Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kötetlenül

Go down 
+3
Stephan Brooks
Amberly Hanna Lynn
Jesse Callahan
7 posters
SzerzőÜzenet
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 2:37 pm

Ha a Tagboardnál nagyobb nyomot szeretnél hagyni, akkor itt beszélj Smile
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 9:41 am

Boldog születésnapot Emma!


Kötetlenül 1dw7p7ya9yfxs6y1t8i5
Vissza az elejére Go down
Stephan Brooks

Stephan Brooks


Posts : 14
Join date : 2009. Oct. 02.

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 10:09 am

Boldog Születésnapot! Smile

Ma már leszek és akinek lógok, írok is Smile
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 10:24 am

Happy Birthday, Emms ^^
Vissza az elejére Go down
Emma Callahan

Emma Callahan


Posts : 25
Join date : 2009. Oct. 02.
Age : 31

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 6:08 pm

Jaj, de édesek vagytok!!! ^^ Kötetlenül Icon_biggrin Köszönöm szépen: Amber, Steph és Dom!! (L) *meghatódik* Kötetlenül Icon_biggrin
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 4:53 pm

Jövőhét Szerdán, 18:00-tól kezdődik a házavató bulim, amit a Lawrence Galériában alapozunk, aki ezek után még bírja a strapát, nem fárad el, vagy nem részegedik le teljesen, az tovább jöhet tényleg a lakásomba, ahol remélhetőleg hajnalig tart a buli. Hálózsákot hozzatok, ha nálam alszotok, de ha nincs gondotok a földön alvással, az is okés.
Mindenki meg van hívva! A Dorian összes diákját szívesen fogadom, az én kontómra isztok buliztok, szóval csak hajrá, és gyertek, gyertek!
Aki jön, az jelezze itt, vagy privát üzenetben, hogy nagyjából tudjuk hány embert kell megvárni két hozzászólás között. (: Köszönöm előre az együttműködést!

Gyerteeeeek ^^
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeKedd Okt. 20, 2009 8:44 pm

Amberly... hát lennél olyan kedves, hogy leszoktatsz? ^^

A képed extra cuki *___*

Amanda, elnézést, tehát a lista:
Trish
Amberly
Kimberly
Stephan
Enna
Lilith
Emily
Jesse
Blanche
Charloette
Claire
Amanda

Mééég valaki? xD Fiúk kevesen vannak, és én szívesen merülök el több lány belső... személyiségében is, szerintem nem díjaznák... xD
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 6:38 pm

Go-go-go-go!

Még 23 perc, és elkezdődik a Sanders-féle partimaraton! Ne maradjatok le róla, megéri bekukkantani!

Kötetlenül Adipa11

Kötetlenül Picture-3
Vissza az elejére Go down
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 3:57 pm

Boldog születésnapot Amanda!


Kötetlenül Kxnf0cyhq8lf9jngarna


Megj.: Bocsiii, hogy késett az üzenet.
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 10:45 pm

Drága Amberly barátnőm nagyon szépen köszönöm, hogy nem feledkeztél meg rólam! Továbbá Emmának is köszönöm, akitől egy üzenetben jöttek a jókívánságok. *meghatódva ölelgeti és puszilgatja a lányokat*

Hmmm.... Ambs, hogy ez a torta milyen finom volt és a gyertya elfújása előtt fejben el is mormoltam a kívánságomat. Wink

Köszönöm, köszönöm, köszönöm! (L)
Vissza az elejére Go down
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 11:58 am

Hmm.... azon gondolkodom, hogy hova tűntek innen a hozzászólások...
ha valaki tudja írja meg PM-ben Very Happy

(U.i.: Boldog születésnapot Mandy, az ajándékod hamarosan érkezik a Sanders bulira^^)
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 8:53 pm

Köszönöm Jess! Kedves, hogy eszedbe jutottam (még ha csak utóiratként is Razz ) Very Happy - dob egy puszit a fiúnak
Meglepetés a Sanders bulin? Már alig várom (L) - nagyon kíváncsi


(ui.: azt hittem te törölted az üziket, esküszöm nem a tortával faltam fel őket, lehet valaki bejutott a rendszerbe... nálam nincsenek)
Vissza az elejére Go down
Liam Lambert

Liam Lambert


Posts : 12
Join date : 2009. Sep. 12.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:07 pm

Én is azt hittem, ti töröltétek valamilyen megfontolásból... Ám ha nem így van akkor csakis Mandy, a kis boszink lehetett! Razz Laughing
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:32 pm

Köszi Liam, tudtam, hogy mindig számíthatok rád. Éhes voltam na, és a betűtésztaleves nagyon finom, de te is ettél belőle, most miért is tagadod? Razz Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Liam Lambert

Liam Lambert


Posts : 12
Join date : 2009. Sep. 12.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:35 pm

Nem tagadom, hiszen emlékszem, kis boszorkám, még ki is raktam, hogy "i love mandy"... *elképzeli, röhög*
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:39 pm

De azért bepróbálkoztál, hogy rámkend, nem a betűket, hanem azok ellopását Razz
Emlékszem hát a kirakott szövegedre, melyet egy söpréssel taszítottam le az asztalról *gonoszkás mosoly*
És mit írtam ki neked utána? Na mit? "kiss me" - jól elszórakoztunk, de nem gondoltam, hogy ennyi betűt elhasználtunk... *végiggondolja a játékuk menetét és furcsának találja ezt a diskurációt - koncog*
Vissza az elejére Go down
Liam Lambert

Liam Lambert


Posts : 12
Join date : 2009. Sep. 12.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:46 pm

De hisz te loptad el őket, Boszi, csak utána hívtál tésztázni... *ártatlan fej*
Igen, az egy élményekben és betűkben gazdag nap volt. *nagy vigyor, ahogy visszaemlékszik, majd közelebb csúszik a lányhoz* Mit gondolsz, mikor gyűlik össze megint annyi betű, hogy megismételhessük?
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 10:29 pm

Muszáj volt, hogy hívjalak, egyedül nem olyan izgalmas és különbenis éhenkórász tekintettél meredtél felém, uppsz... most jövök rá, hogy Te nem is a tésztát, hanem engem akartál felfalni Shocked
Igen, szép kis betűtornát hajtottunk végre *hagyja, hogy a fiú teste az övéhez fonódjon, elmosolyodik az emlékképeken*
Szerintem ha kitartóan írunk ide és még csábítjuk is a népet, akkor ismét milliónyi betű fog összegyűlni és ismét összejöhetünk szavakat, szép kerek mondatokat formálni *kuncog*
Vissza az elejére Go down
Liam Lambert

Liam Lambert


Posts : 12
Join date : 2009. Sep. 12.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 10:48 pm

Ó, én nem felfalni akartalak... Nincsenek olyasféle hajlamaim. Amit én terveztem, az egészen más jellegű, de az akaráshoz köze végül is van. Laughing

Írjunk kitartóan? *elgondolkodik* Kicsi Boszim... Bár csáberőd hatalmas, és bájosságod hajlamos elaltatni a staff-tagok figyelmét, szerintem ezt még neked sem hagynák...
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 10:56 pm

Más jellegű dolgot terveztél velem kapcsolatban? Köze van az akaráshoz? Micsoda fogós kérdés *gondolkodó arcot vág* Talán meg akartad kérdezni hol a mosdó vagy siettetni akartál mikor a sminkem igazítottam, hogy a női felé vedd az irányt? Cseles Laughing

Hát szerintem sem hagynák a staff-tagok, hogy kitartóan nyomjuk itt a dumapartit, inkább elküldenek játszani minket sötétebb éghajlatokra Wink

Bár Jess talán puhítható *teszi gondolkodva ujjait ajkaira*
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 10:25 am

Nah, visszatértem én is, és ezúton szeretnék boldogságos születésnapot kívánni Mandy babának ^^ Az ajándékot az ágyadban hagytam, remélem megtalálod Very Happy <3
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 9:49 pm

Drága Dominic! Köszönöm és kedves Tőled, hogy eszedbe jutottam Very Happy
Igen, az ajándékodat megtaláltam az ágyamban csak téged hiányoltalak mellőle. Az üdvözlőlap szövege és a meseszép fehérnemű kítűnő választás volt és még a méretemet is eltaláltad, ezért megbocsátom, hogy Te nem voltál ott piros masnival átkötve Very Happy - megöleli és megpuszilgatja
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlenül Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlenül   Kötetlenül Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlenül
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 5. felvonás :: Beszélj, beszélj és beszélj-
Ugrás: