társaság, klassz zene. Írom a novellámat inkább, ami lassan regény méretűvé növi ki magát és azt követően válaszolok a meghívásra, várjanak csak rám, hagy érezzem fontos valakinek magamat – mosolyodtam el és a levelező oldalt lekapcsolva, egy kis kézkrémmel beolajozva kezemet folytattam az írást. Ismét a távolba illant a fák nemes illata, a virágok bódító orgiája, egy-egy nevetés és hangfoszlány, megint csak a karakterek léteztek, akik félelemmel átitatva folytatták útjukat.

Valami megszakít. Hát már itt sem lehet nyugalma az ember lányának? Mi ez az éktelen kutyaugatás? Méghozzá mély és robosztus, ami azt jelenti egy nagyobb ebről van szó. Remélem a gazdája pórázon tartja, mert a viszonyom az emberi nagykutyákkal kielégítő, de a vérengző fenevadaktól inkább tartom a távolságot. Csaholás, nyáladzás visszataszító hangjával végződik valami, amit nem látok szerencsére a sűrű bokrok mögül. Lassan csend telepedik ismét a tájra, elhallgat a kutya, az a fene ismerős név, Jesse, amit hirtelenjében nem is tudok hová tenni és egyáltalán nem is akarok, mert nem érdekelnek, csak hagyjanak békén, nekem dolgom van. Ismét a madárcsicsergésé a légtér, tücsök ciripel , a fák lombkoronája moccan egy apró széllökésre, de minden nyugodt. Tincsem, mely arcomba csapódott lágy kézmozdulatomnak köszönhetően gyorsan a helyére kerül és ismét belemerülök, tehát hol is tartottam… Nick keserű arccal meredt a távolba, gyilkos gondolatai… - szőttem tovább a fejleményeket.

A külvilág újfent megszűnt létezni, a belső világegyetemem rabjává váltam, mely átölelt és letaszított, de jó érzés volt, annyira más, mégis közeli a szívemnek. Ekkor azonban hirtelen támadás, hangok, erős hangok a hátam mögött, laptopom tetejét hatalmas erővel csaptam le – remélem semmi törés vagy repedés, az idén már a második játékszerem, az előző csúfos véget ért, de az most nem lényeg – és szökkenek talpra, perdülök magas sarkamon, hogy beolvassak a settenkedőnek. Hogy képzeli!

- Ide figyelj te átkozott senkiházi … - de a szavam megfagy amint egy ismerős arca villan képembe – Jesse? Te mi az ördögöt csinálsz itt? Különben is normális vagy, a frászt hozod rám, nincs jobb dolgod mint másokat rémisztgetni? Ha ilyen perverzióid vannak próbálkozz a színészettel és a horrorfilmekkel – vetem oda szavaimat gondolkodás nélkül, mert még mindig a hirtelen jött rémület tartott markában. Igen, megijedtem na, de ezt ennyire nem fogom a tudtára hozni. Az arca, ez a mosoly, mindig beveti ha mérges vagyok rá, ki tud ezek után dühösen cipősarokkal az arcába vágni, nagy játékos, mintha ártatlan lenne, egy szende anyuci kisfia, aki vasárnaponként a templomban, az első sorban térdepel és imádkozik. De engem nem téveszt meg a kis bestia – mosolyodom el alig észrevehetően. Jesse… a szívtipró, biztos valami nőcske vonzotta be a parkba, és ez a szag… na ne. Álljon meg a menet, itt hancúrozott valakivel a közelben, most meg idejön? Jess ilyen, nők jönnek és mennek, a lábai előtt hevernek és ezt élvezi, kihasználja, jó, nem vagyok sokkal jobb nála, ahogy belegondolok egyáltalán nem vagyok jobb, ezért nem vetem meg őt, fiatal, tegye ami jól esik, na de fényes nappal a parkban, rajtam is túltesz… - hirtelen jött mérgem gondolatmenetem végére átalakult, először apró, majd egyre erősebb mosoly burjánzott ajkaimon. Szeretünk játszani mindketten, de ha egyszer jólesik, akkor miért ne? Nem vagyok ribanc, ne hidd, nem fekszem össze fűvel-fával csak akivel jólesik és legtöbb hódításom kimerül a szenvedélyes csókokban, flörtökben, simításokban.

- Jess, te javíthatatlan vagy – nézek rá mosolygós tekintettel, míg szöget nem üt a fejemben valami - Jesse! Megvan! Utánad kiabált az előbb egy nőcske? Tudhatsz valamit, ha már üldözőbe vesznek, mit követtél el mondd? Segítség kell a rejtőzködéshez? – nevetem el magam – Meg ne sértselek, de ez a parfümmel keveredett szag – húzódik fintorra arcom - és nézd, a fölsőd egy kicsit a hónaljadnál… szóval izzadt vagy – mutatok felé nyomatékosítva ujjam hegyével is - Mondd, hogy nem itt csináltátok fényes nappal a közelemben, nem számít, ha máshol, csak ne itt, mert mentem elkap a rosszullét, ugye nem? – nézek szemei közé könyörgő pillantásokkal.

- A kutyával is te játszottál? Aucs, mutasd magad kérlek hátulról – de nem várom meg, hogy bármit lépjen, mögé settenkedem közben akarva-akaratlanul karjába kapaszkodom – Rendben, úgy látom nem harapta ki a flancos nadrágodat és a csinos kis hátsód is ép, hacsak más nem harapdálta meg a bokrok mögött – nevettem el ismét magam, miközben visszalépkedek az asztalhoz és nekidőlök, lábaim kecsesen keresztbe helyezve. A szél lágy hullámokkal játszik tincseimmel, bele-bele kap miniszoknyámba a hosszú lenge kabát alatt, hogy combom megvillanjon a lemenő nap fényében.
- Szóval, mi szél hozott? – és reméltem, hogy nem kukucskált bele laptopom világába, különben… nem is tudom, majd kitalálok valamit, nem volt még lehetetlen helyzet csak tehetetlen ember…


A hozzászólást Amanda Fuller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12, 2009 12:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~   Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Icon_minitimeSzomb. Okt. 03, 2009 10:20 pm

    Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 15 Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 15
    I know, you know my name, so say it out loud now

    Ördög. Mindenképpen. Talán.
    Mandy mindenesetre most annak tart, hiszen a szívbajt hoztam szegényre. Pedig nem akartam. Becsszóra. Csak azt nem akartam, hogy jó előre felkészüljön az érkezésemre és kitaláljon valami frappáns nyitóbeszédes. Nem. Maradjunk a jelenben és improvizáljuk a mondandónkat. Így aztán ki is szalad a száján valami, amit nem mondana, ha tudná, hogy én vagyok.
    -Senkiházi? Ejnye… Azért ezt megjegyeztem. Minimum egy puszit kérek kiengesztelésül. Vagy… Legyen inkább kettő. De ha biztosra akarsz menni, akkor három. Vagy egy ölelést is mellécsatolhatsz – vigyorgok rá elégedetten, miközben egyre feljebb emelem az árat, majd várom a kiengesztelést. Mondjuk kérhettem volna többet is…
    De ezért én még egy úriember vagyok, még ha ezt sokszor a viselkedésem meg is kontrázza, úriember pedig ilyet nem kér. Várja, hogy felajánlják neki.

    - Nocsak, milyen mocskos a kisasszony fantáziája – rázom meg a fejemet, mikor meghallom Miss Fuller bokor-menetes elméletét – Ha az egyik haverom lennél, akkor most eldicsekednék az új strigulámmal. De mivel egy kedves, aranyos, ártatlan lány vagy, ezért elárulom, hogy kosarazni voltam. A sportolókra buktok, nem? –na és akkor most már csak Mandyn múlik, hogy melyiket is hiszi el a két variáció közül. Azt azért remélem, hogy plafon híján az ég nem fog rám szakadni itt a hazudozásaim miatt. Az ártatlan Amanda Fuller. Jaj, nekem… Bántja a fülemet is ez a kijelentés.
    - Ettől függetlenül bizony nők ordibálják a nevemet és üldöznek a szerelmükkel. Most futottam versenyt velük, azért is a szag. Még egy kutya is megkergetett – jajj szegény, ártatlan, bántott kisfiú arc fel, majd egy hosszú, megfáradt sóhaj. Tökéletes.

    - Bár –jöhet a váltás az eltöprengő arckifejezésre – nem vagyok egészen biztos benne, hogy sikerült mindegyiket véglegesen leráznom. Mind a barátnőm akar lenni… de ha azt hinnék, hogy már van valakim… Akkor biztos továbblépnének – hogy hiteles legyen a mondandóm beszéd közben néha még hátra is nézek, hogy nem közeledik-e ellenséges sereg valamerről. De azért a végén lecserélem az ijedt arckifejezésemet egy széles mosolyra miközben arcomat Mandy arcába dugom. A vigyor kell, hogy a leányzó egészen biztos lehessen benne, hogy nem gondolom komolyan, amit mondok. Legalábbis nem teljesen.

    - Még szép, hogy nem lett semmi bajom! Holmi kiskutya nem fog ki rajtam. Na meg nem is merné tönkre tennie e csodás alkotást
    – húzom ki magamat büszkén miközben Mandy a fenekemet vizslatja. Élvezem a helyzetet, nagyon is.
    - Igaz, most már megfontolandó, hogy biztosítást kötök rá. Nehogy gond legyen, ha történik valami őfelségével –mozgatom meg egy kicsit a figyelem középpontjában álló testrészemet. Lehetne buzis a mozdulat, nagyon is lehetne. De tizenkét év táncnak hála most már úgy mozgatom minden porcikámat, hogy az ne legyen lányos, bármennyire is ezt vonná magával a figura. Minden a hozzáálláson múlik. Ha az ember elhiszi, hogy, amit csinál az jól néz ki és üt, ne adj isten vonzó, akkor a mozdulat olyanná is válik. Csak merni kell megcsinálni.
    - Mi lenne, ha együtt mennénk a biztosítóhoz? A tiédet is megérné biztosítani. Bár téged úgy egyben kéne biztosítani – lököm meg a fenekemmel az ő fenekét, hiszen itt áll mellettem, akkor meg miért ne használjam ki ezt a közelséget?

    Mandy-vel lehet játszani. Lecsapja és fel is adja a labdákat. Ilyen partnerrel pedig minden gyerekjáték. És, ami még fontos, hogy mindketten tudjuk, hogy barátságos a viszonyunk, nincs itt komoly bántás, megvetés.

    Egyikünk se jobb a másiknál. Kívülről csillogunk, de a felszín alatt erősen romlottak vagyunk. Csak az a fényes külső máz elfedi a hibáinkat. De ha az ember tudja, hogy mit keressen, akkor megtalálja.

    És mi szerencsésen megtaláltuk egymást a hibáinkkal együtt.
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~   Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 12:33 am

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ O50pac
Minden nagyszerű szerető tud bánni a szavakkal,
s a verbális csábítás a valódi csábításhoz vezető legbiztosabb út.


Ördögfiókák csélcsap beszéde, lángnyelvek, csáberő.

A hátam mögött settenkedik, rám hozza a frászt, na jó a rémületem inkább annak szólt, hogy lebuktam, valaki meglátta, hogy írok és szétkürtöli majd az egész iskolában, mi lesz akkor az eddig kialakított image-emmel, a betörhetetlen, sebezhetetlen ifjú hölggyel. Nem tudom miért szégyellem, talán mert magam sem hiszem el, hogy meg tudom csinálni. Nem kellenek az atyai tanácsok, főleg nem egy ilyen csélcsap szépfiútól, ki házról-házra jár éjszakánként, nők ezreinek szívét darabokra szaggatva és besöpörve a szőnyeg alá. Nem tudom mennyi a cselekedet és a beszéd része, ezt még sohasem kérdeztem tőle, talán majd egyszer, mert igazán érdekel, hogy úgy működik-e, mint az én hódítóim, mézes-mázas szavak, meghívások, erőteljes nyomulás. Ácsi, a nyomulás akkor megengedett ha én is benne vagyok, mert akkor én sem játszom a szende szüzet, külső angyali arcom a sarokba hajítom és szabad teret engedek ördögi bensőmnek és élek, élem az életem úgy ahogy akarom, ahogy nekem jól esik.

Rendben, a senkiházi nem épp rávalló jellemző, de nézzük csak mit tett velem, akár bele is halhattam volna, ha nem olyan erős a szívem amilyen.

- Jess, ne túlozz, ez csak egy szó, nem hiszem, hogy annyira szíven ütött. Valamint ha ismernél tudnod kellene, hogy az engesztelés nem éppen az én asztalom – nézek rá felhúzott szemöldökkel, de mosolyogva – Úgyis elfelejted ha akarod, ha pedig nem akkor rosszul jártál, vesztettél egy dögös nőt – nevetem el magam – Egyébként ha puszikra vágysz miért nem kéred nyíltan? Ne köntörfalazz – végignézem és beleszagolok a levegőbe – Hát, az ölelést jelen helyzetben kihagynám, remélem megérted – vágok egy fintort, miközben izzadt pólójára mutatok, de közben szemeim előtt megelevenedik az izmos, csillogó felsőteste – megrázom fejem, Mandy neked mindig azon jár az agyad, stop, stop, stop.

- Az én fantáziám mocskos? Ugyan, csak ismerek egy-két jó dolgot, na jó lehet nem a legtisztább, de sohasem akartam az angyalok táborát boldogítani, ezt te már nagyon is jól tudhatnád, hisz az ördögi gyűlésen láttam, hogy megjelentél a múlt hónapban – nézek rá vidám tekintettel, bele azokba a csodálatos kék szemekbe, melyekért nők millió vesznek össze, kutyák ugranak egymásnak és futnak felé veszetten. Elképzeléseim szerint ő olyan férfiba, mint én nőbe, ezért jó vele beszélgetni, nincs sértődés csak ugratás, nincs ajtócsapkodás csak egy jóízű mosoly. Nem mondom, hogy nem fantáziáltam vele egy-egy görbe éjszakáról, de mindkettőnk ujjára jut másik tíz és… Ácsi! Mandy állítsd le magad, miért kell, hogy ennyire szenvedélyesen őrjöngj a pasikért, miért nem keresel szerelmet – a válasz egyszerű, így nincs sebzett szív és még nem készültem fel rá, talán még sohasem találkoztam azzal, akire azt mondanám akarom, talán nem is fogok, de imádom így is az életet, nem kell mindent elrontani érzelmekkel és ezt Jess is így gondolhatja, mert ő is ezt teszi vagy befalazott belső lelkivilágát igyekszik megóvni.

- Szóval kosarazni voltál. Nem rossz sport, de miből gondolod, hogy a sportolókra bukunk mi nők mondd? Ti meg a dögös pompomlányokra? – nevetem el magam – Ha jó egy pasi Jess az jó, nem kell, hogy sportoljon, ha csak ezért csinálod, az azért elég szánalmas – ez kemény volt, talán nem kellett volna, de ha ilyen vagyok, ami a szívemen az a számon – De azért még mindig sántít a történeted – terelem a témát és felvázolok egy gondolkodó arckifejezést – Futkosó nők és kutyák, aucs, ebbe nem gondolok bele ha nem baj – nevetem el magam – Sikítozó rajongók, azt hiszem újítanom kell nekem is, még a végén lekörözöl – tudja, hogy vicc, minden egyes szó egy játék része, a kettőnk zord mókája. Azért biztos emlékszik elsőből rám, a csajokkal mindig a kosárpályán lógtunk és vizslattuk azokat a feszes testeket, izmokat és imádtuk egy-egy beszólással vagy szándékos csábítással elrontani a nagy dobást. Mára kihűlt ezen szenvedély, most már buliba járunk és néha estig próbálunk a színházban – Nem értem a célzást kis sportolóm, ha azt hinnék lenne barátnőd akkor lelépnének? Játsszam el a nőd szerepét, ha valakit éppen le szeretnél pattintani? Hát, ezt még át kell gondolnom, de tudod mit legyen, ha megkapom a fordítottját, némelyik úgy tapad, mint egy olcsó rágó, de neked biztos nem kell bemutatni ezen egyedeket.

Húha, veszély fenyeget – szánom el magam egy olyan tettre, ami csak úgy jön, a lázongó test, a téma és ahogy hátranézve figyeli nem-e követi egy nő vagy egy kutya – nagy veszély – nem érdekel a szaga, másra vágyom és megszerzem, ajkam rátapad az övéire, pillám rebben, nyelvem kósza játékot űz, forró vággyal teli életérzés, de megszakad, vége, távolodom – Bocsi, de ha jól értettem így akarod lerázni egy-egy rajongódat, épp jött egy apró eb, gondoltam bevetem magam, nehogy letámadjon – nevetem el magam ócska trükkömön – És most már nem is tartozom neked, puszit és ölelést kértél, egy csók szerintem nyomósabb, úgyhogy ki is váltottam magam, tartozás nullázva, habár most megmentettelek, úgyhogy jössz nekem eggyel, de azt még átgondolom mi legyen, tudod hogy én nem elégszem meg egy csókkal, egy öleléssel – nézek felé kacéran. Na puff, pasifaló vagyok és pont egy olyan kis drágával űzök harcot, akinek félő baráti hozzáállásának elvesztése, ha tovább folytatom művem, tudom, hogy ő is ilyen, de – megrázom fejem és igyekszem a bűnös gondolatok helyett a csicsergő madarak zengő dalára figyelni, a fák lágy szellőmozdulatait átengedni agyamon. Felötlik a buli, ahová hívtak, talán mennem is kéne, de talán Jess is elhívhatna egy koktélra és csevejpartira. Bár a buli, pia, sok fiú… Azon kapom magam, hogy már megint eszetlen dolgokon agyalok, be kellene zárkóznom szobám rejtekébe és írni, olvasni, de ez annyira nem én vagyok, de most talán ezt kellene tennem, igen, ez a helyes, ha megunom még mindig ott az éjszaka és útnak indulhatok.

Gondolataim közepette elméláztam Jess hátsóján, se luk, se harapás, kár… Biztosítás? Felkacagok.

- Őrült – lököm vállon – Biztosítást kötni egy hátsóra? Bár, hát nem tudom… meg kellene fognom, hogy megmondjam kb. mennyit érhet, de ezt majd a biztosítónál elintézik. Reméld, hogy nem egy nagydarab, öregember fogja megvizsgálni, megtapogatni – nevetek fel ismét, mert vizuális típus vagyok és lelki szemeim előtt megjelenik Jess rémült arckifejezése, ahogy az őszülő papó mondja neki, hajolj le, állj fel, belecsíp, méregeti – hát lehet ezen nem nevetni? – Engem biztosítani? Minden egyes porcikám megvizsgálták és olyan összeget fizetek havonta, hogy lassan a házam is rámegy – viccelek tovább, mert ezen még nem is gondolkodtam el, lehet nem rossz ötlet, de ekkor az előttem álló selyemfiú csípője kecsesen megindul, popórázás. Jess, még a végén felfallak, ha ilyen dolgokat művelsz itt előttem, zavarom elütöm, frappánsan és megrészegült pillantások nélkül.

- Wow, ez aztán a mozgás, egyszer nekem is megtaníthatnád – nézek mélyen szemeibe – Csak hogy legyen még egy hódító eszközöm, muszáj lesz elsajátítanom, akarom tudni – észhez térek, ahogy az előbb mozgó testrésze az enyémhez ér, meglök, megbillenek, az egyensúlyom elvesztem, egyre lejjebb süppedek, lassan érinti hátsóm a földet, de sikerül megkapaszkodnom karjában és felhúzom magam, az anyag reccsen és szakad, egy hosszabb darabka a kezeim között feszül, a földre huppanok, de egy gyors ugrás és máris talpon állok, porolva hátsófelemet a rátapadt elsárgult levelektől.

- Ez nem volt szép Jesse! – nézek fel rá és dühödten dobom félre a letépett foszlányt, sajnálnom kéne őt, amiért megcsonkítottam egyik drága szerzeményét? Lehet most dühös, de nem tudom nem elnevetni magam, még én tartom őt perverznek, miközben képes vagyok még a ruhát is letépni róla – Bocs – és most az én popóm lökődik az övének, csak hogy visszaadjam neki. Nem olyan nagy lökés, végtére is gyönge kis női testbe zárták erős lelkemet, de jólesett ruganyos hátsójába ütközni.

Sms-em érkezik, olvasom, persze csak magamba: „Mandy drágám, akkor áll az esti buli? A válaszodra várunk, én és egy helyes csávó. Gondold meg, annyira cuki és odavan érted Smile – Jessre nézek, a megtépázott emberkére. Mögötte a horizonton a nap egyre távolodott, esteledik, ideje döntenem. Valahogy most jól szórakozom, de egy másik helyes fiú képe kúszik be agyam rejtélyes szövevényébe. Menjek megjátszani magam, bár most is azt teszem, angyali arcom mögött egy másik személy lakozik, sötét démoni csábító erőkkel. Sóhaj szakad fel.

- Mennem kell – nézek szemei közé mosolytalanul – Meghívtak egy buliba és haza kell még ugranom elkészülni, de ha esetleg van jobb ötleted – gördül ajkaim sarkába egy kaján vigyor – Talán meggyőzhető vagyok, ha már így összefutottunk és nem árulod el mit keresel itt, mert ha jól értem nem a bokor mélyén csábítasz. És szerezni kéne valami igényesebb felsőt, no meg a zuhany… túl sokat kérek, de hát az igénytelenség elrettent – fürkészem arcát csábító kisugárzással – Kocsival jöttél vagy elvigyelek, esetleg még andalogsz itt egy kicsit vagy leülsz erre az eldugott részre és innen kukucskálod a nőket, az áldozatokat? Csak vigyázz jön az éj, ezt a helyet gyorsan lefoglalják. Várjunk! Te jó ég! – üt arcon a felismerés – Te ezért jöttél, helyet foglalsz, hát miért nem szólsz, hogy rossz helyen tartózkodom és bármikor itt lehet a ma esti fogásod – kacagok fel. Nem mozdulok, hátam támasztom a rút padnak és nem bírok kiszállni a nevetés körforgásából. Hamisítatlan szívtipró, bár magam most elhiszem amit mondok csak rejtőzködik, talán nem túl szép a lány, de nem vág össze, a kiscsaj az izzadt testre bukik? – ajaj Mandy koccanj le a témáról és lépj tovább. A csípős megjegyzéseire, a válaszára várok, ha már van vetélytárs, akkor azt akarom, hogy én kerüljek ki győztesen, bárki is legyen az a másik, mert ha nem ajánlom fel hogy vele is lehetek, akkor nincs gond, de így veszteség és csorba ér. De önmagam látom megtestesülni valód mögött drága barátom és ismerem gondolatjárásodat. Tudod, hogy lenne más nekem is és hajt a harc, a győzelem. Dönts Jess, dönts, mert engem várnak, de minden és mindenki feláldozható valaki másért…

Mondd ki a titkod, ismerlek, nem látsz belém, de tudod ki vagyok, két különböző létforma, mely egyesül és együtt alkotják az egészet. Angyaliak vagyunk, mégis ördögként élünk, te és én egymástól távol, mégis oly közel a világegyetemben.
Vissza az elejére Go down
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~   Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 6:53 pm

    Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 15 Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 15 Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 15
    i know, you know my name, so say it out loud now

    Ejnye Miss. Fuller, semmi kárpótlás?
    Nem járja ez így, hogy se ölelés, se puszi… De legalább „pá”-t sem kaptam, ami azért jó. Nagyon is jó, mert így tovább élvezhetem a kisasszony társaságát. Apró örömök az életben nem igaz? Meg kell becsülni a pillanatot, ki kell használni a lehetőséget, amit az élet –ha nem is arany tálcán- de kínál nekünk. Mint nekem most Mandyt. Az izzadt férfi testek után, egy jól ápolt királylányt kapok. Ma lenne a születésnapom, csak nem tudok róla?

    - Na, igen, az ördöggyűlés. Ki is szoktak engem nézni onnan mindig, elvégre oda nem ilyen jó kisfiúk járnak, mint amilyen én vagyok. Néha már kimondottan félek is megjelenni ott, nehogy valaki az életemre törjön. Érted járok oda, ha te nem lennél, én se mennék. De látod, érted még az életemet is kockáztatom – érzelmekkel telítem minden egyes szavamat, teremtsünk minél drámaibb hatást, tűnjön úgy, hogy ez egy komoly ügy. Ejj, de jó lenne, ha létezne ördöggyűlés. Tudnám az összes rossz lány nevét, micsoda mulatság lenne velük tölteni estéket, átbulizott éjszakák… Kívánhat ennél többet egy tizennyolc éves srác? Azt hiszem meg van, mit fogok kérni a Mikulástól. A rossz lányok névsorát és telefonszámát. Ez jelenti megoldást minden bajomra.
    Vagy, még jobb. Ahogy Mandy is mondja, a szexi szurkolólányok közül kérem a rossz kislányok névsorát. Azok az ugrások, azok a spárgák és azok a kis falatnyi ruhák… Ne mondja nekem egy srác se, hogy még nem fantáziált róluk. Ó igen, minden srác „To do” listáján ott szerepel a „megdönteni egy pompon lányt” pont. Nálam már egy pipa is díszeleg mellette, de ettől még nem vesztettem el a rajongásomat irántuk. Bár még így is lehet fokozni…

    - Pompon lányok? Igen, azt hiszem ez a korombeli fiúk legnagyobb vágyálma. Pedig van náluk jobb is, például szerény személyed. Azt hiszem, lemondanék háromcsapatnyi pompon lányról is érted. Mit azt hiszem? Biztos vagyok benne – tényleg? Háromcsapatnyi pompon lányról? Az nagyjából ötven darab lány… Ötven darab fiatal, csinos, hajlékony lány, aranyos kis szurkoló lány egyenruhában… És én komolyan lemondanék róluk? Teljesen elment az eszem? Az egy dolog, hogy Mandy az mégiscsak Mandy, de arra még ő sem képes, hogy ötven lány teljesítményét visszaadja – Vagy várj csak! Kitaláltam mi lenne a tökéletes számomra. Te, pompon lány ruhában. Na? Úgysem kaptam tőled semmit a születésnapomra. Csúnya dolog, hogy így elfelejtkeztél rólam – Na, jó, valljuk be, hogy nem is voltam itthon a születésnapomon. Az olasz tengerparton töltöttem az egész júliusomat néhány jó barát társaságában. Nagy bulik voltak, igazi erkölcsi fertő. Izzadt testek, alkohol mámor… Hú, még az emléktől is megborzongok.

    - Tapadós srácok? Ó, a férfi nem szégyenei! Elvesztik az önbecsülésüket, a tiszteletet, eldobnak maguktól mindent, ami férfivé teszi őket. Kötelességem megvédenem téged tőlük. Nem kockáztathatunk, hogy miattuk elfordulsz a férfi nemtől, és kiábrándulsz belőlünk. Sorra követnénk el csoportos öngyilkosságot, ha ez bekövetkezne. Ha többé nem szeretnél minket – a hatás kedvéért jobb kezemmel a szívemhez kapok, már a feltételezésre, hogy Mandy nem rajong többé értünk egy apokaliptikus kép jelenik meg a gondolataimban. Mi történne itt, ha ez tényleg bekövetkezne? Új lányt kéne keresnünk, aki iránt együtt doboghat a sok férfiszív… Vagy együtt állhat a sok… Azt hiszem, ezt a gondolatot itt hagyom abba, mert még számomra is túl mocskos.

    Azért azt határozottan kijelenthetem, hogy Mandy értem még rajong. Legalábbis a férfi nem képviselőjeként biztosan.

    Az édes ajkak szorosan tapadnak az enyémre, nyelvem szenvedélyes táncba kezd az övével. Nem zavarja már az izzadtságom, nem zavarja semmi. Engem meg mégis mi zavarhatna most?
    Bal kezemet az arcára csúsztatom, így húzom finoman közelebb magamhoz. Mikor véget ér a csók, kezem továbbra is az arcán marad, ujjaim a finom bőrt simogatják, míg ő beszél és nevet.
    - Értékelem, hogy így vigyázol rám, megvédesz a rajongóimtól, tényleg tartozom neked eggyel. Csak szólj mikor, és hol és már ott is termek – hüvelykujjam végig simítja a piros ajkát, majd kezem lassan lecsúszik az angyal arcról – Bár nem tudom, hogy elég lesz-e egyszer meghálálnom, amit most értem tettél. Megértem, ha többet kérsz. Többet is érdemelsz – na meg én is többre vágyom. Most hogy így belekezdett borzalmas, hogy vége is van. Érti ez a lány a dolgát, tudja, hogyan kell felkelteni a kíváncsiságot, majd fent is tartani. Csak így véget vetett a csóknak, én meg alig tudok uralkodni magamon. Pedig muszáj lesz Jesse, mert ez itt egy nyilvános park, az egyik kedvenc helyed, nem eshetsz csak úgy neki ennek a szegény kislánynak és tépheted le róla a ruhát, hogy aztán vágyaidat kielégítsd. Freud elméletét hirdetve: a felsőbb énnek le kell győznie az ösztön ént.

    De hát hogyan győzzem le, mikor Mandy itt arról beszél, hogy belemarkol a fenekembe?

    Bár tegyük hozzá, hogy az öreg pasiról tartott beszéde azért segít és kicsit vissza is vesz a lelkesedésemből, hogy annyira biztosítást akarok kötni. Ha tényleg fogdosnak, akkor legalább ne egy ilyen férfi tegye… Sőt! Semmilyen férfi ne tegye! Ahh… Az a rész a kiváltságos lányoknak van fenntartva. Kegynek, jutalomnak, ajándéknak kell tekinteni, ha valaki kiérdemli a jogot, hogy belemarkolhat. Vagy csak egyszerűen bukom az illető lányra. Az most mindegy…
    - Hát majd addig járok a biztosítóhoz, amíg nem egy csinos, fiatal, szőke lány lesz ott értékbecslőnek. Szerzek neki egy jó napot, meg persze magamnak is – vigyorodok el elégedetten és már látom is magam előtt, ahogyan a leányzó pirosló arccal és elfordulva markolássza a fenekemet, hogy mégis mennyit ér a nevezett testrészem. Szép délután lesz, piros betűs ünnep – Bár… Nem bízom én ezekben a biztosítókban, biztos át akarnak majd verni. Mi lenne, ha csinálnál egy előbecslést te is, hogy ha esetleg nagyon más árat mondanak, akkor tudjam, hogy át akarnak verni? –dobom fel az ötletet, legkomolyabb arcomat elővéve. Elvégre mi most itt üzletről beszélünk, a féloldalas, bugyi áztató, csábos mosolyom nem való ide. Az a következő jelenetre van tartogatva, mikor is…

    … Mandy letépi rólam a ruhát.

    Na, de ne szaladjunk ennyire előre, nézzük csak mi történt itt.
    Éppen tökéletes popómat ringattam a vidám madárcsicsergés ritmusára, mikor egy játékos mozdulattal Mandyt is meglöktem. A leányzó nyilvánvalóan éppen rólam szőtt ábrándos álmokat, mert a leheletnyi érintkezés hatására is elvesztette a talajt a lába alól, és egy balerina kecsességével ér földet a puha avaron.
    Kuncogásomat nem tudom visszafogni, de ez még így is jobb, mintha röhögni kezdenék. Aranyos a helyzet, Mandy most igazi kislánynak látszik, aki túl gyorsan rohant az óvoda udvaron és ült egy fenekest.
    - Hölgyem? –nyújtom felé segítően a kezemet, de ő az ingemet kapja el és húzza minden erejével. Maga mellé akar ültetni vagy micsoda? Hát nem tudom... Biztos romantikus lehet a színes levelek között fetrengeni, de most nem sok örömömet lelném benne. Feküdtem eleget a fűben ma már, azt is egy kutya miatt… Több kapcsolatra nem vágyom ma az anyatermészettel.

    Reccs. Volt egy ingem.
    A tény lassan jut el az agyamig. Amanda Fuller tönkretette az egyik kedvenc ingemet. Igen, van még sok-sok-sok ing a szekrényemben, nem erről van itt szó. Hanem arról, hogy akkor is letépte rólam…
    Hűha! Ha a letépni igét használom, máris jobban hangzik, mint a tönkretette. Lehet, hogy nem csak az én fantáziám indult be az előző kis csóktól?
    - Bocs –mondja azért nevetve és még egy fenék lökést is kapok vissza tőle. Ó, ennyivel nem ússza meg a kisasszony! Derékon ragadom a kis drágát és úgy fordítom szembe magammal, igen közel húzva testét a sajátomhoz.
    - Azért egy bocs nem lesz elég. Azt hiszem, most megint te tartozol nekem – és igen, itt lép színre a féloldalas, bugyi áztató, csábos mosolyom. Ez volt a végszava.

    Most már értem miért kérik a színházban, hogy a nézők kapcsolják ki a mobiltelefonjukat az előadás idejére. Képes a telefoncsörgés a legjobb pillanatokat tönkre tenni…

    Mandynek SMS-e érkezik, én pedig kénytelen vagyok elengedi őt magamtól, hogy meg tudja nézni ki írt és mit írt. Míg olvas, a hangulat tova száll, én meg ott álok egy félujjas ingben… Szép.

    - Tudod, hogy nekem mindig van jobb ötletem. Na, meg kifejezetten nagy kegyetlenség lenne tőlem, hogyha miután a ruhámat is letéped rólam, annyira vágysz rám, csak így itt hagynálak magadra, nem de? Mindenesetre a zuhany javaslatodat elfogadom, az tényleg rám fér – ismerem el némi elgondolkodó tekintet után. Pedig valamikor régen az ember még a szaglása segítségével választott párt magának, így tudta meg ki illik hozzá. Ma meg már nyomjuk el a testszagunkat parfümökkel, dezodorokkal. Nem csoda, hogy annyi sikertelen házasság születik, hogyha nem tudunk már a jó öreg érzékszerveinkre hallgatni. Azért lehet nem most kéne a házasságon filozofálnom... Elvégre kapom is az újabb kérdést, hogy kocsi, fuvar vagy gyaloglás…
    - Hát az eredeti terv az lenne, hogy taxival haza ugrom, majd újra találkozunk, de egy ilyen esés után… Nem, nem hiszem, hogy magadra hagyhatlak. Ki tudja milyen sérüléseket szenvedtél, amiről még nem is tudsz. A végén még itt összeesel nekem, és akkor ki lesz, aki segítsen? Senki. Én viszont… Ó! Külön dicséretben részesültem az elsősegély vizsgámon a remek szájból-szájba lélegeztetésem miatt. Hidd el, mellettem vagy most csak biztonságban, nem engedhetlek el – ez az Jesse, lökd csak a sok hülyeséget sorra egymás után, a végén még lehet be is válik, meg lesz a hatása. Ha meg nem, legalább elmondhatod, hogy te mindent megtettél.
    - Szóval azt javaslom, hogy én hazavezetem a kocsidat, mert egy ilyen esés után, mégse lenne szerencsés, ha te vezetnél, aztán fogunk egy taxit és feljössz hozzám, hogy legyen lehetőségem egy zuhanyra, meg átöltözni. Bár… Mi van, ha akkor ájulsz el, miközben én zuhanyozom? Azt hiszem, velem együtt be kell majd állnod a zuhany alá, csak úgy lehetünk biztosak a testi épségedben. De azt majd még a kocsiban részletesen megbeszéljük
    Hmm, azt hiszem, egyre jobban tetszik ez a nap. Mindjárt leszáll az éj, kezdődik az, amire minden new yorki fiatal vár nap, mint nap: az esti ereszd el a hajam parti. Az első pontja ennek az időszaknak az, hogy szerezz magadnak egy jó társaságot. Ez nálam pipa. A második a hely ahova mész… Na, azt majd még ki kell találni. Mindenesetre nem hiszem, hogy ez az este a történtek után rosszul is sikerülhet. Vagy hát, akkor valami nagyon csúnya dolognak kell történnie, hogy negatív legyen az eredmény a vektorok összeszorzása után.

    - Jajj, most lebuktam igaz? Tényleg helyet foglalni jöttem ide, de nem magamnak… Ó nem! Tudod, van ez a srác… hmmm, nevezzük mondjuk Tonynak, aki beleszeretett ebbe a lányba, akit pedig nevezzük Mandynek. És hát megkért engem, hogy foglaljak nekik helyet a parkban, na meg tartsam fel a lányt, amíg ideér a hétvégi klarinét órájáról. Én meg gondoltam miért is ne, heti jócselekedetnek megteszi, de most, hogy jobban belegondolok… Még se lenne olyan jó ötlet ez. Ő csak zavarban lenne és beégetné magát, a lányra pedig néhány órányi szenvedés várna. Azt hiszem jobb, ha megmentem őket ettől. Főleg a lányt… Úgyhogy inkább el is rabolom ezt a bizonyos Mandyt, ha elárulja, hogy merre van a kocsija, már mehetünk is hozzá – istenem, ugye plafon helyett az ég nem fog rám szakadni? Nem állna jól nekem, na meg biztos hiányozna másoknak, hogyha egyszer csak eltűnne onnan fentről.
    Döntöttem Mandy drága, nem hagyom, hogy bárki más játszadozzon veled, mikor én is lehetek az a szerencsés. Na meg te is jobban jársz, hidd el, hogyha ha én vagyok a játszó pajtásod. Már csak a szabályokat kell megtanulnunk, aztán csak játszanunk kell mindenkinél jobban természetesen.

    De hát te úgyis az a fajta lány vagy, aki mindig győz. Én meg ugyanilyen fajta srác vagyok.
    Akkor pedig nem lesz itt semmi gond. Persze arra azért nem esküszöm, hogy nem fogok csalni egyszer-kétszer…
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~   Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 9:28 pm

Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 2rf9ct5 Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ 35cizyf
„Sosem lehet tudni egy nőnél,
hol végződik az angyal, és hol kezdődik az ördög.”


Én alakítom a történet menetét, de ismét jól játszom szerepem, mert úgy tűnik, mintha mindent Te irányítanál és ez növeli potenciádat, hát hagyom, fürdőzz a sikeremben Kisangyal…

Ördöggyűlés? Hát igen, angyali arcom ódon megtestesülése, játék a javából, bár tudnád Jess, hogy minden szavam igaz és megkérdőjelezhető. A kettőség éles pengéjén táncolok, körmönfont meséket szövök és csábítok, játszom az élet színpadán, daloló kismadár módjára szelem át az eget és huppanok a jobbnál-jobb partik erős markolataiba. A gyűlés létezik, az én fejemben, az én törékeny naplóm szövevényes világában. Beteges? Talán, de csak így tudom önmagam adni önmagam előtt és nem feledni ki is vagyok valójában, bár tudnám, rég magam mögött hagytam szelíd világomat, hogy az erkölcstelen fertő rabja legyek. Így szép, kívánhatnék egyebet? Hát persze, hogy igen, örökös kérés, megfelelni akarás, a mindenség elérése, nincs megállás. Jess Te jó fiú vagy, biztos szeretnél csapdámba esni és verdesni a kivetett hálómban? Tényleg ezt szeretnéd? Én nem bánom, felveszlek a Mandy Áldozatainak listájára, fájni fog, de nem lesz megbánás. Micsoda elfuserált gondolatmenet, most komolyan le kellene ülnöm és írnom, a fantáziavilágom az ördöggyűlés halvány foszlányszaván megperdült és szőtte hálóját, akár az a gusztustalan pók mely a nyers fák között rejtőzködött.

- Kinézni téged a gyűlésről? Paranoiás vagy, tudhatnád, hogy egy női szemper nem azért vizslatja végig tested szegleteit, mert nem oda tartozol, hanem, mert társának kíván, hogy elmondhassa a gazdag és jómódú Jesse Callahan-nal jár – nevetem el magam, Jess, még sokat kell tanulnod, de vállalom nevelésed, ha elszórakoztatsz üres óráidban, ennyit még nekem is megér – Jó kisfiú? Hát ha ez így van, akkor nekem hófehér szárnyaim vannak, szőke hajam, kék szemem és hársfán játszom a tündéknek – nevetek tovább, vicces pofa ez a srác, hogy eddig miért csak csábító oldalát láttam, talán mert egymás zsákmányaira nem esett választás és kevés időnk volt eszmecserét váltani – Ha félsz belépni a hatalmas fekete kapun csak szólj, szívesen vigyázok rád – kacsintok felé. Bókol. Ezt most mire véljem szépfiú? Próbálsz ledönteni lábamról? Olyan kis cafkának nézel mint a többi meghódított áldozatod? Legyen, benne vagyok a játékban, hódíts meg, rabold el szívem, meglátjuk mi lesz a sors kifürkészhetetlen buktatókkal kikövezett útján.

- Értem kockáztatod az életedet? Meddig mennél el? Mit tennél meg értem a végsőkig mondd – veszem suttogóra szavajárásom és hajolok izzadtságtól átitatott teste felé, hogy közeli szemkontaktust alakítsak ki kettőnk között. Tetszik a játék, az alázat, a becserkészés, mikor két hasonló temperamentumú egyed vív harcot egymással, egymásért. Ismét egy adag bókáradat, még a végén belepirulok, pedig igazán nem az a fajta kisasszony vagyok, ismerem a trükköket, de legbelül mindig jólesik, erősíti önbizalmam, hiába tudom, hogy mindez csak ádáz játszma a másik megszerzése érdekében. Lehet már csak az én eszményképem túlságosan elfuserált, de a tapasztalat szövi szavaim, nem tehetek róla, ebben nevelkedtem, az érdek, mindig ez diktált, érzelmek nélküli üzlet az egész világ. Legbelül lüktet az érzék egy jobb jövő reményében, ahol nem minden adás-vétel, csere, rosszindulat, alku, vesztegetés, de ezt senki nem tudja, mindenki azt hiszi jó ez így nekem ahogy van, egy számító démon akinél lehet próbálkozni, ha nem sajnálod a pokolba dobni szíved és bekéredzkedsz hálójába, hogy utána más éghajlatokra küldjön, távol önmagától.

- Jess, ne túlozz. Lehet más lány rögtön a nadrágodba olvad bókjaidtól, de tudhatnád, hogy én más vagyok. Tudod mikor hinném el, hogy lemondasz értem egy csapatnyi gyönyörű, hajlékony, alig popsit takaró szoknyában feszítő bombázóról. Jó csel valaki másnál, de nálam nem jön be, csak képzeld szemeid elé azokat a vonagló testeket – nevetem el magam. Ugyan szépfiú ne etess, azért tudom honnan jöttél és milyen múlt áll mögötted, ahhoz, hogy minderre képes legyél forró szerelmet kellene érezned irányomba, mely elvakít, rózsaszín köddel fátyolozza be elmédet, de az nem Te vagy, nem tudnálak elképzelni abban a szerepben. Szavam nem szól a szerelem oltáráról, mert túl képlékeny és személyes, pedig belső énemet mardossa a túláradó kíváncsiság. Szép szavak csókos ajkaid mögül csak kár, hogy nem hiszek a valóságtartalomban, de jobb így nekem, neked és mindenkinek, talán… Megakad fülem szavain, én pompon csajként? Születésnap?

- Nem tudtam, hogy köszöntsük egymást születésnapokkor, ha tudom hidd el playboy nyuszinak öltözve, melyet csak egy hosszú kabát rejt osonok be hálószobádba és majszolom el rólad a finom tortádat – kacsintok felé. Merész játék, melyet mással nem is tudnék véghezvinni, mert az illető túl sokat képzelne az üres szavak mögé, elpirulna, bedurcázna vagy egyszerűen azonnal szoknyám alá bújna. Jess ő más, tudja mi a dörgés a játékos vágyak kifejezésében, végre egy partner, akit úgy csavarok ujjaim köré, hogy szemrebbenés nélkül visszaüti a labdát, hogy én maradjak alul, de nem fogok, utálok veszíteni, a nyerni vágyás minden áron, bármilyen eszközzel a jelszavam.

– De ha te a pompon szerkót választod, ezer örömmel, színésznő vagyok, eljátszok bármilyen szerepet csak mondd mi legyek, nővérke, dögös pincérnő, domina? – kacagok fel ismét, ahogy elképzelem magam az adott öltözetekben, imádok színészkedni, miért ne öltöznék fel bárkinek bármilyen szerepben – Ha a pompon ruci jön be azt talán még meg is találom gardróbom rejtekén, hisz tavaly szálltam ki a csapatból, túl sok volt a visszafogott nyafka csaj úgyhogy más irányba fordultam, otthagytam őket, de várjunk, akkor sem pótlom az általad említett tucatszámot – nézek gondolkodón csillogó tekintetébe.

- Mondd csak Callahan most pírt akarsz varázsolni arcomra bókhalmazoddal? – nézek csábítón szelíd, mégis vággyal teli arcába – Nehogy azt gondold, hogy csak a férfinemnek vannak szégyenpéldányai, a nők sem jobbak ebből a szempontból, csak nézd meg mit meg nem tesznek néha érted, üldöznek, a kutyájukat uszítják rád, hol van a tartás és önbecsülés? Rendben, másszanak az ágyadba, de hogy mindenáron érzelmeket csikarjanak ki, szerelemről és egy csók után gyerekről álmodozzanak? Pfuj, taszít az emberi tudatlanság. Gondolom ezen tulajdonságok téged nem taszítanak el a nők bűvköréből, hát látod attól neked sem kell tartanod, hogy elfordulok ezektől a feszes izmoktól – húzom végig ujjam hegyét mellkasán csak úgy kedvtelésből – Hát védj meg tőlük csak először, hagy szórakozzam ki rajtuk magam, utána a tieid – suttogom csöndes lágysággal – Öngyilkosság, miattam? – nevetem el magam - Hát jó nagy marha aki valaki másért ilyen eszközökhöz folyamodik, szerintem senki sem ér annyit, hogy az életem áldozzam érte és nem várnám el ezt senki mástól sem – te jó ég őszinte vallomás a rejtett énemtől, melyet igyekszem eldugni a világ szeme elől. Ne tedd ezt Jess, ne húzd ki azt, aki nem vagyok. Nincs érzelem, ezektől mentesen élek, csak önmagam előtt nyilvánulok meg és mutatom ki ami fáj és ahogy érzek – Örökké szeretlek titeket, emiatt sohasem kell aggódnod – veszem vissza a Mandy stílust és ujjaim kacéran húzódnak végig orcáján, miközben ő szívéhez emeli kezét. A szíved mástól féltsd szépfiú, az igaz érzelemhullámoktól, ne a játéktól, mely körülölel és felemészt.

Csók. Hogy én miért nem kóstoltam az elmúlt négy év alatt még ajkát. Nem is értem, túl elfoglaltak voltunk saját kis cselszövő világunkban mindketten, de a sors közbeszólt, találkoznia kellett a két, éppen magányosan kallódó teremtménynek, hogy saját ádáz játékukat egymáson éljék ki más áldozat helyett. A Sors nagy Úr, miért ágáljak ellene, mikor túlontúl mézédes ajka,nyelve kacérabb egy lenge öltözetben lejtő izomgépnél, pörög, mint a legdurvább vidámparki járat. Közelebb húz, nem ellenkezem, miért is tenném, túl finom ahhoz, hogy ellenezzem, de muszáj megszakítanom a láncot, megálljt parancsolni vággyal teli testemnek és a kellős közepén kiszállok. Forrón melengető ujjai még mindig arcom sodrásában pihennek, nem ereszt. Válaszolnék, szót követel nyelvem, de elakad, ahogy azok a lágy ujjak végigsodródnak piros ajkaimon, majd eltűnnek a semmiben. Akarom még, érints, tapints, húzz magadhoz, csábíts el – szólna ajkam, de csak hallgat a testi vágy, ennyire nem lehetek kívánós, de most már tudom milyen együtt lenni egy hasonló szemléletű egyeddel, mint amilyen én is vagyok, vajon ő is ennyire vágyik rám, arra hogy megkaphasson? Hát várjon, nem adom magam, küzdjön, harcoljon és talán, de nem ígérek semmit szépfiú – sejtelmesen mosolyodom el gonosz gondolatmenetemen. Játszom vele, ahogy ő is velem nincs ebben semmi rossz csak hiányérzet a beteljesülés felé vezető úton. Többet kérek? Többet érdemlek? Nálad Jess? Persze, hogy mindig több kell, sohasem elégszem meg azzal ami van és az is természetes, hogy többet érdemlek, mert nekem a legjobb és legtökéletesebb kell. Hogy Te megérdemelsz-e engem? Ezen csók óta minden kétséget kizárólag. Hogy mire? Szenvedélyre és inzultálásra mindenféleképpen, jól játszod a szereped, nem is értem miért nem színésznek jelentkeztél. Nem szól szám, a gondolatok árasztanak el merényletet követve el agyam zárt házában. Többre vágyom, hát adj többet! Csókolnám még azokat a csábos ajkakat, de nem teszem, vágyakozz csak kisszívem. Nem vagyok gonosz, de ismerem a szabályokat és tettem eszeveszett következményeit.

- Szőke nőre vágysz a biztosítónál? – elnevetem magam – Akkor most mit akarsz kezdeni az én barna fürtjeimmel mondd, ha a szőkékre buksz? Nem, senki kedvéért nem lennék szőke, még miattad sem, esetleg egy szerep kedvéért öltenék parókát, de megérdemelnéd Te ezt? – mosolygok szikrázó pillái alá – Előbecslést én? Fogalmam sincs milyen árfekvésben dolgoznak, esetleg százalékban tudnám meghatározni, hogy nálam mennyit ér, de még mindig nem vagyok szőke – nyomom meg a szó végét – Úgyhogy sajnálom, de nem vállalhatom, várj egy dögös szőkére – nevetek még mindig, hisz beleesett a saját csapdájába, elrontotta a játékot, megzavartam, elhagyta józan esze, vétett, így hiába is markolnék bele dögös hátsófelébe nem teszem. Nem tudok leállni a nevetéssel, egyszerűen boldogsággal önt el, hogy elrontotta a jól felépített játékmenetet, a szabályok apróbetűs részébe ütközött, vétett… vétett… vétett… Ezek után érd el, hogy belecsimpaszkodjam azokba a tuti hátsókba, nem kell sok, megtenném, de én még mindig játékban vagyok és nem szállok ki senki kedvéért, nyerni akarok – kúszik sejtelmes vigyor arcomra.

Lökés, esés, kuncogás fejem felett. Gonosz, nem kapsz te tőlem semmit ezentúl ezt megígérhetem – roppan agyamba a gondolat a hirtelen jött indulat ármányaként. Méghogy a kezébe kapaszkodjam, hogy még nagyobbat taszítson rajtam, miért is gondoltam, hogy jó játékos ő. Megvan, utál ő is veszteni és korábbi tettével lesodortam az élmezőnyről és próbál most ő is kilökni engem a ringből. Nem hagyom drágaságom, sajnálom. Karját érem, reccsen az anyag, máris jobban érzem magam. Elégtételt vettem, most már mosolyfoszlányok fakadnak ajkaimon. Megragad, most mi lesz, te is letéped rólam a rucimat? Hát rajta, de sokba fog az neked kerülni. Derekamra fonódik karja, közelebb húz, testem az övét érinti, izzadt szaga átárasztja parfümöm lélegzetét. Nem törődöm vele, ujjaim hátára tapadnak, hogy a milliméterekben mérhető távolság is megszűnjön közöttünk. Ajkam vággyal töltve mered szemeibe.

- Tartozom? – kérdezek vissza – Biztos akarod Te mindazt amit adni fogok? – kérdem arcába meredve sunyi kifejezéssel – Mondd mit szeretnél? De elöljáróban annyit, hogy semmit nem ígérhetek – suttogom túlontúl közel azokhoz az ízlelnivaló ajkaihoz. Mosolya csábosan villan vissza rám, tükrözve azt a kifejezést, hogy ismét nyerőpozícióban van, a tipikus vigyor, melytől lányok milliói vesztik el fejüket és hullnak lábai közé. De én más vagyok, igazán észrevehetné már. Döglesztő, nem mondom, hogy nem, de Jess, nekem ez túl kevés, sokan próbálkoztak már effélével és sokan buktak el élvezetem oltárán.

Sms-em érkezik, a korábbi idilli hangulat messzire szökken a lágy őszi nappal egyetemben, mely lebukóban van a horizont mögött. Pedig már csak egy apró mozdulat és ajkait ismét megízlelhettem volna, de közbeszólt a józan ész, ennyiért nem adom magam édes vadtigris. El is feledkeztem a bulit ígérő estéről és a döglesztő pasihullámokról, jaj Jess hogy voltál képes kiverni a fejemből, mit tettél velem. Továbbá mi van velem, hogy lemondom és újabb ajánlatot kérek tőle? De a jobbnál is mindig van még jobb, esélyt adok, bizonyíts. Hangos kacagásban török ki egoista megszólalásán, ezt én sem mondhattam volna szebben.

- Vágyom rád? Kacagnom kell drágaságom én fordítva vettem észre a dolgot – mered tekintetem ékessége irányába, látványosan, hogy vegye észre a leosztott lapokat – Egyébként meg ne légy kegyetlen velem, nem tudnál, megkapom amit és akit akarok, nincs kivétel és ellenkezés, különben karmolok – nevetek továbbra is. Le kell állnom, durvulok, érzem ahogy a mocskos énem felveszi a harcot és küzd, de nem engedhetem át a terepet a szenvedély hevességének, megálljt kell parancsolnom a feltörekvő ádáz hatalomnak és tudom, hogy meg tudom tenni, de azért ajkam még egy vad szót kíván – Megérdemelted az inged szakadását, te a földre taszítottál, bemocskolva ezzel az egyik legjobb divattervezőtől vásárolt kabátomat, megtépázva harisnyámat – jobban megnézve tényleg megpattant egy szál és elindult több irányba is gusztustalan fehér csíkot húzva maga után – Ezt nem hiszem el, képes voltál kiszakítani a harisnyámat? – nem ő volt, de milyen szép is valakit felelőssé tenni azért amit el sem követett, de mégis, hisz ő lökött ruganyos hátsójával a föld felé – Egyébként imádok ruhákat tépni, bízd rám, ha ilyen vágyaid vannak – nevetem el magam és húzom össze kabátomat, hogy a megroncsolódott ruhadarabom más számára ne tűnjön szembe. Most már rám is rám fér a helyreigazítás, így ugyan sehová sem megyek, szívem szerint letépném magamról, hogy az első kuka legmélyére hajítsam, mert így nem érzem jól magam. Megvan a jól beépített kis terve, mintha korábban megszőtte volna fényes hálóját és csak a pillanatra várt, hogy lecsapjon és kiteregesse. Elmegy? Magamra hagy? Akkor keresek mást, aki… De mégsem, nem megy nélkülem. Esés? Oly távoli fuvallata már a múltnak. Sérülés? A harisnyámon kívül? Mintha fájna itt és ott is, de ne beszéld már belém, tök jól vagyok. Ismét hódít, nem adja fel, még mindig nem az a buta liba vagyok a sarki diszkóból, aki első bókjától hasraesik, de mondd csak, jól áll minden hazug szó melyet felém intézel. Tudom, hogy tudod, hogy nem hiszem el, de ne add fel, ha neked ez jól esik, akkor csak hajrá leszek a játszóbabád, aki visszaüt és benne van a mocskos kis világodban, mert nem vagyok különb csak női kiadásban.

- Csss… - helyezem ujjaim ajkaira – Hát ha nem akarsz ne hagyja magamra, bár biztos akadna valaki aki segítene, ha összeesem, Amanda Fuller vagyok, ezt tudhatnád. Azonban olyan már nem hiszem, hogy akadna aki dicséretet is gyűjtött be az elsősegély vizsgán mindazért amit a csinos kis nővéroktatóval tett, tudom ám, hogy rajta gyakoroltál, így nem csoda ha kitüntetett figyelmével – ütök vissza neki egy csábos hozzászólással. - Ha melletted vagyok biztonságban szívesen esem össze, mert kíváncsi lennék arra a híres Callahan féle szájból-szájba lélegeztetésre – hunyom le, majd szép lassan nyitom vissza pilláim, miközben ujjaim apró léptekben hagyják el ajkait. Ismét a közelség, mély lélegzetet veszek és mosoly kíséretében távolodom. Most essem össze Jesse? Ezt szeretnéd igaz? Sajnálom, de több levelet nem akarok a kabátomon látni, de néha megéri egy-egy ruhadarab feláldozása. Vajon most ez a pillanat érkezett volna el?

- Micsoda terv? Egy valami nem tetszik, hogy te vezeted a kocsimat, soha senkinek nem adnám át a volánt, kivéve a bátyámnak, de remélem te nem a bátyus vagy. Meg mered kockáztatni, hogy én vezessek? – kacsintok felé – Vagy félted azt a cuki kis pofidat egy ájulással egybekötött ütközéstől? – játszom tovább és közeledem kislányos mosolyommal – Lassan és óvatosan vezetek a kedvedért – pislogok sűrű szégyenlősséggel. Ezer arcom van, színésznő vagyok, főszerepekre vágyom, ne várd, hogy ne legyek a dívád, a hercegnőd – Az ötlet többi része tetszik, nálam is zuhanyozhatnál, de öltözékként csak női rucikkal szolgálhatok és én is szeretnék átöltözni, ha beavatsz az éjszaka titkainak azon részletébe, hogy milyen viselet szükséges. Veled zuhanyozni? – nevetem el magam – Akkor tudod mit, nem kell nekem ruha csak egy hosszú kabát, így legalább nem kell sokat várnod rám a nappaliban a bejárónőm társaságát élvezve, bár ő épp szabadnapon van, ha jól emlékszem. - Biztos felkészültél a közös zuhanyra, arra, hogy megmutatkozz előttem teljes valódban? Én jobban szeretem az illatos fürdőt, azzal is szolgálhatsz? – kis butus, elhiszed, hogy becsalogatsz a házadba, a fürdőszobádba, majd az ágyadba? Hát hidd el, látok benne fantáziát – Ha mégis amellett döntök, hogy megvárlak kint, a hatalmas Callahan villában biztos akad valaki aki összeszedi ájult testemet és segítségben részesít, ha más nem, akkor kiugrasztanak téged a forró fürdő hatása alól, hogy hidegzuhanyban részesítsenek.

- Tony? – üti meg fülemet egy férfiúi név említése – Azaz Anthony? – gondolkodom kit is hívnak így és beugrik az egyik tanárnőm diákja akinek munkájáért annyira rajong, igen a kép alatt ott villogott az aláírás – Liam Anthony Lambert? – nézek rá kérdőn ajkaim elhúzva – Belémzúgott ő is? – meresztek hatalmas szemeket – Klarinétra jár? – tátom ki szám is – Nem tudtam, hogy te vele barátkozol. Neki foglalod a helyet és engem is? Szenvedés rám? Elvileg, a tanárnőm szerint nagyon jó kézügyességgel van megáldva, miből gondolod, hogy unatkoznék mellette? – leesett a szikla, csak vicc, trükk, pedig már majdnem elhittem, hisz nem is tudhatta, hogy itt vagyok, hacsak nem áll lesben, sohasem tudhatom mennyire elvetemültek a hímek. De ha már így belekezdett miért ne venném be a játék bűvkörébe – Nem kell a megmentő szerepében tündökölnöd, szívesen megismerem ezt a srácot, aki egyébiránt gyilkos tekintetét leszámítva kihívásnak számít a szememben és jobban belegondolva egész jóképű – bántom, igen, belétaposok, gonosz lennék? Lehet most elriasztom magamtól Jess-t, remélem veszi a lapot és kacag visszavágásomon – Tudod mit, rabolj el – nevetek szemeibe és végighúzom mutatóujjam orrocskáján – De ezért meg kell szenvedned! – laptopom táskájába helyezem és magamhoz veszem kicsi retikülömmel együtt, majd hátrálok, végül megfordulok és futásnak eredek a leereszkedett éjszakában a fák közé. Csupán lámpák sápadt fénye világítja meg a parkot – Kapj el ha tudsz, akkor vezetheted a kocsimat, a többi pedig csak a fantáziánkon múlik! – magassarkúm szeli át az avarral borított teret, be a fák sűrűjébe. Nem szokásom ezen játék, de most jólesik a futás, kiszellőzteti fejemet, pedig nem hozzám méltó, mit tettél velem Jess? Futok és futok, míg egy vaskos kérgű, karistolt fánál meg nem állok és elrejtőzöm mögé. Lihegésem próbálom visszafojtani és csendben fürkészni a hanghatásokat. Valahol félek, egyedül a sötétben, mi van ha valaki más talál rám és hideg ujjai a nyakam köré fonódnak? Talán mégsem kellett volna a világos útról letérnem a sötét kínok mélységeibe. Jess, találj rám!

Mit tettél velem rejtélyes idegen? Egyek vagyunk mégis mások, futok… lehet az életemért? Keress meg, találj rám és akkor megkaphatod amire vágysz, érints, taszíts és mutasd meg az élet angyali oldalát, mert én a démoni világba tartozom, ahová könnyen magammal rántalak, ha nem vigyázol.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~   Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 3.felvonás: Belváros :: Central Park-
Ugrás: