Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 104- call for a spontain date

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosemary Carter

Rosemary Carter


Posts : 15
Join date : 2009. Oct. 02.
Age : 32

104- call for a spontain date Empty
TémanyitásTárgy: 104- call for a spontain date   104- call for a spontain date Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 6:45 pm

silent kimaradt a címből, hogy Blake-nek ^^"


104- call for a spontain date 0008bxhb104- call for a spontain date 0008bxhb
inside myself is a place where I live all alone


Péntek este van. Enyhe fogalom, amikor arról van szó, hogy ki mit csinál. Az első szabad este a héten, így mindenki megáll egy kicsit, vagy éppen felpörög, így a péntek este fogalma egyénenként változik. Hogy nálam ez mit jelentett és jelent ebben a pillanatban, az ég és föld közötti különbség. Általában a szüleim egyik unalmas estéjén kellett egy randa estélyibe taposva enyelegnem a fontosnál fontosabb üzletfelek gyerekeivel, akik velem egyidősek. Tudjátok, akik a "nagy" barátnők, és élni sem tudok nélkülük, mert, mint azt a hatalmas albumokba ragasztott képek is mutatják évről-évre, mi már gyerekkorunk óta össze vagyunk nőve. Születésnapok, pizsama partik Sweet Sixteen szülinapok, stb. Mindez nem takarta a tényt, hogy felőlem ez egy muszáj-kapcsolat volt, semmi több, mint egy nagy színdarab, aminek én is kénytelen kelletlen a szereplője voltam.
Jobb szerettem azokat az estéket, amikor a magam ura lehettem és egy taxit lefoglalva egész estére végig jártuk az összes nagy bulit, és Cathyvel fék nélkül tudtuk élvezni, hogy szabadulhatunk minden ránk szabott dolog alól. nem egy este volt, hogy Manhattenben kötöttünk ki, ahová a felső tízezer járt- nem mintha mi nem lettünk volna szorosan az elit tagjai-, de olyan is akadt, hogy a stégen lógattuk a lábunkat egy üveg olcsó sörrel, és nem nagyon érdekelt a származásunk, meg hogy akár pezsgőt is ihatnánk.

Hát, kérem szépen, ez volt régen. Akkor még nem voltam új diák a DMI-ben, nem a saját albérletemben laktam (egyelőre egyedül) a kutyámmal, és nem a zongora volt az egyetlen időtöltésem a kutyasétáltatáson kívül. Persze, tudtam, hogy nem fog simán menni, hiszen ki halott már arról, hogy a csúcson kezdte valaki, de tény, hogy nehéz dolog volt barátok nélkül, idegenként kezdeni egy helyen. Nem érdekelt senkit, hogy honnan jöttem és ott mennyire szerettek, egyszerűen ki kellett építeni a saját társaságom, és miután ez nekem mindig megadatott, most először meg kell tennem a lépéseket, és nyitni a külvilág felé. Eddig minden simán ment, jobban, mint vártam, de mocskosul lassan, így tekintve a tényt, hogy csak felszínes ismeretségeim voltak, nem volt merszem áthívni magamhoz senkit.
Most is csak unottan pötyögtettem a zongorán egy pár hangot, hogy végül dallam legyen belőlük, de sehogy sem akart sikerülni. A pályázatra készülő filmzeném még mindig az első üteménél járt, a beadási határidő pedig vészesen közeledett. Tudtam, hogy ma este már nem megyek semmire az egésszel, így egykedvűen lecsuktam a zongorát, és fel-le járkáltam a házban. Mit csináljak? Ha itthon maradok, biztosan begolyózom egyedül, viszont egy buli nem ártana... Hallottam, hogy a suliban sokan beszélnek valami 104 nevű helyről. Ha ennyire gyakran forog a közszóban biztosan találok ott pár arcot a suliból. Nem vagyok az a típus, aki várja, hogy megtalálják. Tovább nem is győzködtem magam. Ha egyedül is megyek, ez a 104 akkor is jó bulinak hangzik ma estére.
Bő egy óra glancolás után végre letipegtem a bérház legfelső emeletéről, és egy majdnem halálos akciót követően egy taxit is tudtam magamnak fogni. New York nem épp az a hely, ahol szerencsés, ha saját kocsid van. igaz a taxi fogás is az életembe fog egy nap kerülni, de még mindig kényelmesebb, mint össze-vissza kőrözni a hely körül, ahová megyek parkoló hely után kutatva.
- A 104-be legyen szíves.- nyújtottam egy húszast a sofőr felé, hogy megsürgessem egy kicsit. Ha pénzről volt szó nálam semmilyen akadály nem merült fel az összeget illetőleg. Az, hogy "kirepültem" a családból nem jelenti azt, hogy a szüleim bármit is megtagadjanak tőlem ezután, főleg a kényelmet nem. Ezért laktam ekkora albérletben,. és ezért leszek mindjárt a 104-ben...
Kibányásztam a fekete kistáskámból egy tükröt, és szemügyre vettem a sminkemet. Sosem voltam az órákig tartó készülődés híve, főleg a mostani kapkodásom ékes bizonyíték erre, de az eredményt elnézve egészen jót sikerült alkotnom. A ruháim kiválogatására mindig több idő ment el, mint a sminkre, de sajnálom, én ilyen voltam. A mai menü: egy flitteres sötét arany felső, egy fekete, nagy gombos blézer, egy fekete répanadrág, még nagyon régről, és kivételesen egy magassarkú fekete, lakk bokacsizma. A kockás svájcisapka nem tudom hogy került a fejemre, kis turistás beütés volt, és az őszi időpont ellenére úgy néztem ki, mint egy téli magazin divatmodellje.

A 104. Nagy klubhelység volt, hosszú bárpulttal, hangos zenével és rengeteg emberrel. táncoltak, ittak, smároltak, meg beszélgettek. Elnézve ennyi párocskát elgondolkodtam, hogy mikor volt az utolsó alkalom, hogy megcsókoltam akárkit is. Úgy éreztem magam, mint az egyik szereplő a Szex és New Yorkban, lehetetlen szinglinek. Különösebben nem zavart a tudat. Ráér az ember lánya nem? Gindolom fura egy gazdag, elkényeztetett liba szájából ilyet hallani, de ez volt a tény. Nem rohantam utánuk, és nem hagytam, hogy minden bulin más tereljen a kocsija hátsó ülésére. A pénz és az erkölcs manapság mr nem fér össze, én mégis igyekeztem megtalálni az arany középutat.
- Egy Cosmo-t kérek.- mosolyogtam a pultosra, és máris éreztem a buli hevét, ami nagy zajjal töltötte meg a klubhelységet.- Kösz.- kiabáltam túl a dübörgést és ahogy elfordultam egy számomra ismeretlen sráccal találtam szembe magam. A koktélom majdnem magamra borítottam annyira sikerült meglepnie. Helyes arcú srác tornyosodott fölém. Nyeltem egyet, és a zavartságomat mosollyal igyekeztem leplezni.
- Öhm... hello.- kiabáltam túl a zenét. Miért is ne?
Vissza az elejére Go down
Blake Milton

Blake Milton


Posts : 9
Join date : 2009. Oct. 10.

104- call for a spontain date Empty
TémanyitásTárgy: Re: 104- call for a spontain date   104- call for a spontain date Icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 3:53 pm

104- call for a spontain date W5jbwhtaa8wmjak4zh6h 104- call for a spontain date Fugsz05d3xhlaimjr0so 104- call for a spontain date Mkd2bsh6oltz7rikwup 104- call for a spontain date Te4uw4dkkby5tg7sf58

”..Ami engem illet, ezt a szenvedélyt magam is az élet legkívánatosabb dolgának tartom, s azt is hiszem: minden élvezet sápadt, ha egy kis szerelem nem keveredik belé…”


Az óriási dörömbölést követően szinte úgy fejeztem be az utolsó taktusokat a dobfelszerelésemen, hogy a csend, mely ezt követte már-már bántóan néma volt. Igen, már órák óta gyakoroltam. Hiszen oké, hogy ének-zene és miegymás, ettől függetlenül a dobolást sem lehet elhanyagolni, és egyébként is szeretem ezt a fajta önkifejezést. Pont olyan különc és kirívó – ha másért nem is, hát a hangerőssége miatt – mint mondjuk a tetoválások. Azokból sem véletlenül van annyi amennyi.. és egyébként is az az ember vagyok, akiket nem lehet bizonyos skatulyákba belekényszeríteni. Még jó! Biztos, hogy szájba is rúgnám azt, aki csak egy kissé is összehasonlít valakivel. Pláne az ilyen nyálas képű mű rockerekkel, akiknek a csoportjába egyáltalán nem tartozom. Igaz, van fekete körmöm és igaz, hogy a hajam is jellegzetesen punkos beütésű.. de kinek mi köze hozzá??!!

Egy óriási lendülettel emelkedem fel a dobok mellől, majd fejtem le magamról a kinyúlt, kopott pólót.. nadrágot.. és vetkőzöm le boxerre. Csattogó meztelen talpakkal, lassan végigjárom a szobát. Ha még úgyis csak téblábolok, van időm arra is, hogy egy kellemesen „aromás” cigarettát az ajkaim közé toljak. A füst, a nikotin és az egyéb adalékanyagok jólesően végigkarcolják torkomat, tüdőmet, én pedig egyre kellemesebb jókedvvel kezdem szemlélni a világot. Immár ismét eljutottam arra a szintre, hogy meg kell köszönnöm a Jóistennek, hogy megteremtette ezt a kellemesen zöld színű növényt. Hiszen a szegény halandók mihez is kezdenének nélküle.. ha még csak ennyi öröm sem létezne.. akkor a búskomorság betöltené a világot. Azt pedig senki nem akarja, hogy a depresszió elhatalmasodjon. Én is azért rajongok érte! Kell a ráknak a rinyálás és lehúzás.. én igenis vidám vagyok és kellemesen jófej… de ha sietek és odafigyelek, akkor a mai este még őrült is leszek.. kellően..

A cigaretta lassan teljesen elég ujjaim között, én pedig egy hanyag mozdulattal bedobom a budiba. Csobogó víz hangjával kisérve lehúzom a nikotinszál csonkját, majd kissé izgatottan lépek a szekrényhez, mely egyáltalán nem nagyobb egy ládánál.
Igen, kollégium.
Minimális szekrény, apró ágy.. és egy olyan fürdő, ahol konkrétan egy ember ha elfér.. kettő már semmiképpen sem. Még jó, hogy nem vagyok nagy darab, és hogy nincs szobatársam.. biztos nem tudnám magam behajtogatni abba a kis zugba. Mindenesetre még most kellően elegendő. Gyors zuhanyt veszek.. egy röpke óra alatt sikeresen belövöm a hajam.. mely a felborzolást jelenti, és meztelenül a szekrényhez vánszorgok. Apró húzások és rángatások után sikerül kihúznom az oly régen keresett fekete csőszárú nadrágomat, a fekete halálfejes pólómat és a szegeccsel díszített övemet a szekrényből. Gyorsan felhúzok egy zoknit, majd a kedvenc, agyon koptatott és hordott tornacipőmet és máris indulásra készen állok. Összekotrom az asztalomon lévő összes aprót, mely nem éppen egy tetemes összeg, nekem viszont úgyis elég lesz. A 104-be megyek.. sok az ismerős.. néhány sör és vodka úgyis ingyen eljut hozzám.. úgyhogy nem kell ide sok dzsenta.

Magamra kapok egy sálat, egy mellényt, majd itt sem vagyok. Cigimet a zsebembe süllyesztem és nekivágok az éjszakának. Taxi? Ugyan, dehogy. Felesleges luxus dolgokra nem költök és egyébként is. Kell a jó levegő, kell egy dobozos sör az út közben, melyet nyugodtan megihatok és kell egy normál cigi.. hiszen anélkül nem élet az élet.
Gyors léptekkel érkezem meg a 104 elé. Az ajtóban álló hatalmas gorilla egy kellemes mosollyal fogad. Ismer már, én is ismerem.. nem csak őt, az öklét is. Hát igen, az első estémen a 104-ben nem voltam éppen túl kedves egy gyerekkel. Valahogy nem értette a vicceimet, nem értem miért.. és hát.. kidobatott Bill-el. Még jó, hogy csak egyet kaptam.. a másodiknál már tuti, hogy kifeküdtem volna. Jó nagy keze van a gyereknek.. és hát.. igen.. elég erős ahhoz, hogy ne akarj még egyszer balhét csapni. Mindenesetre legközelebb már meghívtam egy sörre. Örült neki.. azóta ingyen járok ide! És valahogy olyan kedves velem..

Egy kellemes mosollyal viszonzom üdvözlő gesztusát, majd egy kézrázást követően bemasírozok a szórakozóhelyre. Sok az ismerős, tehát az arcomra kiül a vigyor. Igen, vigyorgok, hiszen tudom, hogy itt ma még eléggé nagy buli lesz. Lekezelek néhány arccal, majd a pulthoz vonszolom magam. Az első ingyen vodkám már meg is érkezik, én pedig egy biccentéssel fogadom ezt az annyira várt ajándékot. Gyorsan rendelek még egy sört is, csak azért, hogy a kísérő is meglegyen, majd nézelődök. A múltkori csaj eléggé gázos volt, akit itt felszedtem, a mai napon már valami fullosabbra lenne szükség. Hála az égnek nem kell várnom sokat, a madárka pont akkor repül hozzám, mikor kell. Egy csaj kicsit slégan mellettem. Cuki koktélt szürcsölget és majdnem magára önti mikor meglát. Nocsak, nocsak! Ilyen hatással sem voltam még senkire sem.
Mustráló pillantással megfigyelem hosszú sötét tincseit, porcelán bőrét, telt ajkait. Nem tehetek róla, de az ajkai láttán igazán perverz vágyaim támadnak. Arcomra kiül a már jól ismert Blake-es mosoly, majd egy laza mozdulattal, vigyorogva egy cigit tolok a számba. Nem gyújtom meg, csak a csajt figyelem. Üvöltve rám köszön, én pedig ekkor kapom elő a gyújtómat. Az aranyszínű lánggal gyorsan meggyújtom a cigimet, majd a kis kelléket elrakva elemelem a staubot a számtól.
- Helló! Egy cigit, szép hölgy? – teszem fel a költői kérdést, de csak azért, hogy itt tartsam. Meg hát.. az apró zavara miatt is kell hogy legalább valamivel megnyugtassam. Nem gond a kezdeményezése.. Sőt! Imádom a rámenős nőket! Ha még egy kicsit megnyílik, akkor már nyert ügye van..
Megkapja a társaságom véglegesen..




** Ihletadó: Fatboy Slim – The Joker **
Vissza az elejére Go down
Rosemary Carter

Rosemary Carter


Posts : 15
Join date : 2009. Oct. 02.
Age : 32

104- call for a spontain date Empty
TémanyitásTárgy: Re: 104- call for a spontain date   104- call for a spontain date Icon_minitimeSzomb. Okt. 17, 2009 6:26 pm

104- call for a spontain date 0008bxhb104- call for a spontain date 0008bxhb
inside myself is a place where I live all alone


Hamar legyűrtem a zavarom, amikor láttam, hogy határozottan érdekli a dolog, hogy majdnem leöntöttem magam. Vagyis nem is az, hanem, talán lehetek olyan önző, hogy kimondjam, én magam. Most mértem csak fel, hogy kivel van dolgom. Valami rockpalánta lehetett, mert a szegecses övből, a tetkóból a karján, meg a hajából erre következtettem. Wow. Egy igazi rosszfiú. Hozzá hasonlóakkal még nem volt dolgom. Cole teljesen más típus volt. Mellette biztonságban éreztem magam amikor mellette voltam, ez a srác csupa rejtély volt. Carriet tudnám idézni, olyan volt, mint egy keresztrejtvény í New York Timesban. Bonyolult, és megfejthetetlen.
Igazából nem nagyon vonzottak az ilyen srácok, mert rendre elkerültem őket inkább. Volt bennük valami veszélyes, ami távol tartott tőlük. Drogosok, káromkodnak, átlagosak. Túl magasan hordtam az orrom a mondvacsinált arisztokrata világban ahhoz, hogy eléggé elengedjem magam, és belássam, van valami vonzó ezekben a vad srácokban. Például a velem szemben állóban. Most, hogy többet nem parancsoltak nekem a szüleim végső soron azt tehettem, amit csak akartam. És ha én most vele akarok lenni ma este, mi történhet? Megyek a fejem után, és a végén, ha túl messzire menne, és eléggé a magam ura leszek még, úgy is meg tudom akadályozni, hogy ne legyen... de héj, egyelőre még csak egy cigarettával kínált meg, ami a világon nem jelent semmit. Tíz percen belül kiderül, hogy egy elvont művészlélek vagyok, aki zeneszerző és zongorista szeretne lenni, és máris szürcsölgethetem tovább az egyik sarokban a koktélomat...
- Kösz, nem dohányzom.- tettem fel az egyik kezem tenyérrel felé. Nem akarok annyira bevágódni, hogy emiatt rá is gyújtsak. próbáltam már, és nem igazán tudott meghatni. Az eddigi mennyiség, amit életem során elszívtam olyan fél doboz lehetett, de azt sem szerelemből, vagy késztetésből fújtam el a nikotin miatt, inkább csak a társaság követelte meg. Az ivászat jöhetett nekem is, nem egyszer tettem tönkre egy fél évre a család nevét, mert egy kicsit becsiccsentve értem haza, és ezzel egy fél évre való pletykálnivalót csináltam az anyám barátnőinek. Éreztem, hogy a ma este is egy olyasféle lesz, de ez már régen nem érdekelt. Nem voltam többé a szüleim erkölcs-gazdag kicsi lánya, aki azt fogja csinálni, amire utasítják. Ha így lenne, most nem a Dorianbe járnék. Most nem zongorázhatnék. Továbbra is a magániskolába járnék, és az orvosira, vagy a jogira készülnék, hogy a családi hagyománynak megfelelően egy doktori címet szerezzek a nevem elé.
Hívogatóan kecsegtetett a "szép hölgy" elejtése, amivel a cigit kínálta fel. Szóval valamihez mégis tudunk itt egymással kezdeni, és én ezt nem bánom egy csöppet sem. nem is olyan vészesek, mint azt régebben gondoltam. Ez csak egy sima cigi, és nem fű. Ettől függetlenül még drogozhat, de nem vagyok én Teréz anya, hogy minden embert jóvá tudjak, és akarjak varázsolni. Az összes ember egy egyéniség, olyan, amilyennek odafenn megkódolták. Ezért vannak férfiak és nők, ezért vannak rockerek és zongoristák, ezért utasítottam vissza a cigit, ezért érzem magam egy kicsit jobban, mint amikor este elindultam otthonról egy csepp szórakozási remény nélkül.
- Sofie vagyok.- nyújtottam felé a kezem. Direkt használtam a másik nevem. Eszemben sem volt a Rosemaryvel bemutatni magam. olyan volt, mintha a saját öreganyám lennék, és nem igazán lehet nyomulni ilyen srácnál ilyen névvel... Holnap reggel úgy sem fogja már a nevem sem tudni, így minek áruljak el magamról többet, mint muszáj? Miközben a vad rock-image mögé bújt, szinte ártatlanul rám meredő tekintetét kutattam próbáltam kitalálni a nevét. Daniel-es volt. Esetleg Jared. Igazából fogalmam sem volt, de szerettem magamban tippelni a nevükre. Nagyot húztam a koktélból, hogy kiürüljön a pohár, utána visszafordultam, és finoman leejtettem a pultra. Ez sem fog már többet zavarni.
- Iszunk még egyet? - ajánlottam fel hirtelen jobb ötletek híján. Szívesen felhajtottam volna még egy koktélt, vagy valami kevésbé töményet, hogy oldjam a hirtelen megint megkörnyékelő ideges feszültséget.
Vissza az elejére Go down
Blake Milton

Blake Milton


Posts : 9
Join date : 2009. Oct. 10.

104- call for a spontain date Empty
TémanyitásTárgy: Re: 104- call for a spontain date   104- call for a spontain date Icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 3:39 pm

104- call for a spontain date Wj6vrg5z25zq6nen4sc 104- call for a spontain date Wj6vrg5z25zq6nen4sc 104- call for a spontain date Wj6vrg5z25zq6nen4sc

..These are the things you can’t miss
Come on give me a kiss..!


A zavar szép lassan oldódni kezd a kellemesen finom vonásokon, én pedig ismételten elvigyorodom. Hiszen a velem szemben álló hölgyemény éppen úgy viselkedik, mint egy bájos kis hamupipőke, aki a bálra tévedt.. és megszemlélik az idegenek a szépségét. Hát igen, igazán mutatós.. de valahogy egyáltalán nem ideillő.
Szemem lazán végigfut a kellemes megjelenésen, a hosszú lábakon, a csillogó felsőn, a sokat sejtető dekoltázson és a porcelán bőrön. A ruhák valahogy túlságosan elegánsak, a tartása valahogy túlságosan művészies.. túlságosan olyan, mintha belé nevelték volna az életet.. a tartást, hogy mit szabad és mit nem. Mindenesetre ha tévednék is, mindezt illetően, abban tuti nem tévedek, hogy cigizni egyáltalán nem fog.. túlságosan visszafogott.. túlságosan elnyomja önmagát.. valahogy nem adja ki azt, amit ki is adhatna. De végül is, nem lehetek én mindenkinek a gyámja. Ha neki ez így jó, hogy nem felszabadult, akkor úgyis hiába magyaráznék. Aki nem akar változni, az úgysem fog.. hiába a sok szó..

Természetesen nem kér a cigimből.. Most mondhatnám azt is, hogy így legyen ötösöm a lottón.. igazából nem bánnám. Ha ennyire el tudom találni az emberek következő momentumát, akkor vajon eltalálnám a számokat is?? Lehet hogy záros határidőn belül gazdag lennék.. de az is biztos, hogy annak a pénznek a felét simán elinnám.. első körben, ünneplés címmel.

Újabb slukkot szívok a staubomból és ezalatt az idő alatt sem veszem le a szemem róla. Túlságosan hívogat a visszafogottsága.. a keménysége, mely tiszteletet parancsol. Mintha egy kellemesen megfaragott jégszobrot nézegetnék. Oké, kedves, mosolyog.. és még el is pirult, de akkor is hideg. Valahogy nem jön át semmi. Vajon nehezebb helyzetben hogy reagálna?? A filozofálásra azonban nincs időm, keze felém emelkedik. Vörös ajkai enyhén szétnyílnak, majd a nevét suttogja.. Sofie.. igazán érdekes.
- Sofie.. igazán szép név. Bár én nem erre tippeltem volna. Egy kissé konzervatívabb név jobban ment volna hozzád, az arcodhoz.. Persze ne vedd sértésnek – mondom mosolyogva, majd elpöccintem jó messzire a csikkemet, és immár udvariasan hajolok a kézfejére és hintem tele csókokkal.
- Az én nevem Blake, és örülök hogy találkoztunk. Igen, iszunk még egyet! – villan felé a szemem, majd besorolok mögé a pultnál. Nézem ahogy ténykedik, ahogy próbálja felvenni a rendelést. Most először figyelem meg hátulról.. igen, csinos kis feneke van.. és igen, igazán ingerlő. Nem is teketóriázom.

Látom, hogy egyszerűen nem siker leadnia a rendelést, lévén nagy a tömegnyomor. Biztos nem haragszik meg, ha besegítek kicsit. Mögé lépek, szorosan hozzásimulok. Jobb kezem lazán átkarolja a derekát, ujjaim finoman végigsimítanak rajta, majd mielőtt még kiakadhatna azon, hogy letaperolom a bal kezem a magasba rendül és a pultos máris ott terem előttünk. Vigyorogva arrébb tolom a lányt egy percre, lekezelek a már jól ismert csapossal, majd Sofie felé fordulok.
- Szóval..! Mit szeretnél inni? - teszem fel a költői kérdést, majd amig gondolkodik egy igazán sokatmondó pillantást váltok a pultossal.
- Akkor én a szokásosat kérném, a hölgy pedig máris mondja hogy mit szeretne.. – mosolygok rá Sofie-ra majd a rendelés leadása után egy igazán kellemes zene csendül fel. Egyáltalán nincs kedvem megvárni azt, amíg Jason elkészíti a piánkat, tehát egyértelmű hogy táncolni hívom a tündérkét. Kezét megfogom lágyan, majd a táncparkettre vezetem. A zene ütemére ugrálok, hiszen a rock mindig is közel állt a szívemhez. A lányt is húzom magammal, hiszen azt akarom, hogy kipiruljon, hogy ez legyen az a buli, amit soha nem felejt el.
Vadul táncolok, majd mikor a zenének vége önfeledten ölelem át a derekát és húzom magamhoz.
- Igazán jól áll neked ez a pirospozsgás szín.. olyan szabad és könnyűnek tűnsz vele.. mintha egy önfeledt lány állna előttem.. nem pedig egy olyan, aki bemutatkozott! Többször kéne spontánnak lenned.. szerintem.. És most, még mielőtt bármit is mondanál.. adok belőle leckét. Tudod! A sponteneitás.. – vigyorgok mint a vadalma, majd magamhoz rántom és vadul megcsókolom. Ajkam, nyelvem forrón tapad ajkára.. ujjaim nyakára kúsznak, úgy húzom magamhoz közelebb. Lényegtelen hogy nem ismer, lényegtelen hogy nem ismerem. Hiszen ez csak egy estére szól. Mi lehetne közös az életünkben..? Egy hercegnő és a punk-rockker.. aki a nagymamák és szülők halála.
Nos igen..
Mindenesetre igazán édes és finom a nyelve.. és ajkai annyira puhák és odaadóak..
Vajon más terepen is ilyen jól működhetnek?


Aláfestő zene: Be my Valentine
Vissza az elejére Go down
Rosemary Carter

Rosemary Carter


Posts : 15
Join date : 2009. Oct. 02.
Age : 32

104- call for a spontain date Empty
TémanyitásTárgy: Re: 104- call for a spontain date   104- call for a spontain date Icon_minitimeHétf. Okt. 19, 2009 8:55 pm

104- call for a spontain date 311n9c9 104- call for a spontain date 311n9c9
i'm a satellite heart lost in the dark


Szép a nevem. Azta. Hát, köszönöm. Kár, hogy nem tudja, hogy mi is van igazából a köztudatba vésve, amikor rám néznek, amikor köszönnek, amikor rólam beszélnek. Az énnek a külvilág felé van egy összefoglaló neve, és az a Rosemary volt, nem a Sofia. Bár mondjuk mindkettő elég királynői ahhoz, hogy klappoljon a családi puzzleba. Igazából már most az elején úgy éreztem, hogy a srác egyenesen a vesémbe lát. A konzervatív név, és a hanyag cigikínálgatás, mintha előre tudta volna, hogy egyetlen slukkot sem vagyok hajlandó elszívni. Ennyire kiismerhető lettem volna a külvilágnak? Egy olyan szórakozó helyen, ahol nem a magamfajták vesznek körül így meglátszik, hogy nem vagyok ide való, és hogy valójában nagyon egyszerű jellemem van. Itt nem kellett előadnom magam, mint a többi pénzeszsák gyerekének, akik a nagy BFF-ek voltak, amíg ki nem szabadultam. ó, nem. Itt, a pénzvilágon kívül én is csak elveszett művészlélek voltam, egy a sok Dorianes közül, egy a többmillió new yorki közül...
Hirtelen már nem is éreztem a suliba való beiratkozásom akkora lázadó kitörésnek? Meggyőztem a szüleimet arról, hogy nekem ez a jó, és most itt vagyok, tessék. Talán egy kicsit lázadoztam a szülői akarat ellen, hogy a sajátomat érvényesítsem az övékével szemben, de ez inkább volt önzés meg dac, mint bármi más. Megértettem. Blake igazi lázadó volt, egy annyira más világban, amit én az üvegkalitkába zárt életem miatt sosem fogok tudni megérteni. Kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen srác, ennyi tetkóval, meg ilyen szerelésben mennyi mindenen mehetett keresztül. Azt hiszem jó okkal állíthatom, mi ketten olyanok voltunk egymásnak, mint egy film szereplői, akik hirtelen életre keltek. Én voltam Scarlett, a gazdag, elkényeztetett hercegnő, aki nem találja a helyét ebben a nagy világban, ő pedig... igazából olyan volt, mint Rhett Butler az Elfújta a szélből, a hős blokádtörő, aki inkább volt egy gazember a maga korában, mint egy arkangyal. Scarlett vonzódott Rhetthez. Én is vonzódnék Blakehez?
Teljesen megőrültem? Alig két perce ismerem, ennek ellenére olyan, mintha máris az ujja köré csavart volna. Nem, kifejezetten taszítanak az ilyen stílusú srácok, egyszerűen csak az a titokzatosság vonz benne, ami az egész lényét jótékony homályba fedi előttem... Túl sok filmet nézek...
- Blake...- motyogtam a nevét, ahogy az igenlés után a pult felé vetettem magam a tömegbe, hogy magamnak még egy Cosmot, neki meg gondolom valami töményet rendeljek. A csapos csak nem akarta meghallani, amit kiabáltam neki. Túl nagy volt a tömeg, én pedig ehhez egyszerűen nem voltam hozzászokva. Úgy éreztem magam, mintha egy fullasztó dugóban ülnék az 56-os meg a Heaven sarkán, és az alatt a lámpa alatt ragadt volna az autóm, ami soha nem vált zöldre.
" Úristen " futott át a gondolat egy remegés kíséretében a gerincemen, ahogy a hideg, idegen, de mégis bizsergető ujjai hozzám értek, a mellkasa pedig a hátamhoz simult. Hirtelen nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, csak hagytam, hogy sodorjon a tömeg, Blake, pedig kisegítve bedobta az ismeretségét, és máris megvolt a rendelés.
- Egy száraz martinit.- mondtam ki azonnal, de meg is bántam, mert ez a kitörés sem volt más, mint a luxuséletem ékes kifejezése. Pezsgő, martini, likőr, mindig csak ezt kínálták a kerti partik ital-lapjain. Nem nagyon ittam még sört, meg ilyen kocsmai rövideket, de nem is most szerettem volna ezt elkezdeni. Ahogy elnézem elég nehéz lesz kordában tartanom a helyzetet, így nem hiányozna, hogy még fel is öntsek a garatra. Különben sincs gusztustalanabb dolog egy részeg lánynál. Szánalmas, és minden nőiességtől megfoszt, amit vala belevertek az emberbe.
Ahogy elnéztem én is kezdtem a belém nevelt normáktól megszabadulni, így jócskán csonkítva a büszkeségem. Hagyom, hogy egy senki rocker a táncparkett közepére vonszoljon... Igazából nem sok időm maradt ellenállni, és az előbb elejtett mély pillantás után kedvem sem volt.
Igaz, hogy a tánc a vízszintes vágyakat fejezi ki függőlegesen, de már talán nem lepődök meg megint, amikor hozzámér, vagy elejt egy zavarba ejtő bókot. Nem voltak ezelőtt ilyen gondjaim. Bár lássuk be, hogy Cole teljesen más volt. Így csak egy nagy levegőt vettem, aztán lassan kifújtam, amikor magához húzott. Lehet, hogy mások ebből sportot csinálnak, de nekem az, hogy egy idegen srác tart a karjai közt nagyon is idegen helyzet volt.
Végül is a zene nem volt rossz, én meg szeretek táncolni, ezért nem tartott sokáig, hogy felvegyem Blake ritmusát, és nem törődve a rám tapadó tekintetekkel kiélveztem a helyzetet. Máris jobban éreztem magam, és hagytam, hogy ez az új érzés lassan szétáradjon bennem.
- Wow.- ennyit tudtam csak mondani, amikor a zajtól félig süketen és a dübögő dobhártyámban érezve a vérem egy kicsit szédelegve hagytam, hogy lekísérjen a táncparkettől.
Halkan ejtette ki a következő néhány szót, de mintha mindet teljes csendben mondta ki, olyan tisztán hallottam. Hogy? Most spontán vagyok? Karót nyelt lettem volna egészen eddig? Még jó, hogy nem mondtam meg, hogy a zongorám a mindenem, és hogy Rosemary Carter az igazi nevem...
Ahogy az ajkai az enyémre tapadtak megint csak egy izgalmas érzés kerített hatalmába. Vad volt, és vonzó. Ez lenne a sponteneitás? Tényleg nem ártana többször ellazulnom. nagyon... öhm.. kellemes volt. Igazából nem találtam rá jó szót. Körbeírhatatlan dolog ez. érezni kell és nem beszélni róla. A kezem a nyaka köré kulcsoltam, az ujjam a hajába túrt...
Mikor végre levegőhöz jutottam a kezem kiszabadítva egy nem túl erős, de határozott pofont kevertem le neki. Eszem ágában sem volt otthagyni, mert tényleg kellemes este elé néztem a társaságában, de azért mégis tudatni szerettem volna vele, hogy részemről nem minden oké, amit ő elképzel.
- Ez is csak spontán volt.- mosolyogtam rá határozottan, szinte kacér pillantást vetve rá.
Rose? Ez te vagy? Nem, aligha. Mindegy egy este nem a világ, ha elhagyod önmagad...

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





104- call for a spontain date Empty
TémanyitásTárgy: Re: 104- call for a spontain date   104- call for a spontain date Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
104- call for a spontain date
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Do you wanna call me?
» Maybe you'll call me someday...
» Just give me a CALL...
» Call me when you're sober (telefon: hangposta, sms, mms)
» Don't ever stop writing, because you can't reread a phone call...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 3.felvonás: Belváros :: 103-104-105-
Ugrás: