Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Film- és Sorozatklub

Go down 
+6
Amberly Hanna Lynn
Victoria Evelyn Prauss
Enna McBride
Ever Esmee Brandon
Dominic Sanders
Jesse Callahan
10 posters
SzerzőÜzenet
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimePént. Aug. 28, 2009 2:41 pm

Aktuális kedvencek, rajongói beszélgetések, kritikák és minden, ami szem számnak ingere a témában Smile
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 1:15 pm

Picit beérdeklődök Razz Ki szokta nézni a Vampire Diaries-t? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ever Esmee Brandon

Ever Esmee Brandon


Posts : 11
Join date : 2009. Oct. 03.

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 8:07 pm

Dominic Sanders írta:
Picit beérdeklődök Razz Ki szokta nézni a Vampire Diaries-t? Very Happy

hát, én még csak a trailer-ig jutottam XD Rolling Eyes de nagyon tetszik, főleg az a rész, amikor Damon azt mondja: "Hello Brother" *__* Razz
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 10:14 pm

Én csak ajánlani tudom, szinte már függő vagyok Very Happy Mondjuk Damon a kedvencem, ez karakterképen csak meglátszik Very Happy De egyébként maga a sztori is király Smile Meg jók a karakterek, meg minden, szóval nézd meg Smile Szerintem.

Am miket szoktál nézni?
Vissza az elejére Go down
Enna McBride

Enna McBride


Posts : 12
Join date : 2009. Oct. 10.

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 11:37 pm

Én nem vagyok egy ilyen nagy sorozatfüggő, de ami mindig, az a Született Feleségek, az Így Jártam Anyátokkal (bár ebből túlélem, ha kihagyok), és szeretem a South Parkot is, de hát ki nem? Smile
Vissza az elejére Go down
Ever Esmee Brandon

Ever Esmee Brandon


Posts : 11
Join date : 2009. Oct. 03.

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 7:01 pm

Ááh, megnéztem az első öt részt - bár csak angolul - és imádom. Azt hiszem, lassan én is függővé válok. Very Happy Feliratosan valamiért nem tudom nézni, és így azért kicsit nehezebb, nem értettem mindent meg elsőre, de tényleg nagyon jó a sztori. Nekem is Damon a kedvencem. Olyan jól eljátssza a rosszfiút XD

hát, nem vagyok olyan nagy sorozatfüggő. Nearly Famous, meg Skins, amit még nézek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Victoria Evelyn Prauss

Victoria Evelyn Prauss


Posts : 19
Join date : 2009. Oct. 01.

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 12:27 pm

Nekem Így jártam anyátokkal a befutó, bár most belenéztem a negyedik évadba és annyira nem nyűgözött le az első két rész, de még meglátjuk Barney (L) xD
És hát Vampire Diaries ^^ Az viszont teljesen a képernyőhöz láncol Razz Júújj és Damon Rolling Eyes Imádom, bár én minden sorozatban a humoros, jóképű rosszfiúkért vagyok oda Very Happy Stefan annyira nem jön be. :S
Régebben pedig a One Tree Hill alias Tuti gimi szerelmese voltam, de a hetedik évad már nem az igazi, Chad meg Leyton nélkül, szal bele sem kezdtem. A gimis évek a tutik onnantól már kicsit nyálas és uncsii >.<
Nah én ennyi voltam sorozat-ügyileg Smile
Vissza az elejére Go down
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2009 3:20 pm

Na, ezek közül csak a Tuti Gimit ismerem, amit régebben minden nap megnéztem. De mostmár... valahogy elszállt ez a dolog.
És, hogy magyar sorozat is legyen én a Barátok Köztöt mondom. Már jó pár éve nézem, és szerintem sose tudnék leállni róla. Persze nem halok meg ha nem látok belőle egy részt.

A kedvencek kedvence, a díjazott pedig nem más mint: Gossip Girl ♥
Vissza az elejére Go down
Blanche O'Reilly

Blanche O'Reilly


Posts : 5
Join date : 2009. Oct. 18.
Age : 31

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2009 11:46 pm

Hát, ha már erre járok, ide is írok...

Vampire Diaries-t én is nézem, bár még a legújabbat nem láttam, de majd holnap reggel nekiülök. ^^ Hú, gondolom nem fogok nagy meglepetést okozni azzal, ha elárulom, én is jobban kedvelem Damont, mint Stef-et...
Én mostanában kezdtem el nézni az Így jártam anyátokkalt, holnap megyek át barátnőmhöz és ott gyorsaban letudjuk az első évad összes részét. (: Eddig nekem Barney a nagy kedvenc... hatalmas idióta. xD
Én amit még nagyon szeretek, azaz Odaát... bár most megakadtam a 4. évad végénél, pedig már van 5. évad is... legalább felhalmozódik és nem kell tűkön ülve várnom a folytatást, mint VD-nél. (:
Vissza az elejére Go down
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2009 11:59 pm

How I met you mother! How I met your mother!
Nálam most jelen pillanatban ez a kedvenc. Have you met TED? Mert nálam Ted a befutó. Második meg Marshall. Barney néha kicsit sok nekem Rolling Eyes

Másik kedvenc még a Scrubs. Igen, sitcom párti vagyok na. És ott meg J.D. és Coxx az etalon. igen, kissé főszereplő párti vagyok, de hát ez van^^

De ott van még az NCIS is, mert egy nyomozós sorozat is kell az ember életébe Smile

Úgyhogy nálam ez a három nyert.
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Emma Callahan

Emma Callahan


Posts : 25
Join date : 2009. Oct. 02.
Age : 31

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeKedd Okt. 20, 2009 5:37 pm

Én rengeteg sorozatot nézek, de túlélem, ha kihagyok 1-1 részt, úgyhogy nem vagyok akkora fanatikus. Very Happy
Amiket én szeretek: How I met your mother, Scrubs, Gossip Girl, One Tree Hill (bár az új évadok már szerintem is kezdenek unalmassá válni), NCIS, Gilmore Girls (régebben néztem), 90210 (ha éppen elkapom, akkor megnézem), The O.C.
Most hirtelen ezek jutottak eszembe, amiket félkövérrel emeltem ki, azokat ma is nézem. Hát ennyi lenne az én részemről... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Trish Walberton

Trish Walberton


Posts : 33
Join date : 2009. Aug. 28.
Age : 33

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 5:56 pm

Sorozatok! Yay! cheers
A No. 1 fav az a Harper's Island. Sajnos csak 13 részes, így már vége van, de imádtam meg imádom most is. Még úgy is újranézném, hogy tudom, mi a vége. Razz

Aztán a kihagyhatatlan Desperate Housewives. Akárki akármit mond, szerintem jó sorozat. És az, hogy 5 évad után is tudnak olyat mutatni, ami leköt az különösen említésre méltó.

Régebben néztem a Gossip Girlt, de valahol a második évad felénél elakadtam. Majd lehet ráveszem magam, hogy megnézzem ami még hátra van.

Meg most nekiláttam letölteni a Vampire Diariest... Majd meglátom, hogy mennyire tetszik. Smile
Vissza az elejére Go down
Jackie Jeargens

Jackie Jeargens


Posts : 7
Join date : 2009. Oct. 02.
Age : 31

Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 10:57 pm

Ajánlóval kedveskednék Smile

Film címe
Csúf Igazság
Film- és Sorozatklub Uglytruth47d76

Rövid tartalma: A pasi szerint minden nőt el lehet csábítani. A nő szerint minden nőnek megvan a maga szabad akarata meg józan esze - és mert az egyik egy reggeli tévéműsor gátlástalan, nagyszájú műsorvezetője, a másik meg a producere: fogadást kötnek. A férfi vállalja: bebizonyítja a főnökének, hogy a módszerei hiba nélkül, mindig működnek, azt csábít el, akit akar. És ő történetesen majdnem mindenkit akar. Ha pedig ez kevés volna, azt is vállalja, hogy a nő tanácsadója lesz - és biztos benne, hogy a módszerei működni fognak. A pár marakodva, versengve ismerkedik a csábítás fortélyaival. Egymás büszkeségét szeretnék megtörni, míg végül, mindketten megtörnek. Mert persze egymásba szeretnek. De ez még nem a vége a történetnek.

Előzetese: Katt a plakátra;)
Miért ajánlod?
A port.hu szerint:
Kinek ajánljuk?
- Aki szeretne belátni egy tévés bulvármagazin-műsor kulisszái mögé, de ezért lusta reggel elmenni a Campona bevásárlóközpontig.
- Aki szereti látni, ha szép emberek összejönnek a vásznon.
- Egy laza, könnyeden szórakoztató estére vágyóknak, igazi popcorn feelinggel.
Vissza az elejére Go down
http://www.mindenamimi.fw.hu
Ajánlott tartalom





Film- és Sorozatklub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Film- és Sorozatklub   Film- és Sorozatklub Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Film- és Sorozatklub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 5. felvonás :: Beszélj, beszélj és beszélj-
Ugrás: