Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]

Go down 
+4
Amberly Hanna Lynn
Victoria Evelyn Prauss
Claire Hudson
Dominic Sanders
8 posters
SzerzőÜzenet
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 7:20 pm

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Preview_url_max_540_PartyPeople_jpg

Get-get-get inside!

A hely jelenleg üres, hatalmas tánctér, dj pult, és folyosók várnak mindenkit, ingyen kajával, ingyen piával. Küldjetek egy cuppanóst Sanders anyukának, amiért támogatta ezt az összeröffenést!
Ha bekerültél ide, akkor nincs kiút...! Egyébként sem hiszem, hogy bárki idő előtt szeretne lelépni.
Táncos ruhákat fel, menő cipőt a lábra, csajok, villantsatok!

Hamarosan megérkezem, mint az est házigazdája, addig is... partira fel!
Dominic


A bejárati ajtón lógó levél minden érkezőnek.

Zene! katt rá, és válogass!


Egyelőre nincs sorrend, ez majd most alakul ki, szóval, kérlek, az első reagokban ne nagyon menjetek oda másokhoz, csak a megérkezést írjátok le, meg, ha előttetek valami reagolt, akkor azt észrevehetitek, de alakítsuk ki a sorrendet most az első hozzászólások alapján. Smile
Vissza az elejére Go down
Claire Hudson

Claire Hudson


Posts : 8
Join date : 2009. Oct. 16.
Age : 30

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 7:41 pm

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Megan-foxic_www.kepfeltoltes.hu_Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Megan-foxic_www.kepfeltoltes.hu_Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Megan-foxic_www.kepfeltoltes.hu_

Sosem tudhatod mit hagysz ki, ha nem is vágsz bele...


* Miután kijöttem a próbateremből rá kellett jönnöm: valami megváltozott. Nem is akármennyire. Ugyanis a folyosó egyszeriben tele lett emberekkel. Furcsa, eddig fel sem fogtam mennyien járnak ide. Most mégis feszélyezett a helyzet, alig vártam, hogy kikecmeregjek a folytogató tömegből.
Mialatt társaim közt furakodva próbáltam "felszínre törni" a hullámzó tömegből, ami leginkább mély vízre emlékeztetett amiből csak akkor jutsz felszínre, ha kapálódzol, ilyen-olyan mondat foszlányokat is elkaptam.*
- Igen, Sanders-házavató bulija!* kuncogott egy fekete hajú lány tőlem pár cm-re.*
- Én megyek...Te?* hallottam egy srác szájából valahonnan a fal mellől.*
- Azt mondják, hatalmas durranás lesz!*sikongatott pár 9-edikes lány a másik oldalon.*
~ Samders? Ki az a Sanders?!~ *próbáltam megerőltetni az agyam, miközben a túlélésért küzdve kiválltam a többiek közül.
Igazság szerint emlékeztem valaki Sanders nevűre. Amikor az iskola igazgatójával beszéltem és az asztalra pillantottam láttam egy másik adatlapot is, valami Dominic Sanders-ét. Akkor nem foglalkoztam vele, ám egyre nyilvánvalóbbá vált a tény, hogy kellett volna.
Úgy döntöttem, ez a legjobb út, hogy barátokat szerezzek, új embereket ismerjek meg. Ennyi tehetség közt nem lesz könnyű dolgom, de talán én is fel tudok mutatni valamit nekik...
Reméljük.

Kicsit utána jártam és megtudtam, hol tartja Dominic Sanders a bulit. Házavatót, hogy pontosítsak.*
~ Ez jó, biztos sokan leszünk!~ *vigyorogtam magamban.
Sosem voltam az a " mindent kirakunk " fajta. Szerettem visszafogottan, de csinosan öltözködni. Persze, számítottam arra, hogy a party-t nem fogom megúszni épp bőrrel, de őszintén szólva nem is érdekelt.
Pár perccel kezdés után már ott voltam, a tömegben szimpatikus arcok után kutatva.*
Vissza az elejére Go down
Victoria Evelyn Prauss

Victoria Evelyn Prauss


Posts : 19
Join date : 2009. Oct. 01.

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 7:44 pm

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 5Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 6Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 7

If it’s a party, be enormous!


*Unalmas hétköznapjaimat, végre felvillanyozza egy program! Boxibajnok házavató bulit tart a szomszédban. És, mint az ő kedvenc (vagy inkább egyetlen) reklám-nézős ismerőse is megvan hívva, nem kell a hifimmel szórakoznom.

Igazából nem is tudom miért nem tartottam sosem házavató bulit. Pedig a legjobb lehetőségem lett volna az ismerkedésre. Amin manapság eléggé híján vagyok.
Isten is úgy akarta, hogy ez az én időm legyen megmutatni magamat.
A buli előtt 5 perccel (minek sietni ha szinte a szomszédban van?) lelkesen a szekrényemhez siettem és találomra kihúztam belőle egy vállfát. Egy virító rózsaszín dressz volt, éppen térdig érő.

Nem is rossz, egy házavató party-ra pont jó. A tükörhöz lépkedtem, kihúztam a fiókomból a nesszeszeres táskámat, és elővettem belőle a legszükségesebb kellékeket. Vagyis: barackszínű ajakfény, kék szempillaspirál, púder, szemhéjfesték. Eme idáljaimat mind felkentem magamra, egyenlő arányban elosztva. És már indulhatott is a party!
Kulcsra zártam a lakásom ajtaját,aztán a galériához taxiztam. A bejárati ajtó egyből kinyílt, és nagy tömeg ember jelent meg mögötte. Látom kissé késtem. Homlokomat ráncolva csússzantam ki két táncoló fickó között, aztán utat törve a már szinte nevetségesen feneküket rázó csajok között, elvettem az üdvözlőitalt. Egy nyeléssel lecsusszant rajtam a martinim, csakhogy meglegyen a kellő hangulatom a lazításhoz. Körbenéztem a helyen, és meglepetten vettem észre, mennyivel nagyobb mint amire számítottam. Bár az igazi ledöbbenést talán az okozta, hogy az emberek teljesen feltöltötték a helyet. Micsoda meglepetések várhatnak még rám…

A házigazdát nem találtam, nem is csodálkoztam rajta. Karjaimat összefonva álldogáltam egy ideig a falnál, az én egyetlen biztos menedékemnél. Hű, bele kéne vágni a tortába, én mégsem merem. Ez nem vall rám. Megittam még két pohár martinit, aztán a tömegbe vetettem magam. Az pedig úgy sodort el, mint egy délkeleti széllökés. Mint a víziörvény a wellnes-ben.

Azért mókás volt látni, ahogy egy csomó ember csoportokban egymás mellett, mind más-más stílusban nyomja a táncot. Voltak hip-hoposok, jazz-esek, valaki pedig drogtól ittasan lődörgött előttem. Hűha, én is szeretnék ilyen lenni.
Eltekintettem egy barna lány válla fölött, és ott találtam a hosszú lépcsősort, ami levezetett egy olyan hall félébe.

Stílusosan lesétáltam rajta, csakhogy megmutassam engem nem kell leribizni mint az előttem lévő leányzőt. Az utolsó két lépcsőfokon kecsesen leugorva térképeztem fel a terepet.
Volt egy vörös fotelpáros. Elvettem a bárpultról még egy italt, és az a tervemen gondolkozva huppantam le az italommal.

Meg kell keresni Dominic-et. Ő majd elvezet a megfelelő Vip részlegbe. Vagy a szomszéd csajszi nem oda tartozik? Hát, nem valószínű. Sóhajtottam egyet, és a felső szintre néztem. Még oda is felkuksizok valamikor, nyilván a házigazda is ott nyomul a haverjaival. Egyelőre csak lőtyöltem a Long Island-i jegesteámat, aztán beálltam pár percre rázni magamat bemelegítésként, egy csapatnyi lány körében.*
Vissza az elejére Go down
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 8:41 pm

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 0vbp6wgxok3qn62r3bwwLet's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 0vbp6wgxok3qn62r3bww

Party time, party up!


Egy jó kislánynak tanítás után otthon van a helye, no de egy rossz kislánynak? Erről ugyanis nem szól semmilyen dalocska, vagy mese, hogy a rossz lányok mit szoktak csinálni a tanítás után. Jómagam elmegyek vásárolni, vagy éppen a telefonon lógok, esetleg a barátnőimmel vagyok. Ez a három dolog a legvalószínűbb. Ebben a pillanatban is a szobámban állok egy fehér törölközőbe csavarva, s nézegetem magamat a tükör előtt. Szerda este van, és egy hatalmas buliba készülődök. Kicsit el vagyok késve de sebaj. A Királynő ilyet is megengedhet magának, ugye?

Úgy bő fél óra alatt teljesen el is készültem. Fekete tincseim most lágy, göndör tincsekben omlanak vállamra. A sminkem ennél tökéletesebb aligha lehetne. Kék szemeim csak úgy ragyognak, a fekete hosszú szempillák pedig egyenesen elvarázsolják az összes hímneműt. Talán túl sokat várnék ettől a mai bulitól? Nem hiszem, azért megyek oda, hogy szórakozzak és jól érezzem magamat.
Odakintről meghallom a kocsi dudáját, mire hatalmas mosoly terül szét az arcomon. Mielőtt leröppennék a lépcsőn beszólok az öcsémnek, hogy siessen mert a kocsi megérkezett értünk.

Beszállva a fehér limuzinba egy pezsgős poharat nyomok öcsém kezébe. Valamivel meg kell alapozni a jó hangulatot, s a magabiztosságot. Jó ideig csak csendben ülünk a kocsiban. Alex lassan iszogatja a pezsgőjét, én pedig kifele bámulok az ablakon. Jó messze lakunk a várostól az egyszer biztos.
Mikor a kocsi elkezd lassítani, majd meg is áll hirtelen hatalmasat ugrik a szívem. Hát végre itt volnánk. Hallom ahogy a sofőr kiszáll a kocsiból, s a hátsó ajtóhoz lép. Kitárva azt enged minket szabad utunkra. Először az öcsém lép ki a kocsiból, majd következek én is. Első pillantásra mindenkinek leesik az álla. Na igen... kevesen engedhetnek meg ilyet maguknak. Vagy esetleg a ruha teszi mindezt? A testemre feszülő ruha pont annyit mutat amennyi megengedett és még ízléses is.

Kecsesen, csábos nézéssel sétálok végig a kis szőnyegen ami oda van terítve az épület elé. A bejárati ajtóban álló pincér fiúra hálásan rámosolygok miközben elveszek tőle egy pohár martinit. jobb ötlet lenne ha nem innám részegre magam már a buli elején.
Az épületbe sétálva először ismerős arcok után kutatok. Úgy volt megbeszélve, hogy Mandyvel együtt jövünk de nem hívott fel. Bizonyára közbejött neki valami fontos dolog.
Gyorsan lehúzom még azt a kis martinit ami a poharamba volt, s a táncparkett közepére vetem magamat. Egy kis tánc nem fog megártani. Pasik, nézzetek csak nyugodtan!
Vissza az elejére Go down
Trish Walberton

Trish Walberton


Posts : 33
Join date : 2009. Aug. 28.
Age : 33

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 7:02 pm

    Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Hilary_very_s Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Hilary_very_s
    “Never be the first to arrive at a party or the last to go home and never, never be both”


    Sanders-házavató.
    Váratlanul ér, hogy a házavató alapozása a Lawrence Galériában történik. Nem számít kifejezett őrültségnek, hisz sok parti színtere szokott lenni… De egy házavatónak nem az a lényege, hogy abban a házban van a parti, amit avatunk? Na mindegy, ez bizonyára valami kanadai felfogás. Az első döbbenet után már kezd is tetszeni az ötlet. Lawrence Galéria… Próbálom felidézni, hogy hogyan is néz ki belülről. Egy nagy üres tér… és a titkos szobák, vagy ahogy mi szeretünk utalni rájuk, a VIP részleg. Sokan azt hiszik, hogy az igazi buli kint történik, pedig a VIP szobák sokkal több mindenről tudnának mesélni. Még jó, hogy hangszigeteltek és senki nem kérdezi őket…

    Mielőtt még túl sok időt vesztegetnék el az elmélkedéssel, kiszakítom magam a gondolatmenetből. Vizes hajamról letekerem a turbánként elhelyezett törölközőt, és hagyom, hogy az összetapadt barna hajzuhatagom meztelen vállamat befedje egy hideg lepedőként. A tükröm előtt állva nekilátok megszárítani. Egy időre eljátszok a gondolattal, hogy kiegyenesítsem, de végül hagyom, hogy természetes hullámokban keretezze arcom. Kicsit elbíbelődök a sminkemmel is. Egy halvány és pár árnyalattal sötétebb kék szemhéjpúdert használok, majd fekete szemceruzával körberajzolom mogyoróbarna szemeimet. Bőrömet érintetlenül hagyom, szerencsére semmi szükségem alapozóra. Most jön csak a neheze a dolgoknak, a ruha kiválasztása. Hosszú percekig csak állok hatalmas gardróbom közepén és ruhák tömkelegén túrom át magam. Már épp feladnám a keresést, amikor a kezembe akad a tökéletes ruhadarab. Egy fekete ruha, melynek bő csónaknyaka felsőkarom közepéig omlik le, szoknya része pedig alig éri el combom közepét.

    Remélem nem túl szajhás a megjelenésem.

    Alig fél órával később már a galéria előtt állok. A taxi lassan elveszik az esti szürkületben. Egyik lábamról a másikra állok, nem merek bemenni. A zárt ajtók mögött már javában szól a zene, ha jól veszem ki épp a Black Eyed Peas I’ve Gott A Feeling száma. Az ajtó hirtelen kivágódik és egy csoport részeg fiatal tántorog ki. Legalább meggyőződök róla, hogy a számmal kapcsolatban igazam volt. Mielőtt az ajtó becsukódna, besurranok. Egy hatalmas mozgó embertömeg szélén találom magam. A táncparkett közepén észreveszem Amberly-t, de meg sem próbálok eljutni odáig. Azért öngyilkos hajlamaim még nincsenek. Tekintetemmel Dominicet keresem, eredménytelenül. Valószínűleg még nem érkezett meg, pedig lassan az ízléses késés határait is átlépjük. Lehet, valami nagy belépésre készül.
    Igyekszek valami nyugisabb helyet keresni, bár az itt nem létező dolognak számít. Nagy nehezen felverekedem magam az emeletre, és az ottani kis balkonról tekintek le a zene ütemére hullámzó tömegre. A mellettem elhaladó felszolgáló tálcájáról leveszek egy poharat. Megkóstolom, majd elfintorodok. Martini. Nem a kedvencem, de megteszi. Alapozásnak mindenképp, a többi meg úgy sem ezen múlik…

    Hol vagy Dominic?

Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitimeCsüt. Okt. 22, 2009 10:01 pm

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 98f28w Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 98f28w Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 98f28w
I'm falling in love with your favorite song
I'm gonna sing it all night long
I'm gonna dance with somebody


Vállfák csörgő-csattogó hangja morajlott át a szoba rejtekében, a gardrób zegzugos dögösebbnél-dögösebb ruhadarabjai között, ahol ki más turkálhatott volna, mint én magam. Az ágyam telerakva kiszemelt példányokkal, volt köztük kék, lila, pink, fekete és fehér, de még mindig nem az igazi. Cipők sarkai koppantak a padlózathoz visszhangot verve a gardróbszoba szűk folyosóján. A fürdésből kilépve köntösöm melegébe burkolóztam és idegességemben ütöttem egyet a falba. Több tucat ruha, de akarok még. Egy utolsó mustra és kezeim közé akad az ideális példány, ajkaim szélsebesen csaptak mosolyutat ahogy a tűzpiros mini koktélruhát magam elé helyeztem. Tökéletes – állapítottam meg. Testápolóm csillámló vonala siklott végig vonalaimon, majd sminkasztalom borult fényárba, hogy sötét szemeim még hivalkodóbban csillanjanak meg külvilág számára. Alapozás, szemhéjpúder, tus, spirál, pirosító mind-mind szerepet kapott a repertoárban. A fodrászom már az ajtóban tobzódott, hogy mesés frizurát varázsoljon fejem búbjára kiemelve a pozitív oldalamat, az elbűvölőt, az elegánsat és egyben döglesztőt.

Miközben hajam készült belemerültem a tükör mélységes rejtelmeibe. Készülök, mint egy hatalmas bálba a magamfajták, pedig a házigazdát úgy istenigazából nem is ismerem. Persze, hogyne tudnám kik azok a Sanders-ek, még a családom is hallott róluk, de az ifjonc Dominic nem szerepelt naplóm zegzugos tintasugallatában, pedig nem egy rossz parti, csinos pofi, döglesztő szemek, vaskos bankszámla, rejtélyes múlt. Na jó, azért valljuk be, túl sok itt a jó préda, akik nemesi családokból jöttek, a választék végeláthatatlan, talán így lehet, hogy útjaink nem keresztezték még egymást. Hogy miért mondtam igent erre az összejövetelre? Mert ígéretes bulinak tűnt, a suliban lelkes lányrajongók csiripelték, hogy Sanders-nek van tehetsége a tökéletes éjszakai mámor megformálásához, csöpögni fog a méregdrága alkohol, finom ínyencségek, megnyerő pasik és csajok, dögös zenék, hát kell ennél több? Számomra nem, egy ilyen buliból Amanda Fuller nem maradhat ki, nem tudnám megemészteni. Ekkor eszembe jut, hogy drága Ambs barátnőmre nem csörögtem rá, de már késő, úgysem hallaná, ő mindig korábban érkezik én pedig szokás szerint kések, de a tökéletességhez idő kell, sok-sok idő.

A fodrász tovalibbent, ruhám érzékien siklott át testemen, hátul a cipzárral kicsit elbíbelődtem egymagam, de megoldottam. Dekoltázsom még mélyebbre húztam a kicsiny apró ruhakölteményben, mely épphogy eltakarta popómat, pántjai lazán omlottak karomra szabadon hagyva selymes vállaimat. A tökéletes fekete-piros nyaklánc és hosszan alácsüngő fülbevaló, nercharisnya az elmaradhatatlan csipkés harisnyakötővel, ami naná, hogy megvillan akár egyetlen lépcsőfok megtétele közben is. Combközépig érő pirosan izzó csizmámon húztam végig ujjaim, a valódi lakkhatás őrjítő illata kápráztatott. Apropó, illat, egy kicsi minden érzéki pontomra kedvenc csábító parfümömből. A hallba érve még felkaptam szintén piros szövetkabátomat, fekete selyemsálamat és a hatalmas tükör előtt tetszelegtem. Hát igen, még ha nem is vagyok egy ringyó az öltözékük megihlet, ördögi vigyor húzódott végig pirosra mázolt ajkaimon, démoni villanás, majd ijesztő telefoncsörgés. A bátyám, itt van értem. Nem, nem taxit hívtam, a múltkori eset óta inkább a fuvarszolgálat vagy a bátyám. Mivel inni szándékoztam, így saját ezüstfényű járgányomat nyugton hagytam a garázs rejtekében pihenni. Táskám magamhoz kaptam és már Dan autójában ültem. Kértem tartson velem, de ő is buliba megy itt New Yorkban, valami sötétszagú, titkos kis társaságba, mert nagyon hallgat az egészről és csak fel sem ajánlotta, hogy elhív.

- Szia Dan! – cuppantottunk egymás arcára egy leheletnyi puszikát.
- Az áldóját hugi, néha sajnálom, hogy a húgom vagy.
- Szerinted én nem hogy ugyanazon vér csörgedez ereinkben? – nevetem el magam. Sokszor ugratjuk egymást, ilyenek vagyunk, jó testvérek.

Az út során, miközben hangos zene szólt füleimbe és kacagó beszédünk ritmusa járt korai táncot elméláztam, hogy nem-e kellett volna partnert hoznom magammal és nem egyedül billenni be a hatalmas művészi ajtón, de a gondolat olyan gyorsan tovaszállt, hogy parányi emlékképe is a múlt bánatos körfordulatának számított. Minek partner? Hogy rám tapadjon, ne hagyjon élni? Ugyan már, a buli lényege a flört és társai. Jess képe kúszott be fürtjeim alá, de ő sem hívott, én meg sohasem futnék senki után, lehet nem is jön, pedig ő is egy partyőrült, na mindegy így megvan az esély újabb prédák megismerésére, csábítására, a gyönyörködtető friss érzésre. Egyedül vagy barátnőkkel jó érkezni, így az igazi.

Megérkeztünk… Dan kisegített sportkocsija mélyen ülő öleléséből és ismét puszit nyomtunk egymás arccsontjára.
- Aztán jót ne halljak rólad hugi! – ölelt magához.
- Héj, ne ölelgess még férfiparfüm illatom lesz és azt hiszik pasival jöttem – nevetem el magam miközben eltávolodom – Neked is jó szórakozást, aztán én se halljak jót ám rólad – mosolygok még mindig.
- Rólam nem fogsz, vigyázz magadra és ha kellek hívj, ha valaki rád száll hívj, ha követnek hívj, ha…
- Stop! – helyezem ajkaira ujjam – Hívni foglak ígérem hősöm – intem nevetve, mert a taxis támadásom óta még jobban aggódik értem, imádom őt.
- Érezd jól magad.
- Köszi te is – majd hátat fordítok és elindulok a galéria felé, ahol mindig csak az éjszakában jártam, mikor sejtelmes „rendezvényeket” tartottak, a nappali része sohasem vonzott, képek, festmények, ócska pacáknak számítottak a szememben.

Már a bejáratnál fiatalok tömkelege dohányzott, úgyhogy igyekeztem nem levegőt venni, de beszólásaikon nem tudtam nem elmosolyogni magam.
- Démoni angyal egy táncra majd elrabolhatlak?
- Egyre biztosan – kacsintok a jólöltözött dögös szépfiú felé, de nem állok le eszmecserét folytatni, mert tudni akarom mi vár bent. Emberek, pompa, fényűzés. Meg kell hagyni ez a Sanders tudja mitől döglik a légy, azt hiszem ideje megismernem és betuszkolnom egy vágytól fűtött szobácskába. Elnevettem magam, mindig a pasik, te jó ég, ha anyám ezt tudná. Az ajtóban martinit kínáltak, nem éppen a kedvencem, de egy hörpintésre lecsusszant torkomon, ragyogó pillantások vonzották testem körvonalait, mosolygó üdvözlő férfisereg, irigy női gárdák, de kit érdekelnek, a lényeg, hogy én jól érezzem magam. Hisz mindjárt itt a szülinapom, azt hiszem kellő ünneplése lesz ez számomra. Nem bántam, hogy eljöttem – járattam agyam, miközben egy mosolygó fiúcska ajkait kóstolgattam, túl finom volt és észveszejtő, de gyorsan tovalibbentem, a neonnal megvilágított bárpultról egy pohár pezsgőt emeltem le és szép lassan iszogatni kezdtem, hogy a gyöngyöző nedű szakaszokban mardossa torkomat és kezdje meg euforikus pályafutását testem zegzugos hajlékaiban. Emberek jöttek-mentek, mikor megpillantottam Ambs barátnőmet, gondoltam viszek neki is egy kis bódító italt, közben természetesen magamat sem szomjaztathattam. Két pohárral a kezemben indultam meg felé, de utamat állták.
- Csak nem nekem szántad gyönyörűségem? – mosolygott az arcomba egy kicsit már becsiccsentett dögös srác.
- Miért is ne szántam volna épp neked – nyomtam a kezébe és iszogatás közben a zene ritmusára csípőm mozgásba lendült. A poharam kiürültét követően a pár percnyi partnerem kezébe nyomtam az üres kristályt és csatlakoztam barátnőmhöz magam után vonzva még egy-két jóvágású fickót, nem is rossz, így Ambs-nek is lesz egy szívdöglesztő sráca, ha csak egy éjszakára is, bár üzenete alapján ketten is a hálójában kapálóznak, de egy harmadik még belefér.
- Szia drágaságom! – ölelem meg és nyomok arcára három puszit, miközben csípőm egyre csábosabb köröket lejt.




A hozzászólást Amanda Fuller összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 29, 2009 1:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lilith Devon

Lilith Devon


Posts : 6
Join date : 2009. Oct. 08.

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitimeSzer. Okt. 28, 2009 8:39 pm

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 213643.NLet's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 213643.NLet's get the party started!   [Házavató bemelegítés] 213643.N
"A Mikulás azért olyan vidám, mert tudja, hol laknak a rossz kislányok."


Szabadnap, semmi dolgom, még csak randim sincs, vagy elfelejtettem. De nem, arra csak emlékeznék… Általában. Valami dögunalom megy a tévében, de ellenállok a kísértésnek, és nem kapcsolom el, mert anyuék élvezik. Mégis mit lehet ebben szeretni?! Csúnya öreg pasi csábítgat egy fiatal, minden bizonnyal érintetlen lánykát, akinek nagy Bambi szemei, és görögdinnye mellei vannak. Persze a csávó nyílván a személyiségébe szeretett bele… Pláne, mert a csaj olyan sötét, és mazochista, mint a legyek, amik kijutás reményében újra és újra fejjel az ablaküvegnek mennek. De legalább van időm rendbe tenni a körmeimet!
A kanapén ülök anyu mellett kinyújtózva, pucér lábam az ölében rángatózik annak a zenének az ütemére, amit csak én hallok, mert a fejemben megy, hogy kiszűrje az ostoba csaj vérnyogását arról, hogy milyen rossz is az élete, senki nem szereti, stb. Szánalom. Már épp sikerül kizárnom, és a bal kezem középső ujján lévő köröm tökéletesre polírozására koncentrálnom, mikor egy hideg tenyér fonódik tikkelő lábfejemre. Jesszus… Majdnem felsikoltottam, szívbaj másodfokon.
- Mi az? Eddig jeget szorongattál, hogy ilyen hideg a kezed? – kérdezem durcásan engem inzultáló anyámat.
- Nem hiszem el, hogy egész este itt akarsz ülni és az idegeinkre menni! – nézett rám feddőn a kérdőre vont.
- Már az is baj, ha veletek akarok lenni? – hördülök fel, hisz pont miattuk nem csináltam programot. Legalábbis emlékeim szerint nem csináltam…
- Nem, de fel vagy húzva, mint egy íj. Irány el! – Finoman kituszkolja a lábaim az öléből, majd fejével a szobám felé int, mire el kell vigyorodnom. Mégis hány szülő küldi zülleni a gyerekét magától? Gyorsan felpattanok, adok egy puszit homlokára, belélegezve olyannyira imádott anya-illatát, majd elindulok a szobám felé.
- Csak meg ne bándd! – szólok vissza gonosz vigyorral a vállam fölött, majd nevetésük elől bemenekülök a szentélyembe. Lényegében egy kicsi lyuk, de kit izgat? Csak az enyém, és olyan, mint én. Bekapcsolom a laptopot, és életre hívom a suli fórumát. Hmm… Buli van a Lawrence-ben, akárki mehet, valami Dominic szervezte. Gondolom jó lesz. Na de miben menjek?
Belenézek a tükörbe, megszemlélem magam, majd eldöntöm, hogy fekete hangulatomban vagyok, tehát a kör szűkül. Ledobálom az otthoni cuccaim majd a szekrény elé állva vizsgálom a felhozatalt. Ahogy a ritkán használt, mégis kedvenc bőrruhára esik a pillantásom, felcsillan a szemem, és már fejben tudom is az egész szerelésem. Éljenek az anyák, akik ilyeneket vesznek lányuk szülinapjára! A kigondolt együttest ugyanis egyszerre kaptam, és nagyon… öhm… dögös, épp ezért hordom ritkán, elvégre suliba, munkahelyre ilyenben nem megyek, és buliba is csak akkor, ha épp olyan a hangulatom. Kiteszem az ágyra a kincset, majd a fehérneműs fiókhoz lépve onnan is kihalászom, ami mára szükséges.
Felkapom a fekete csipkés bugyit, és a hozzá illő harisnyatartót, de a harisnyát magát még nem, mert tuti kilyukasztanám. Helyette leülök sminkelni. Arctisztítás, alapozás; szem, leginkább fekete és szürke színeket használva, egy kis bordós rúzs, minimális pirosító, és kész is. Nem vagyok a nagy sminkelések híve, úgyis csak elkenődik, karban kell tartani, sok vele a gond. Beteszek egy-egy fekete, két karikás fülbevalót a füleimbe, felveszem a kedvenc gyöngy nyakláncom, és a hozzá illő karkötőt. Szeretem a bizsukat, ezek elszakadhatnak, elhagyhatom őket, nem kell értük rettegni. Kedvenc, és hozzám nőtt arany nyakláncom bekerül díszhelyére, a piros bársonydobozkába. Ezt bánnám, ha elhagynám. Megpillatom azt a fura gyűrűt, amit már nem is tudom, kitől kaptam. Fekete, csillogó kövekkel kirakott, és piros a szeme. Ijesztő egy valami alapvetően, és nem is nagyon hordom, de ma megy a hangulatomhoz, így az is felkerül rám, konkrétan a középső ujjamra.
Átülök az ágyra, és a lehető legóvatosabban felveszem a harisnyát, rögzítem a tartó kicsi csatjaival, majd megint felállok, és próbálok belebújni a bőrruhába. Nem egyszerű mutatvány, mivel minimál-szabású a combjánál, és a mellrészen, pont az utóbbi miatt is veszett ügy alá melltartót venni. Rám simul, mint egy második bőr – mert hát az is -, és kész is. A felvevés pillanatával ellentétben már nem szorít, tökéletesen illeszkedik az alakomra. Végignézek magamon a tükörben, a szemem csillog, ajkamon várakozásteljes mosoly. Mindig így nézek egy buli elébe. Fejtetőre gumizott hajam leengedem, ami ezúttal szőke, és hullámos a szomszéd fodrásznak köszönhetően. Beletúrok, kicsit megfésülöm az ujjaimmal, majd hagyom a hátamra omlani, ami istenien csikis és izgató érzés. Sminkellenőrzés, majd a fekete retikül ész nélküli keresése. Hogy került ez az ágy alá? Na mindegy… Beledobálom az irataimat, a rúzsom, pár zsepit, pénzt, a mobilom, és megyek is kifelé.
Anyu szemforgatva mér végig, Stella pedig viszonozta a vigyoromat, és jó szórakozást kívánnak. Még belebújok a kedvenc magas sarkúmba és bőrkabátomba, majd elhagyom a lakást. A földszintre érve bekopogok Marie nénihez, és megvárom, míg kikiált, hogy rendben van, és „jó szórakozást, bogárkám!”. Hát mi van itt? Mindenki biztos benne, hogy ha szombat, akkor én garázdálkodom? Összeesküvés… Kilépek a lépcsőházból, majd az utcán méregetni kezdem a szomszédokat. Elégedetten mosolyodom el, mikor megpillantom Josht barátai körében bandázni az egyik feljárón, és feléjük veszem az irányt. Egy sor piszkálás után ráveszem, hogy vigyen el, és bepattanok a felturbózott, de marha réginek tűnő kocsijába. Még pár megjegyzés arról, hogy női terminátornak öltöztem e, vagy Play Boy fotózásra megyek, és már suhanunk is. Johnt gyerekkorom óta ismerem, olyan, mint egy testvér, már attól eltekintve, hogy ő fekete, én meg nem. Beszélgetünk kicsit a suliról, ő mesél a legújabb csaja hülyeségeiről, és már ott is vagyunk. Kiszállok, majd integetek utána, ahogy elhajt.
Nagy levegőt veszek, betipegek az épületbe, és a már jelenlevő tömeg közé vegyülök ismerősöket keresve. Akad is jó pár, sokan eljöttek, egymásnak súrlódó, zene ütemére hullámzó testek. Kezdődhet a buli!


(Ami rajta van - link)
Vissza az elejére Go down
Emily Chevalier

Emily Chevalier


Posts : 15
Join date : 2009. Oct. 06.

Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitimeCsüt. Nov. 05, 2009 3:48 pm

Jó helyen járok?


A napom ugyanúgy telt, ahogy a többi, leszámítva azt az apróságot, hogy extra feladatot kaptunk és valami diák olimpiára kellett kis, serleghez hasonló díszeket készítenünk, természetesen agyagból. A tanárunk azt mondta, hogy olcsóbb, ráadásul sokkal több értéke van, mint egy arany, vagy ezüst serlegnek...na persze, felfogás kérdése. Gondolom, hogy a táncos osztályban azok a tűsarkokon billegő párducok biztosan örömmel vinnének haza egy kemencében kiégetett agyagdarabot. Igen, most talán kicsit gúnyosak a gondolataim, azt is hihetnék, hogy féltékeny vagyok rájuk, amiért ők olyan különlegesek, én meg...csak egy szürke egér. Pedig ez nem így van, csak az zavar, hogy mindent a külsőségek alapján ítélnek meg.

Szóval, semmi extra nem történt ezen a napon, miután a többi diák már vígan elhagyta a termeket, addig az alagsorban, a mi kis agyagos csapatunk még szorgosan küzdött azért, hogy legyen mit hazavinni a győzteseknek. Lelkiismeretesen végeztem a feladatom, a tanárom csöndben figyelte, ahogy kialakítom, a kívánsága szerint kicsit extrémebb vonalakkal rendelkező serleget. Közben persze volt időm gondolkodni, ugyanis az agyagozás az nem egyperces munka, időigényes feladat. Miközben ujjaim között formáltam az anyagot, eszembe jutott a pár nappal ezelőtti délután, amikor Dominic fotózott a műtermében és segített, hogy sikerüljön leküzdenem a lámpalázamat és ne bűn rondán vigyorogjak a képeken. Bár, a zavar akkor sem múlt el, ez a srác teljesen felborította az eddigi életemet, megtetszett és olyan érzésem volt a közelében, ami még sosem történt meg velem...

Ezen kicsit elméláztam, amikor a tanár mellém állt , s megkért, hogy most már vigyem az égetőbe az anyagot, mert ha ennél jobban kicifrázom, akkor már nem serleg lesz belőle, hanem valami egész más. Kicsit feljebb toltam a szemüveget az orromon, majd az alkotásomra pillantottam, és rájöttem, hogy valóban, igaza van Cleyton tanárúrnak. Ezután következett fél óra az égetőben, s mire végeztem, szinte már csak én voltam a teremben, a többiek gyorsabbak voltak nálam. Szokás szerint, utolsónak hagytam el a termet, s mikor a kollégium felé tartottam, észrevettem, hogy pár lány kiöltözve hagyja el a szobákat, s valami buliról csevegnek.

Buli, ez az a szó, amit ha meghallok, már menekülök is. Sosem szerettem az efféle szórakozásokat, mert valahogy azokon a rendezvényeken is mindig én váltam a céltáblává. Egyszer-kétszer elmentem ilyen kis összejövetelekre, de az egész csak az italról és a cigarettáról szólt...Hm, mondjuk kicsit rossz érzés, hogy engem nem hívtak, bármilyen buliról is legyen szó, mert a társaság hiányzik.

Rántottam egyet a vállamon, majd beballagtam a szobámba, levettem az agyagos köpenyem, s belevetettem magam az egyik fotelba, majd sóhajtottam egy nagyot és csak bámultam az egyik cserepes növényt.
- Ne nézz így rám. Ha olyan szép lennék, mint te, talán többen szóba állnának velem. - mondtam a növénynek. Te jó ég, már ott tartok, hogy egy növénnyel társalgok? Ez már beteges...Hm, vajon mi lenne, ha kicsit változnék? Akkor talán befogadnának? Áhh...hülyeség, nekem az nem menne. Pedig akkor talán Dominic is felfigyelne rám, vagy nem? Ó te jó ég, megígértem, hogy elviszem az egyik alkotásom, amiről még készíthet pár fotót. A címét is megadta, hol is lehet?

Felpattantam a fotelből, s a hátizsákomban kezdtem kutatni, mire lassan ráakadtam arra a kis kártyára, Dominic Sanders, és a cím. Kicsit ideges voltam, mert belegondoltam, hogy találkoznom kell vele és ekkor már hirtelen azt sem tudtam, hogy miben menjek. Pedig soha az életben nem gondolkodtam ilyen dolgokon, de most mégis. Gyorsan berohantam a fürdőszobába, hogy lemossam magamról az agyag maradványait és kicsit felfrissüljek, majd magamra öltöttem az alsóneműt, de ezután még mindig csak vaciláltam. Nagy nehezen arra az elhatározásra jutottam, hogy be kell vállalnom a szoknyát. Magamra húztam egy zöld harisnyát, majd felvettem egy térdig érő, talán kicsit hosszabb, szürke szoknyát. Mivel kicsit fel akartam dobni az öltözékem, egy sárga felsőt vettem fel , s rá egy zöld kardigánt, aztán gyorsan a tükör elé álltam, s belepillantottam. Tényleg máshogy néztem ki, mint egy furi festőpaletta, amiben csak három szín létezik, a fű, a szalma és a verebek. Na, de azért egy fokkal jobb volt a kantáros nadrágomnál és szerintem egész jól válogattam össze a színeket. Virult is a fejem a tükör előtt, de csak egy pillanatig, ugyanis ekkor visszapislogott egy fogszabályzós, szarukeretet viselő, madárfészkét a fején tartó lány. Gyorsan ki is szedtem a csatokat, megfésülködtem, majd lófarokba fogtam össze a hajamat, még gyorsan felkaptam a fekete, s zárt csatos cipőmet, bedobtam a hátizsákomba az alkotásomat, s a névkártyával a kezemben elindultam, hogy elvigyem neki. Igaz, késtem vele, mivel tegnap kellett volna odaadnom, de reménykedtem abban, hogy ma még nincs késő.

Taxival tettem meg az utat az épületig, majd mikor kiszálltam, kicsit izgatottan, kis remegéssel, de határozottan indultam el az épület felé. Ahogy beértem a hallba, feltűnt, hogy valamivel több ember cikázik jobbra-balra, s hangos zene töri meg a csöndet. music
- Elnézést, bocsánat. - próbáltam átfurakodni a tömegen, azzal már nem is törődtem, hogy ismét furcsa pillantásokat mérnek rám, mintha más lennék, mint ők. A hátam mögötti rötyögések sem zavartak, csak törtem előre az utat, figyeltem az arcokat, rájöttem, hogy nagyrészük a suliba jár, de még mindig nehezen esett le a helyzet.
- Bocsánat, én a Sanders lakást keresem, jó helyen járok? - kérdeztem az egyik falnak támaszkodó fiatal srácot, aki kissé összeakadt tekintettel pillantott rám, majd vigyorogni kezdett, miközben ajkaihoz emelt egy sörös poharat...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]   Let's get the party started!   [Házavató bemelegítés] Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pizsama party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 3.felvonás: Belváros :: Lawrence Galéria-
Ugrás: