Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Könyvklub

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Könyvklub Empty
TémanyitásTárgy: Könyvklub   Könyvklub Icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 2:40 pm

Ha írsz, bizonyára olvasol is. Oszd meg velünk, hogy most éppen mit, ajánlj vagy éppen kritizálj.
A lényeg, hogy művelődjünk ilyen téren is Smile
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Victoria Evelyn Prauss

Victoria Evelyn Prauss


Posts : 19
Join date : 2009. Oct. 01.

Könyvklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvklub   Könyvklub Icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 12:39 pm

Nah FELAVATOM a témát. ^^
Én nemrég fejeztem be az Evernight- Örökéj-t és beleolvastam a második részbe is angolul csak, sajna magyar fordításban még nem jelent meg. A csattanója tényleg csattanó, eléggé meglepő dolgok történnek amikre valóban nem számítasz. 8/10, tetszett de utol nem éri a Twilight Saga-t.
Következőleg az Evermore-t fogom elemezni nektek, nemsokára azt is megveszem, kíváncsi vagyok rá ^^
Vissza az elejére Go down
Blanche O'Reilly

Blanche O'Reilly


Posts : 5
Join date : 2009. Oct. 18.
Age : 31

Könyvklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvklub   Könyvklub Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2009 8:18 pm

Hm... most látom idejét, hogy ide is be merjek nyögni valamit. ^^"

Na tehát, Evernight. Én nyáron olvastam unalmas perceimben. Bár jobb volt, mint amire számítottam, az a bizonyos csattanó engem is meglepett. Sok mindent vártam volna, de azt nem... O.o
Bár nincs benne a top 10-es listámban, azért kellemesen csalódtam benne. Ez is egy a mostanában nagy népszerűségnek örvendő vámpíros regényeknek... de legalább nem ponyva. Eddig. Razz

Én amit legutóbb sikeresen kiolvastam (a kötelező olvasmányaimon kívül): Az éjszaka háza sorozat első kötete, a Megjelölve. Igazából fogalmam sincs, mi vitt rá, hogy megvegyem. *Fukar dög* Számomra egész kis kellemes mű volt, egy délután alatt kiolvastam (persze, hisz kis könyv, nagy betűkkel, én pedig akkor épp sok szabadidővel, vagy éppen elegem volt a kötelezőkből, tudom is én már...), jó volt. Bár ebben is megvannak az általános klisék, mint iskola, a kitaszított hős és "nyomi" barátai és persze a hős beleszeret az iskola legmenőbb srácába... öhm, na jó, a többi poént nem lövöm le, amik szerintem már amúgy is sejthetőek. Razz
Második kötet már itt lapul a polcomon, majd egyszer elolvasom, csak előtte inkább nekiállok egy Stoker féle Drakulának. Razz
Vissza az elejére Go down
Heloise Daphné Brightmore

Heloise Daphné Brightmore


Posts : 6
Join date : 2009. Oct. 22.
Age : 32

Könyvklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvklub   Könyvklub Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 11:40 pm

Én most olvastam ki J.R. Ward - Fekete Tőr Testvériség c. sorozatának első két könyvét, és majd elaléltam. Szó szerint. Az irónő, annyira áthatóan, élvezhetően írja le a cselekményeket, érzelmeket, hogy alig bírja letteni az olvasó. Bár imádok olvasni, mindig lerakom a könyvemet, ha valami dolgom van. J.R. Ward könyvét egyszerűen nem tudtam letenni. lehet, hogy csak én vagyok ennyire fogékony az írásaira, de én úgy gondolo, ha valaki igazán jó könyvet akar olvasni, itt a lehetőség. Annyit elárulhatok, hogy a Fekete tőr testvériség tagjai, vagyis a vámpír társadalom harcosainak egyesülete és az Alantasok társasága közti harcról szól.

"Izgalmas, erotikus
és magával ragadó."
Nicole Jordan


Egyszóval nem lehet letenni.
Vissza az elejére Go down
http://www.mcflyandsod.gportal.hu
Ajánlott tartalom





Könyvklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvklub   Könyvklub Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Könyvklub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 5. felvonás :: Beszélj, beszélj és beszélj-
Ugrás: