Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Devona Wildsmith

Devona Wildsmith


Posts : 11
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 34

PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Empty
TémanyitásTárgy: PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.   PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 8:47 pm

PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. 25tf821 PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. 25tf821 PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. 25tf821 PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. 25tf821
akármennyire is szeretném ;
nem találok ide frappáns szöveget <3


Tikk, takk, tikk, takk.. Szememmel a falra függesztett óra másodpercmutatóját követem, sőt, bűvölöm! Azt azért nem hiszem, hogy a pillantásomtól felgyorsulhat az idő, mert nem vagyok én holmi Harry Potter, de ami azt illeti..
- Miss Wildsmith kisasszonynak erről mi a véleménye? – Harsan az ellenszenves hang, és megugrok ültömben, majd a padban hátrahőkölve kissé nézek a táblánál állo Mrs. Willsonra, aki egy pálcát tartva a kezében nagy hévvel mutogat a táblára vetített képre. Elkerekítem kissé a szemeim, s megpróbálom összeszedni a gondolataim. Összpontosítok. Vajon mi lehetett egyáltalán a kérdés, sőt.. mégis milyen témát érintettünk most? Tudom, hogy ez a késődélutáni ének-zene fakultáció, amire ÉN kértem azt, hogy vegyenek be, s ÉN vállaltam a plussz órát az órarendembe, mert szükségem volt az egyik szakdolgozatomhoz pár infó, s tisztában vagyok azzal is, mekkora szívességet tett az iskola ezzel, azon felül, hogy még ösztöndíjra is felvettek.. de egyszerűen nem bírom tovább!
- Ööhh.. mm..höö.. Kimehetnék a mosdóba? – Szülöm meg a nem éppen versenyképes válaszomat, mire egy penge vékonyra préselt ajakpár, és a hátsó pad felől érkező fojtott kuncogás a válasz. A francba..
- Nem. – Ennyi, nem méltat többre egy gyilkos pillantásnál, én pedig csak erősebben nyomom össze a térdeim, s préselem össze a lábaim. Mindjárt megvadulok. A hólyagom szabályosan diszkózik a testemben, és ez már több mint kellemetlen. Ez bizarr!

Természetesen én vagyok az első, aki megragadja a válltáskáját, és szinte robbanásszerűen csapódik ki az ajtó, ahogy kisietek a teremből. Olimpiai versenyzőket meghazudtolva futok a mosdó felé, majd elhagyom kezem-lábam. Lefékezek a mosdóajtó előtt, s persze számíthattam volna rá, hogy rajtam és a csoporton kívül nincs más a suliban, így felmossák a folyosó köveit. Megcsúszok, de még éppen idejében kapaszkodom meg a kilincsben, s farolok vissza, majd rántom meg azt, s vetődök be a legelső wc fülkébe.
- Igen.. óó, igen, eezzz… - Sóhajtok fel elégedetten, miután őrült módjára kezdtem el tépni a beragadt cipzáram, mert hát mikor kell az ember lányának a farmerjának a cipzárnak beragadni? Na mikor? Hát persze, hogy a legrosszabbkor! Viszont mindent leküzdöttem, a fizikai határokat, és a ruhák erejét, s végre lehuppanhattam arra fránya ülőkére. A napom csúcspontjának éreztem ezt a pillanatot, hiszen olyan megkönnyebbülés lett rajtam úrrá, hogy.. hát arra nincsenek szavak. Megmerem kockáztatni, hogy jelen pillanatomban ez a fajta.. khm, kielégülés, majdnem felér azzal a.. hát tudjátok. Mindegy! A lényeg a lényeg, hogy fel sem tűnik a mosdó ajtajának nyitódása, vagy éppen becsukása, mivel emlékeim szerint nyitva hagytam, mert volt jobb dolgom is, az már viszont annál inkább, hogy a zár kattan.
- Na ki a fene szórakozik, hm? – Szólalok meg fennhangon, miközben egy jó nagy adag wc papírt letépek a gurigából, s hajolok kissé előre. A fülem az ajtóra tapasztom, de még mindig semmi. Felrántom magamra a bugyim s a farmerom, majd behúzva a sliccem, s még az övem is becsatolva lépek ki a fülkéből a mosdókagylóhoz. Megnyitom a csapot, s akkor esik le. – Hol a táskám? -
Szakad fel belőlem ösztönösen a kérdés, majd kapkodva nézek körül, hiszen pontosan emlékszem, hogy a kagylók alá hajítottam be! Elindulok az ajtóhoz, ami a folyosóra vezet, de hiába nyomom le egyszer majd kétszer, sőt, háromszor is a kilincset, az nem mozdul.
- A francba! A francbaafrancbaafrancba! – Mintha hallanék némi vihogást is, az ajtó túloldaláról, de ez hamar elhall. Dühösen járkálok le s föl, majd rúgok bele az ajtóba, s eresztek el még pár káromlást. Nincs nálam sem telefon, sem semmi, és ilyenkor már senki sincs itt.. remek. Itt fogok éjszakázni egy lányvécében! Ez nagyon.. egyedi.. Grr. Azért még oár dörömbölést megengedek magamnak az ajtón, hátha mégis valaki meghallja.


EME REAG TULAJDONOSA DOMINIC SANDERS , ALKOTÓJA DEVONA WILDSMITH SZEMÉLYESEN. AZ IHLETETADÓ ZENE, AMI AZ ÍRÁS KÖZBEN SZÓLT A AVRIL LAVIGNE - HOT C. SZÁM. A HOZZÁSZÓLÁS PONTOSAN 592 SZÓBÓL ÁLL, ÉS A MEGJEGYZÉSEM PEDIG CSAK ANNYI, HOGY ALIG VÁROM A MEGMENTŐ HERCEGET! *_* <3
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.   PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 9:19 pm

Abszolút az első szar napomat könyvelhettem el, miután Stevens tanár úr dupla házi feladatot adott… Semmi bajom a fotózással, bármit szívesen lencsevégre kapok, és erre mit osztott a nyakamba? Naná, hogy fotótörténeti 1200 szavas esszét kellett összehoznom, méghozzá másnapra, tizenkettes Times New Roman betűtípussal, dupla sorközzel. Ilyen remek élményben már nagyon régen volt részem! Torontóban könnyen ment minden, még az érettségit is simán letettem, mert nem ódzkodtam a tanulástól, mellesleg eszes gyereknek születtem, arról nem is beszélve mennyire meggyőzően tudtam érvelni, és mosolyogni. Szó, mi szó, nem vártam volna, hogy pont a Dorianben, ötödéven, amikor már annyira nem számítanak a dolgok, csupán a szakmai gyakorlat, fogja magát egy sima tanár, Stevenson, és ilyen kegyetlenül megszívat.
- Megértette, Mr. Sanders? – intézte hozzám gúnyos kérdését, mikor éppen elhagytam volna a tantermet.
Megfagyott bennem a vér, direkt provokálni akart, de engem az apámon kívül senki ne merjen ilyen hangnemben sértegetni. Erőteljesen öntött el a színtiszta indulat, majdnem megfordultam, és bemostam neki egyet, mégis inkább azt a módszert választottam, amit anyámtól tanultam, még Amelia születése előtt.
- Természetesen, Mr. Stevenson – magamra erőltettem egy behízelgő mosolyt, majd bevágtam magam után a terem ajtaját. Visszhangzott, végigszaladt a folyosó minden zegzugán, finoman érintve köveit.
Jah, hogy azt elfelejtettem mondani, miért csak egyedül tartózkodtam tagozatunk folyosóján? Hát, izé… mintha felpattantam volna az óra közepén.


Nem akartam otthon megírni, feszélyezett volna a hangulat, meg úgy egyáltalán maga az egyedüllét, nagyon nehezen viseltem el, hogy nincs velem senki, magamnak oldom meg a dolgokat, magamra mosok, főzök, vasalok, és tulajdonképpen tényleg mindent egyedül csinálok. Ha legalább valaki mellettem lett volna, akkor sokkal szívesebben végzem el teendőimet, de Joyce messze volt, nagyon messze, és valahányszor beléptem a lakásba, eszembe jutott Georgie is, a kórterme, vele együtt minden rossz érzés.
Amíg a suliban lófráltam, legalább kicsit is úgy éreztem érdemes volt eljönni ide, és nem Georgie ellen tettem meg, hanem pontosan érte, egyébként is, ameddig iskolába jártam, addig volt célja az életemnek, nem kellett minden nap ismerősök szemébe nézni. Ugyan senki sem ítélt el, egyedül én magamat, mégis kihatott minden egyes lépésemre.
1120 szónál megálltam, már csak az esszé befejezése hiányzott, úgy gondoltam azt otthon is képes vagyok megírni, valahogy nem tudtam semmi frappánsat előhúzni. Becsaptam mindhárom felhasznált könyvet egymás után, kilöktem magam székestül, vállamra emeltem táskámat, magamhoz vettem az esszémet, zsebembe rejtettem tollamat, végül teljesen nyugodtan, iskola zárása előtt fél órával, megindultam hazafelé.

Emlékképek bukkantak fel minden egyes pillanatban, Georgie arca, vagy éppen Joyce, az anyám, apám, ahogyan másokkal flörtölnek, Amelia, amikor puzzle-t akar kirakni, és nem tudja, és nem érti miért nem sikerül, hogy Ő mégis mivel kevesebb… de mégis hogyan magyarázzuk el egy hat éves kislánynak, hogy olyan betegségben szenved, ami miatt sosem lesz szocializációra képes, mert kirekesztik. És tudjátok mit? Én is ilyen szemét állat vagyok, aki kirekesztene egy vele egykorú beteg embert…! Vagyis, csak ilyen voltam, amióta New Yorkba költöztem minden gyökeresen megváltozott.
Sóhajtottam egyet, és éppen elrobogtam volna egy lány wc mellett, amikor meghallottam, hogy valaki dörömböl az ajtaján, és segítségért kiállt.
- Mi a…? - megtorpantam. Először azt hittem, csak hallucinálok, elvégre annyi minden kavargott a fejemben. Újabb koppintást hallottam, mintegy tanúbizonyságként. – Hahó…?
Teljesen hülyén éreztem magam, amiért egy zárt ajtóval beszélgetek, mintha tényleg lenne valaki a túloldalán. – Hahó!

Megjegyzés: A hős megérkezett… xD
Zene: Péterfy Bori – Ópium
Szavak száma: 535
Vissza az elejére Go down
Devona Wildsmith

Devona Wildsmith


Posts : 11
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 34

PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.   PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 1:32 pm

PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. V7utub PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. V7utub PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. V7utub PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. V7utub
I'm holding out for a hero
till the end of the night


Én mindeddig erőteljesen hittem abban, hogy semmiféle betegséggel nem rendelkezem, de most, hogy konkrétan rám zárták egy wc ajtaját, kezd egyre inkább frusztrálni, hogy egy háromszor hármas, csupa fehér csempéből kirakott klinikai sterilségű lyukba vagyok bekényszerítve, melynek még kisebb az ablaka. Éppenséggel még kiférnék rajta, csak olyan magasra helyezte a drága tervező, hogy még véletlen sem tudjam elérni. Ha két giga magas lennék, akkor sem, nem hogy törpeként.. Lehetséges lenne, hogy ez az a pillanat, amikor rá kell jöjjek, klausztrofóbiás vagyok? Anya mindig azt mondja, hogy ha történik veled az életben valami, annak oka van. Lehet éppen egy útmutatás, lehet egy lecke, de mégis milyen lecke lehet az, ha egy wc csészén nyomorogva kell éjszakázz holmi gumópózban?! Ezt magyarázza el nekem valaki. S mivel a táskám sincs nálam, az a nyomorult esélyem is elszállt, hogy telefonáljak valakinek, bár az én szerencsémet tekintve.. tuti nem lenne térerő, vagy az akkumulátor merülne le.

Rendben, vettem a leckét, nem kellene minden szőke, idegesítő plázap*csán bosszút állnom, azért amiért engem megaláznak mindenki előtt egy igencsak nyilvános helynek nevezhető gyorsétteremben. Persze, és még az én édes anyukámat, nem? Nem elég nekik az, hogy minden jó kijutott az életből? Pénz, kocsi, lakás, pasik. Rendicsek, az utolsóval nekem sincsenek problémáim, de igazán eltudnám viselni ha hozzám vágnának egy lottó ötöst.

Mérgemben megint belerúgok az ajtóba, csak most kicsit elvétem a dolgot. Nyílván érdemesebb lenne egy acélbetétes bakancsban mindezt véghezvinni, nem pedig az én agyonnyúzott, de mégis roppant kényelmes rózsaszín conversemben. Így eshet meg az, hogy fél lábon ugrálva, a jobb lábamat szorongatva ugrálok fel s alá a mosdóban, miközben jajveszékelek fájdalmamban. Ráadásul holnap még táncóránk is lesz, és tuti ki leszek nyuvasztva, ha lesérülök, és nem tudom hozni az adott szintet. Lehetne annyi eszem, hogy amiből élek, s aminek a napi kenyeremet köszönhetem, azt nem amortizálom le még inkább, hiszen péntek este megint előadás lesz. Hogy lehetek ennyire szőke?! Ha tehetném, tuti biztosítást kötnék a lábamra, de nem tehetem meg, mert nincs pénzem.

Kissé fáradtan, s pihegve dőlök neki a falnak, majd próbálkozom meg azzal, hogy a még mindig vészesen lüktető lábamra ráálljak, amikor is hangokat hallok az ajtó túlsó oldaláról.
- Hé! – Kiáltom el magam, majd egy lábon ugrálva sietek, vagy inkább pattogok oda az ajtóhoz, tenyereimmel rátapadva, ami egy újabb dübbenő hangot okoz, fülemet pedig a hideg felületre tapasztva. – Héé, hé hahóóóó! Hééjhá, hééjháá! Itt vagyoook! -
Azt ne kérdezzétek tőlem, miért vetettem be a szövegem kellős közepére a Pochahontasból tanult indián kántálást, hiszen egyáltalán nem illik ide de mégis kit érdekel?
- Nem tudom ki vagy, de baromira hálás lennék, ha kiszabadítanál innen, mielőtt megtámadnak a wc manók! – Kiabálok, majd megint a homlokomra kell csapjak, hiszen ahogy egyre fáradtabbá válok, úgy dől belőlem a hülyeség. Remélem ezzel nem vágtam el az utolsó szálakat is a reményhez vezető úton. Én sem akarnék egy őrültet kiszabadítani a biztosan bezárt helyéről. – Öhhm.. izé, bármit kérhetsz, megadom cserébe a szabadságomért csak hadd ne kelljen itt éjszakáznom! Kéééérleeek! - Ez már a kétségbeesettebb változat volt, mint egy igazi BJH. Vagyis egy Bajba Jutott Hölgy.


EME REAG TULAJDONOSA DOMINIC SANDERS , ALKOTÓJA DEVONA WILDSMITH SZEMÉLYESEN. AZ IHLETETADÓ ZENE, AMI AZ ÍRÁS KÖZBEN SZÓLT A BONNIE TYLER- HOLDING OUT FOR A HERO C. SZÁM. A HOZZÁSZÓLÁS PONTOSAN 507 SZÓBÓL ÁLL, ÉS A MEGJEGYZÉSEM PEDIG CSAK ANNYI, HOGY HHAAARRRRR :Đ <3
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.   PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 8:20 pm

Elsősorban az futott át a fejemen, mi a franc történt velem, hogy lassan már bármilyen helyzetbe kerülök, simán behallucinálok? Mondjuk, ott volt az Emily – eset is, ahol simán átöleltem, miután végig Georgie-n gondolkoztam. Na, valami ilyen hülye helyzet állt fent abban a pillanatban is. Mintha dörömbölést hallottam volna, de mégis… ki a franc tartózkodna az iskolában? Az egy dolog, hogy én ekkora szerencsétlen vagyok, és inkább menekülök, minthogy akár egy pillanatra is arra a fiúra gondolja, akivel annyira kicsesztem. Jah, erre már nincsenek jó szavak, egyedül talán a kicseszés, vagy a kibaszás, de… valamiért, ha csak arra gondoltam, hogy tönkretettem az életét, máris megállt körülöttem a világ.

Talán vele együtt én is kómába estem, ugyanis teljesen úgy éreztem lebegek, nagyon magasam, vagy nagyon mélyen, azt nem tudtam eldönteni, nyomás nehezedett rám, mintha csak rám toltak volna egy hatalmas zongorát, vagy mondjuk kettőt, és bordáimat ropogtatta minden egyes pillanatban. Tüdőm majd’ összeesett, alig kaptam levegőt, szívem hevesen vert, vagy nagyon ritkásan, az egész életem elcsúszott, mert nem voltam képes aznap este annyit mondani, hogy „Igenis, kösd be magad, Gerogie!”
Először piált be, és nem akárki mellett… de nem ám! Mellettem, ami azt jelentette, hogy elég magasra ugrott az alkoholszintje, azt a francot ugyan nem kellett megfújnia, de mindannyian tudtuk mennyire az egekben kötött volna ki. Fogalmam sincs, még így utólag sem, miért voltam ennyire felelőtlen, hogy mégis mi hajtott a szakadék felé, miért mertem kilépni a szikla peremére, és miért rántottam valakit magammal, miközben egyedül az én megismerésemre vágyott. Kész rejtély.
Annyi bizonyos, onnantól kezdve teljesen megváltoztam, már nem bírtam Önmagam maradni, és akkor jöttem rá mennyire nem is voltam Önmagam, egyetlen percig sem. Felvettem az álcát, azért, hogy többen kedveljenek, hogy ne a szerencsétlen legyek Miamiból, akit mindig kicsúfoltak, hanem én legyek az, aki másokon nevet, én emelkedjek magasra, az én szavam számítson mindenkinek, az én ölembe hulljanak a csajok. És tudjátok mi a vicces az egészben? Pontosan megtörtént mindent, teljesült a vágyaim, és közben mégis üres, eldobható emberré váltam a felszín alatt.

Gondolatmenetemből egy kétségbeesett kiállták zökkentett ki, így már teljesen biztosra vehettem, hogy nem hallucináltam az előbb, hanem valaki ténylegesen segítségemet kérte, és beszorult, illetve… nem, nem szorult, beragadt a mellékhelységbe. De mégis hogyan? Kulcs sehol, vagyis elvihették, esetleg elromlott a zár.

Még egy kétségbeesett kiáltás, fura kántálás, torokból jövő bömbölés, na, nem sírás, bömbölés, az egészen más. Úgy éreztem odaát egy komplett dzsungelt rendeztek be, és csak nekem szól a dráma, vagy mi a fene, egy teljes oroszlánmajom alakulat rejtőzködhetett az ajtó mögött.
Meghallottam, ahogyan szavakat intézett hozzám, de csak nagyon lassan, és figyelve tudtam összerakni, ugyanis a mosdó akusztikája, ráadásul a zárt ajtó nem tettek túl jót az üzenet célba érkezésének. Oké, tehát beszorult, és segítenem kell, ráadásul cserébe bármit kaphatok. Na, ezen azonnal elvigyorodtam, eszembe jutott egy nagyon perverz dolog, amit be is vetettem, feszültség oldása-képen.
- Bármit…? – kérdeztem kissé hitetlenkedve, de közben mosolyogtam. Szerencsére nem láthatta az arcomat, így könnyedebben tudtam hazudni hangszínnel. – Ilyen szavakkal ne dobálózz, mert én eléggé bármit ember vagyok, és az én bármim lehetséges a te erkölcsi mércédet szétrobbantja… - kezemet a kilincsre csúsztattam, és lazán lenyomta.
Persze nem nyílt ki, mégis mi a fenére számítottam? De úgy őszintén… Sóhajtottam egyet, újra megpróbáltam, semmi eredménye. Kissé erőszakosabban nyomtam le, mire azt vettem észre, hogy jajj de könnyű lett ez a kilincs…! Na, ja… mert a kezemben maradt.
– Ööö… nem akarlak elkeseríteni, kedves Idegen, de asszem jó nagy szarban vagyunk… Mondd neked az valamit, hogy letört kilincs?

Megjegyzés: Bonyodalmak nélkül mit ér az élet? xD
Zene: 30 seconds to Mars - From yesterday (acoustic)
Szavak száma: 581
Vissza az elejére Go down
Devona Wildsmith

Devona Wildsmith


Posts : 11
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 34

PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.   PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Icon_minitimeKedd Okt. 27, 2009 12:24 pm

PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. V7utub PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. V7utub PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. V7utub PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. V7utub
I'm holding out for a hero
till the end of the night



Fülem újból az ajtó hideg felületre tapasztom, s összevont szemöldökkel próbálom kivenni a másik szavait, illetve reménykedem abban, hátha felismerem a hangját. Könnyebb lenne egy olyan valakihez beszélni, akit el is tudnék képzelni, nem csak így látatlanba mondjam a nagy áldást.
- Én ne dobálózzak? – Kérdezek vissza nagy ártatlanul, majd vigyorodok el, bár ezt a másik nem láthatja, viszont ezt a labdát nem hagyhatom csak úgy lepattanni a földre. – Tudod, rossz az aki rosszra gondol, de mindenesetre bóknak veszem ezt a megjegyzésedet, hiszen csupán a hangom alapján erotikus gondolatok fordultak meg a fejedben. Ez pedig azért felettébb hízelgő. -
Csiripelem, akár egy ártatlan kis madárka, majd harapok bele az alsó ajkamba, hogy még se kuncogjam el magam.
- Bár ez elég bátor következtetés, hiszen kétlem, hogy a gyorskaján élő, száz kilógramm fölötti stréber lányok lennének az eseteid. – Még magam sem tudom, mi a francot akarok ezekkel a megjegyzéseimmel. Valami olyan képet kialakítani, amitől irtózik? Ez nem lenne rossz poén, DE itt még mindig én vagyok az, aki segítségre szorul. Lehet azt gondolja majd, hogy ha valóban egyenlő vagyok egy zsírbödönnel, jobb ha bent maradok éjszakára az iskolában. Na ez egyáltalán nem lenne vicces.. nagyon nem. – Viszont ha tévedek.. akkor rendes srác vagy, és nálad nincs olyan, hogy negatív diszkrimináció. -
Jobb lenne ha végleg bedugulnék, s csendben várnám azt, hogy kiszabaduljak. Látom, próbálkozik a kilincs nyitásával, én pedig hátrálok egy fél lépést, majd úgy figyelem a közjátékot.
- Tán találtál egy kulcsot? Csak mert a nélkül kétlem, hogy kinyílna ez a vacak.. – Érdekes hang üti meg a fülem, amit hirtelen nem tudok hova tenni, ráadásként a kilincs mozgása is abba marad. Türelmetlenül dobolok a lábaimmal, majd fonom össze a karjaimat magam előtt. Nem egy nagy agymunkát igényelne az, hogy elmenjen a portáshoz, és megkérje, hogy ugyan nyissa már ki az ajtót, vagy legalább a kulcsot adja oda neki, ha képtelen megtenni pár lépést az iskolában.

- Mi? Letörted a kilincset? – Hördülök fel, majd túrok bele idegesen a hajamba, s hunyom le a szemeim. Nyugi, nyugi, nyugalom, nem idegesítem fel magam, szuszáááá. – Hát ez egy fantasztikus húzás volt tőled Mr. Bármit ember. -
Jegyzem meg enyhén harapósan, s ironikusan, ami szerintem teljesen érthető. Ő az ajtó másik oldalán van, neki sokkal könnyebb a helyzete, mint nekem.
- Igazából egy feszítő vassal könnyen meglehetne oldani a dolgot, de nem hordok azt minden farzsebemben.. – Gondolkozok hangosan, s észbe sem kapok, miféle dolgokat ejtek ki a számon. Mégis milyen tisztességes diáklány gondolkozik feszítővasakban?! Ez inkább úgy hangzott, mintha nap mint nap feszítenék fel ajtókat csak úgy poénból. Menő getto sztájl. Megfordulok a tengelyem körül, majd pillantásom ismét arra az apró ablakra esik, ami hihetetlen magasan van. – Szerinted a mosdó ablakai merre néznek? Csak mert semmi kedvem valami idegen kertben, vagy öntözőrendszerben kikötni, a területet védő harci kutyákról nem is beszélve. -
Lehet, ez csak rémhír, s engem etettek be vele, de kinézem a vezetőségből, hogy éjszaka több dobermannt is kieresztenek az udvarra, nehogy bármit is meglovasítsanak.

- Vagy van bármi egyéb ötleted? – Nem jó ötlet egy olyantól ötletet várni, aki az első öt percben elkövette a legnagyobb baklövést, deeee.. ennek ellenére azért hálás vagyok, amiért próbál nekem segíteni.


EME REAG TULAJDONOSA DOMINIC SANDERS , ALKOTÓJA DEVONA WILDSMITH SZEMÉLYESEN. AZ IHLETETADÓ ZENE, AMI AZ ÍRÁS KÖZBEN SZÓLT A HOT ACTION COP - FEVER FOR THE FLAVA C. SZÁM. A HOZZÁSZÓLÁS PONTOSAN 524 SZÓBÓL ÁLL, ÉS A MEGJEGYZÉSEM PEDIG CSAK ANNYI, HOGY JÓ EGYELŐRE NEM LÁTOM A FÉNYT AZ ALAGÚT VÉGÉN >.< :Đ <3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.   PLEASE! SOMEBODY HELP ME! -  .::[ Dominic Sanders ]::. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 2. felvonás: Dorian Művészeti Iskola :: Sosem láttam-
Ugrás: