Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Pizsama party

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimeCsüt. Szept. 17, 2009 11:37 am

Pizsama party!

Pizsama party Normal_002pi_www.kepfeltoltes.hu_



Kedves ... !

Nagy szeretettel meghívlak a pizsama bulimra. Lesz itt minden mi szem- szájnak ingere. Hozd el magaddal a jó kedvedet, és csatlakozz hozzánk, hogy horror filmmel ijesztgessük a többieket.

Ui.: Pizsamát mindenképpen hozz, és ha lehetséges valami rágcsát. De ha van jó filmed azt is magaddal hozhatod.

Puszi: Amberly


(Mivel sokan azt mondták, hogy szeretnék ha ez a buli is benne lenne a karakter életében így hát nem életen kívüli játék lesz. Szóval jól gondold meg mennyire leszel rossz! Ja, és aki jönne az dobjon meg egy PM-el vagy a Tagboardon szóljon. Köszönöm!)


A névsor:
Charlotte Elsey
Amanda Fuller
Trish Walberton
Loraine Graham


SZERDÁN elkezdődik a játék!


Kicsit előbb kezdődik a játék. Nemsokára leírom, hogy ki után ki fogja írni a következő hozzászólást, tessék ehhez tartani magatokat. És ha lehet minél előbb írni, ne kelljen rátok várni.
Köszönöm!


A hozzászólást Amberly Hanna Lynn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12, 2009 8:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 4:51 pm

Pizsama party Nhu7x34dvf4shjj70coePizsama party Nhu7x34dvf4shjj70coe
Tévedni emberi dolog, ám másra kenni még emberibb.


Elérkezett a szerda, amit már oly sokan vártak. A szerda, ami egyúttal a pizsama party kezdetét is jelenti. A nagy felkészülődés természetesen most sem maradhatott el, s ebben a legjobb társ nem más mint a legjobb barátnőm, Amanda. Hatalmas mosollyal arcomon ülök a földön, hátamat nekivetve a nagy baldachinos ágynak. Barátnőm pedig az ágyon ülve simítja a hajamat hajvasalóval. Fiúkat nem hívtunk meg a bulira, de azért mégis csak illik normálisan kinézni. Főleg a házigazdának.
- Azt amúgy már meséltem, hogy Jesse kikosarazott? -
Amandának mindenről kell tudnia ami velem kapcsolatban történik, ahogy ez fordítva is igaz. Ha valamelyikőnknek tetszik egy fiú rögtön megvitatjuk a témát. Szeretjük kibeszélni a fiúkat, a ruhákat, de még néha a lányokat is. Mindenről megvan a magunk véleménye amit nem is félünk megnyilvánítani.
- Alexnek is tetszik valaki, mert folyton valami csajról beszél a blogján. -
Fejtörést okoz ez nekem. Ha az öcsémnek tetszik valaki akkor meg is kéne osztania velem. Elvégre mégis csak a nővére vagyok, hátha tudok neki segíteni valamiben.
Egy pár perc beszélgetés után megcsörren a bejárati ajtó csengője. Kissé zavart mosoly kerül rózsasínes ajkamra. Megérkezett az első vendég. Szinte már futva közeledek a hatalmas házban. Ajtót nyitva Charlotte sugárzó arca kerül elém.
- Szia!



Pizsama party 01_0234_www.kepfeltoltes.hu_Pizsama party 01_0234_www.kepfeltoltes.hu_

Nem csókolóztam vele, csak a szájába suttogtam.


[Charlotte]
Csing-csing. Nyomom meg ujjammal a bejárati ajtón mellett található kis gombot, s türelmesen várok amíg valaki ki nem nyitja nekem az ajtót. Nem is kell túl sok sokáig egyedül ácsorognom, Amber majdnem rögtön ki is nyitja nekem az ajtót. Nagy vigyor kerül a képemre, s finoman megölelem a fekete hajú lányt, majd egy puszit nyomok jobb orcájára.
- Szia! Na, kezdődhet a buli? -
Rázom meg enyhén a csípőmet ezzel is jelezve, hogy én már készen állok a pörgésre, a piálásra és egyéb rossz dolgokra. Amberly pedig bólintva egyet betessékel a nappaliba ahol már különféle rágcsák és innivalók várnak rám. Most már csak a többiek kellenek és indulhat is a buli.
- Amúgy melyik filmet fogjuk megnézni? -
Érdeklődöm a horror film felől. Be kell vallanom, hogy én alapból egy ijedős fajta lány vagyok, de ettől függetlenül nagyon szeretem a horror filmeket.
Nini, hát itt egy Mandy is. Rá nem számítottam, úgy tudtam már nincsenek jóban Amberlyvel.
- Szia, Mandy. -



/Szóval a névsor a következő, így szeretném ha a hozzászólások érkeznének:
Amberly Hanna Lynn
Amanda Fuller
Charlotte Elsey
Loraine Graham
Trish Walberton/


LEHET KEZDENI A JÁTÉKOT!


A hozzászólást Amberly Hanna Lynn összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12, 2009 8:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 6:42 pm

Pizsama party 11jyxdhPizsama party 11jyxdh
„Soha ne engedd, hogy valaki ne legyen boldogabb a veled való találkozás után, mint előtte.”


Szerda.
Vártam már ezt a napot, ugyanis drága barátnőm elméje ismét bulit szőtt, igaz fiúk nélkül, de kellenek ilyen csajos napok az erősebbik nem képviselete nélkül, ez is bizonyítja, kettőnél több lány képes egy légtérben tartózkodni mindenféle irigykedés nélkül, vidáman, egymással elszórakozva eltölteni egy kellemes estét. Korábban érkeztem bárki másnál Amberlyhez, így volt megbeszélve, együtt készülünk, csinosodunk, pletyuzunk, zenét és filmet válogatunk.

Csokit majszoltam, miközben szempillafestékkel egyensúlyoztam pilláim tövében. A smink után következett a haj, hát igen, az már nem olyan izgalmas egyedül. Míg az én hajam enyhe loknikban hullott alá, addig Amber csillogó fekete tincseit igyekeztem hajvasalóval kiegyenesíteni. Míg ő a földön ült, hatalmas ágyának nekivetve hátát, addig én a pihe-puha paplanon pihentem hajvasalóval a kezeim között és igyekeztem nem megégetni a nyakát vagy arcát és egyáltalán nem felgyújtani a házat. Persze a csajos csacsogás nem maradhatott el, miközben fél szemmel már az asztalon tornyosuló finomságokra áhítoztam, no, nemcsak az édességek zamata futtatta össze a nyálat a számban, hanem a márkás likőrök is arra csábítottak, hogy kóstoljuk meg őket. Na jó, Amberlyvel az egyikből már ittunk egy pici pohárkával, amolyan hangulat alapozásként. Nem volt rá szükség, csak jólesett koccintani egyet magunkra, kettőnkre a többiek bevonása nélkül.

- Mi? – álltam meg egy pillanatra a vasaló között tartva haját, de gyorsan továbbhúztam, mert furcsa égett szag kezdett el terjengeni a légtérben – Jesse kikosarazott? Hogy tehette ezt? Ostoba beképzelt alak, azt gondolja övé a világ és aki mellett elhalad annak összetörheti a szívét. Igazándiból más nem is érdekel, csak Te, a többi megérdemli, de Veled hogy tehette? Mesélj, ezt el kell mondanod, hogy történt és megfelelő bosszút fogunk kitalálni együtt, amivel visszavághatunk ennek a szívrablónak, még hogy a legjobb barátnőmmel kitol egy… egy ilyen selyemfiú – igen, felkaptam a vizet, mert hogy képzeli Jesse, hogy Amberly szíve játékra termett, ő nem olyan, ennek a lánynak lelke van – Azért ne törj össze, nem ér ő annyit, hogy búslakodj miatta, találsz jobbat nála, aki megbecsül téged hidd el, gyönyörű vagy kívül-belül, nem sokáig fogsz egyedül maradni – simítottam végig bátorítóan vállán.

- Wow, Alex elkezdte hódító hadjáratát? Nocsak, miből lesz a cserebogár – nevettem el magam – Nem rossz party a srác, nem csoda, ha bomlanak érte a lányok. De azért nézz utána, hogy a megfelelőt válassza – nevettem fel ismét. Csacsogtunk még, de a téma közepén megcsörrent a csengő, édes dallama betöltötte a ház csöndjét, elnyomva az aláfestő zenét. Amberly hatalmas sebességgel pattant fel, majdnem a hajvasalót is magával rántva, amit olyan erővel tartottam meg, hogy szegény lány jó pár hajszála bánta. Egyáltalán kiket hívott meg? Ezt soha nem is kérdeztem tőle, mert nem ez volt a lényeg, de most úgy eszembe ötlött, hogy egyáltalán kik fognak megjelenni az ajtóban?

Hangfoszlányok szűrődtek be kintről, nem tudtam igazán beazonosítani őket. Közben az is talány volt még számomra, hogy barátnőm milyen hálóruciban lesz, mert még egyikünk sem vette fel éjjeli ruhaviseletét, majd ha mindenki együtt lesz, nem hiszem, hogy a jövevények csipkében és selyemben sétálnának be a kapun.

Eszmecserém végeztével meg is jelent az ajtóban Charlotte. Vajon Amberly-t mi vitte rá, hogy őt is meginvitálta, hisz annyira nincsenek is jóban, bár hol számít az, egyáltalán nem számít, talán tervez egy kis csete-patét is az éjszakában? Hát legyen – húzom mosolyra ajkaimat, miközben a jövevényhez ugrom és ahogy barátnőknél szokás megölelem, megpuszilom arcocskáját.
- Szia Charlotte! Hogy vagy, mi újság van veled?
Vissza az elejére Go down
Loraine Graham

Loraine Graham


Posts : 12
Join date : 2009. Sep. 15.
Age : 32

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 6:55 pm

Pizsama party Miranda_002_www.kepfeltoltes.hu_Pizsama party Miranda_002_www.kepfeltoltes.hu_

Minden tökéletes a kezdetektől a végig, ha van egy barátod.


Már nagyon vártam ezt a napot. Nem vagyok kimondottan az a bulizós fajta, de hetente egy-két alkalommal nagyon szívesen veszem ki a részem az efféle összejövetelekből. Most ráadásul még a hangulatom is megvan hozzá.
Úgy döntöttem, hogy lezuhanyozom, mielőtt elindulok Amberly-hez, úgyhogy már késő délután nekiláttam
a készülődésnek. Hajat mostam, majd kivasaltam, ami azt jelenti, hogy egy óra hosszáig csak a hajammal foglalkoztam.
A pizsamámat és a mamuszomat, illetve az egyéb kellékeket a Louis Vuitton táskámba pakoltam, így a végére már csak a ruházkodás és a sminkelés maradt.
Választásom az elegáns, de mégiscsak kényelmes felé esett: sötét farmer, egy ujjatlan szürke ing, amelynek a nyak- és mellrészénél fehér fodor libeg, és mivel már estenként elég hűvös van egy kabátot és egy lila sapkát is kikészítettem az ágyamra. Nem kell nekem hajhullás. Szeretek öltözködni, és az egyenruhától való megszabadulás felemelő érzés.
Természetesen a kiegészítőkre is figyelmet fektettem, de mivel a pizsamaparty lényege a pizsama, ezért nem vittem túlzásba a dolgokat.

Hova is raktam Amberly ajándékát?
Tegnap teljesen elkeseredve feküdtem le, mert nem találtam neki egy normális ajándékot sem.
Aztán rájöttem, hogy mind nőből vagyunk, úgyhogy végül egy testápolási szerekkel telirakott kosárkát
vettem neki. Sosem árt, még akkor sem ha egy polcravalónyi is van belőle. Elvégre nem a ruha teszi az embert, ha engem kérdeznének
biztos azt mondanám, hogyha valakinek a bőre, a körme, a haja nincsen rendben, akkor úgyis teljesen mindegy, hogy milyen
márkás hacukákat kap magára.
Vettem pár rágcsálnivalót is, ugyanis bármikor képes vagyok megenni egy tonnányi egészségtelen vackot.

Lassan elérkezik az indulás pillanata. Belebújuk magassarkú cipőmbe, magamra kanyarítom ezüstszürke kabátkámat, majd egy utolsó pillantás
az előszobában található tükörbe, és már kinn is vagyok a folyosóra.
- Taxi!- kiáltom el magamat, mire két kocsi is megáll a hangom irányába fordulva. Sikerélménynek is elkönyvelhetném, de egyenlőre csak elmosolyodok és beszállok a hozzám közelebb esőbe. Ritkán járok kocsival, de most nem lett volna kedvem egy ilyen ciőpőben végigmászkálni Amberly-hez.
Miután megadom a címet hátradőlök, és a melletünk elhaladó embereket nézem. Ilyenkor mindig azon
agyalok, hogy merre mehetnek, kik ők... de nincs időm sokat filozofálgatni ezen, mert nem sok idő Amberly-hez érni, legalábbis kocsival.
Kifizetem a sofőrt, majd becsukom az ajtót, és elindulok Amberly ajtaja felé. Csöngetek, majd türelmesen várok az ajtónyitásig.


A hozzászólást Loraine Graham összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 14, 2009 9:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Trish Walberton

Trish Walberton


Posts : 33
Join date : 2009. Aug. 28.
Age : 33

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 8:59 pm

    Pizsama party 029 Pizsama party 029
    If you are not in fashion, you are nobody


    Beep… Beep…
    A sütő magas hangja megtölti az üres konyhát. Felegyenesedek az újságom mellől és a kezemre kapok egy fogókesztyűt. A sütő ajtaját várakozással teli tekintettel nyitom le. Szeretem, ahogy a forró levegő az arcomba vág, és érzékeim megtelnek a süti illatával. Két tepsi sötétbarna süti gőzölög a szemem előtt. Egyenként kiveszem őket, majd megcsodálom a remekműveket. Brownies. Imádom, és állítólag jól is csinálom őket. Alig bírom visszafogni magam, hogy ne egyek bele. De persze még hűlniük kell. Legalábbis a recept szerint. De én speciel úgy szeretem, ha még forró. Ilyenkor a hideg vanília fagyi ráolvad… és yum! Már épp nyúlnék a villáért, hogy a tepsiből kiszedjek egy falatot, amikor rájövök, hogy ezeket az esti pizsama party-ra csináltam.

    Pizsama party. Ez a két szó cseng a fülemben.

    Nem is tudom, hogy miért mondtam igent Amberly meghívására. Az egy dolog, hogy múltkor jól elszórakoztunk a 104-ben, de semmit nem tudok róla. Ha jobban belegondolok, a party-ba is csak azért egyeztem bele, mert új baráti körre lenne szükségem. Látszik, hogy a szükség nagy úr. Megrázom a fejem, hogy elkergessem a negatív gondolatokat. Még kiderülhet, hogy Amberly meg a barátnői nem csak a körömágy fontosságáról tudnak beszélni, és az állandó cicomázgatás csak felszínesség. Félreértés ne essék, én is foglalkozom a külsőmmel. Rosszabb napjaimon órákig is elszórakozok a tükör előtt a hajammal és a tökéletes sminkkel. De nem ez teszi ki az életemet. Ahogy abba sem halok bele, ha az őszi szél fodrászt játszik és összekócolja a hajam. Nem is bírom az olyan lányokat, akik ilyenek miatt hisztiznek. A cicababákat. Sőt, annyira nem kedvelem ezt a típust, hogy már egyből siccbabaként emlegetem őket. De egy szóval sem említettem, hogy Amberly és barátnői ennyire szélsőségesek lennének. Ez csak amolyan gondolat levezetés volt.

    Az órára téved a tekintetem, és ledöbbenek. Alig 1 órám van, hogy a Lynn házhoz érjek. Gyorsan beugrok a zuhany alá, és a hajamat is megmosom. A tükörbe nézve végiggondolom, hogy mit vegyek fel, és hogy mit csináljak a hajammal. Végül egy gyors szárítás mellett döntök, majd pár fésűvonással beállítom. Na, pont erről beszéltem. Semmi kedvem csattok millióival és sprayekkel szenvedni. Az utolsó ráadásul károsítja is a hajat. Még mindig a tükör előtt, egy törölközővel a testem körül, nekilátok sminkelni. Egy halvány szemhéjpúder, szempillaspirál és szemceruza. Kész is vagyok. Minden cicomámat bedobom a neszesszerembe, majd a gardróbomba viharzok. Kiszedek egy kényelmes, világos farmert, valamint egy sötétzöld csónaknyakú felsőt. A kabátom már az előszobában ki van készítve. Az őszi esték meglehetősen hűvösek tudnak lenni. Miután felöltöztem, magamra spriccelek egy kevéskét a kedvenc Dolce & Gabbana parfümömből. Még gyorsan ellenőrzöm, hogy mindent bepakoltam-e, majd a sütiket egy díszdobozba teszem. Nem tudom miért, de itt így szokás.

    Az utcán leintek egy taxit, és behuppanok a hátsó ülésre. Cuccaimmal megpakolva úgy érzem magam, mint aki költözik. De legalábbis egy új világba készül belépni. A lábam idegesen jár a kocsi padlóján, pulzusom az egekbe szökik. Csak most realizálódik bennem, hogy mire is vállalkoztam. Amikor a taxi lelassít egy hatalmas ház előtt, elfog a pánik. De most már nincs visszaút. A sofőr kezébe nyomok két húszast, majd kiszállok. Az ajtó előtt egy számomra teljesen ismeretlen szőke lány áll. Széles mosollyal az arcomon mellé lépek. Gondolom ő is a party-ra jött.

    Na most ugrik a majom a vízbe.

Vissza az elejére Go down
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimeHétf. Okt. 05, 2009 9:04 pm

Pizsama party Nhu7x34dvf4shjj70coePizsama party Nhu7x34dvf4shjj70coe
Tévedni emberi dolog, ám másra kenni még emberibb.


Legkedvesebb barátosnémra tekintek kék íriszeimmel. A Jesse témát inkább hanyagolni szeretném, s ezt Amanda is biztosan megérti. Rosszul esett az amit a fiú művelt velem, nem tudom mikor jövök helyre tőle. De próbálok erős maradni. Charlotte-ra tekintek miközben Amanda nyakában csimpaszkodok. Tudom, hogy a két lány nincs odáig egymásért, de ha már összehoztunk egy ilyen partyt akkor senki se unatkozzon. És Charlotte aztán vadul tud bulizni. Nem mintha mi nem... na, még a végén belelendülök ebbe a nagy, vad bulizásba. Csak sajnos pasik nélkül.
- Uhm... jól vagyunk köszönjük. És veled minden rendben? Shane-el beszéltél? -
Talán titok lenne, hogy a szőke leányzó odáig meg vissza van a sármos táncpartneréért? Ha eddig az volt akkor innentől kezdve biztosan nem lesz az.
Még megvárom míg a lány reagál valamit a kérdésemre, ám amint meghallom a bejárati ajtó csengőjét szinte magammal húzva Amandát kezdek el futni az ajtó irányába. Kitárva, vagy már majdnem kitépve az ajtót nyitom ki. Nini, két szép leányzó áll az ajtóban. Loraine és Trish. Mindkét lányt jól megölelgetem, majd betessékelem a hatalmas lakásba.
- Nagyon örülök, hogy eljöttetek. Higgyétek el biztosan nem fogtok unatkozni. -
Kísérem be a két lányt a nappaliba.
Összecsapva tenyeremet, izgatottan a lányokhoz fordulok. Bár, mielőtt szóhoz tudnék jutni Barber, a kicsi beagle kutya elkezd ugrándozni a lányok körül. Ő mindig örül az új embereknek.
- Szóval akkor. Mindenki öltözzön át, utána sminkelhetünk ha akartok. De van egy-két nagyon jó film is, amit mindenképpen érdemes lenne megnézni. -




Pizsama party 01_0234_www.kepfeltoltes.hu_Pizsama party 01_0234_www.kepfeltoltes.hu_

Nem csókolóztam vele, csak a szájába suttogtam.


Meglepetten tekintek körbe a hatalmas házban. Amberly kérdése azonban egy kicsit homlokon csap. Honnan tud Shane-ről? Biztos véletlenül kikotyogtam neki.. óh, hogy milyen szőke vagyok!
Kicsit elpirulva, szoknyám szélét huzigálva válaszolok a feltett kérdésre.
- Hááát... egyenlőre még nem beszéltem vele erről a konkrét dologról. De azt hiszem neki most valaki más jön be. Vagyis Jesse-vel nagyon beszélgettek valami csajról... -
Vonom meg enyhén a vállamat a fiúk említésére. Igazából nem érdekel, hogy Shane-nek bejövök-e mert tudom, hogy igen. Én minden fiúnak tetszek. És ha kapcsolatra nem alkalmas akkor jó lesz másra is. Most rossz az aki rosszra gondol, és hülye aki nem.
A két lányt hatalmas mosollyal ajándékozom meg. De a most belépő két lányra is rávetem gyönyörű tekintetemet. Na igen... unatkozni már biztosan nem fogunk, főleg ha én itt vagyok. Kicsit iszok és már jó is lesz a hangulat.
- Sziasztok! Aki esetleg még nem ismerne annak Charlotte vagyok. -


A hozzászólást Amberly Hanna Lynn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12, 2009 4:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimePént. Okt. 09, 2009 9:33 pm

Pizsama party 11jyxdhPizsama party 11jyxdh
„Nem izgat az, hogy mi lesz holnap,
Csak a pillanat az ami kifordíthat,
Létezem és élvezem, így szép.”


A csengő csengett, miközben újabb izgalmasnak tűnő csajos témák kerültek volna szóba. Charlotte-ot annyira nem ismertem, sőt ezt a Shane nevezetű egyént még annyira sem, de neve alapján pasiból kell, hogy legyen, a srácok pedig a gyengéim. Nem, nem mind, csupán a helyesek és azok, akik képesek önmagukon is nevetni, akik megragadnak, kisugárzásuk az egekig magasztal, a többi csak unalmas strófa egy láthatatlan füzetben, ócska tintapacák csupán semmi más. Nem szóltam közbe, miért tettem volna. Bár ha mutat egy fotót róla, de nem, ennyire én sem lehetek illetlen. Már majdnem megnyílt ajkam, mikor drága szívbéli barátnőm bekísért a nappaliba minket, ahol az a tündi-bündi kutyusa heves csaholással ugrált körbe, nyaldosta tenyerünket. Imádnivalóak, talán az én picikémet is elhozhattam volna, na majd legközelebb kutyapartit tartunk. Saját bugyuta gondolataimon elmosolyodtam, széles vigyor terült szét arcomon. A csengő lágy dallama ismét kettévágott minden egyes mondatfoszlányt, újabb két lány. Az iskolából ismerősnek tűntek, de közeli kapcsolatot egyikükkel sem ápolok. Micsoda társaság, mindenki idegen mégis annyira egyek vagyunk. Az új jövevények is a hatalmas nappaliba fáradtak, miközben kattant a lejátszó új zene következett, nem túl erős és nem is túl lágy, olyan kis csajos. Ölelések, puszik csattannak, majd a bemutatkozás következik.
- Sziasztok szépségeim Amanda Fuller, de a barátaimnak csak Mandy és reményeim szerint most már ti is azok vagytok – villantok egy széles mosolyt a szimpatikus lányok felé, miközben aperitif után nézek. Apró poharak, kicsiny tálca és már kínálom is körbe a kedvcsináló, barátkozó italokat.
- Ebből muszáj mindenkinek innia! – kiáltom el magam és körbehordom a tálcát, kínálom a nem éppen alkoholmentes nedűt.
Amberly tanácsát komolyan véve, máris sarkon fordulok éjjeli pillangócska ruhámmal és bevonulok a fürdőbe, hogy átöltözzem. A selyem lágyan vonaglik végig testem vonalain, ahogy magamra öltöm a vérvörös kis babydollt, mely egy parányi fölsőből és kis naciból áll, alját fekete csipke díszíti. Hajamba túrok, még egy kis igazítás, a sminkem újraértelmezem, ajkaimra szájfény kerül. Így már jó is, tökéletes. Uppsz. A parfüm majdnem lemaradt, egy kicsi a nyakra, a csuklóra és most már megjelenhetek a „nagyérdemű” előtt.
- Tadááááááám! – nyitom ki a fürdő ajtaját és vágom magam pózba – Hajrá lányok, akin még nincs pizsi újabb adag aperitiffel jutalmazom, akinek erős volt gyorsan vegye át szexi ruciját! – igen, komolyan gondolom az ilyen játékokat és imádom az efféle csínytevéseket. Miközben töltögetek rá kell ébrednem, hogy farkaséhes vagyok. Némi édes és sós keksszel kényeztetem magam, de többre vágyom, újabb ötlet pattan ki fejecskémből.
- Csajok, esetleg rendelhetnénk pizzát is. Ki van benne? Evés közben pedig megnézhetnénk egy jó kis horrorfilmet – nézek körbe, miközben ujjaim már a futárszolgálat hívógombján pihennek.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Elsey

Charlotte Elsey


Posts : 5
Join date : 2009. Oct. 05.
Age : 32

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimeKedd Okt. 13, 2009 6:49 pm

Pizsama party 2yys1t5 Pizsama party 2yys1t5
Nem csókolóztam vele, csak a szájába suttogtam.


    Jesszsus, most nagyon is kedves voltam! Talán befolyásol a környezet… nem tudom.. Mindegy is, ha már bemutatkoztam normálisan, nem leszek bunkó nagyon.
    Leültem az ágyra és onnan figyeltem tovább az eseményeket. Azért tök fura, hogy egy olyan pizsi partiban vagyok, ahol nem mindenkit ismerek, csak Amberlyt és Amandát. Mandyvel nem is csípjük igazán egymást. Tök 120 most ez is.
    Júúj Mandy csak egy kicsit van felpörögve. Míg Ő bő beszédű addig én a hallgatást választom most.
    Épp hogy csak megjöttek a lányok, de már Mandy itat mindenkit, jaj, hogy mi lesz még ma itt, ha igazán beindulunk, mert senki nem úgy néz ki, mint egy tündéri kislány, akkor meg, mért ne rúgjunk ki a hámból?!
    Mandy elkezdte körbe vinni a tálcát, amin aperitif tanyázott. Mindenki szépen sorjában levett egy poharat. Én is így tettem, megvártuk míg Mandy is birtokba vette a poharát, aztán megittuk.
    Egyébként tekerjünk csak vissza Amberly kérdéséhez. Tök aranyos, hogy így ország világ előtt megkérdezte, hogy mi van Shane-nel, mintha nem tudná, hogy ezt rajta kívül senki nem tudja. Az ilyet úgy bírom, de ezen nem fogom magam felidegesíteni. Shane, Shane meg pukkadjon fel…
    Én már csak azt halottam meg, hogy Mandy megkérdezi, nem e rendelünk pizzát… hát csak egy kicsit kalandoztam el. Nem vagyok oda a mű kajáért, se a húsért, de megeszem, ha kell, és most kell. Inkább gyümölcs valamint zöldség párti vagyok. Nem, nem mondanám azt, hogy vega , mert nem vagyok az. Ugorjunk, be kellene kapcsolódni a többiekhez.
    - Én kérek. – Szólaltam meg az ágyról, ezek után felpattantam és a pizsimhez siettem. Ha már Mandy csinos kis alvásra való ruciban lejt, én mért ne? Megfogtam azt és megszólaltam.
    - Most én jövök, háh. – Elindultam a fürdőbe, közben kacsintottam egyet a csajokra. Jó lesz ez a buli higgyétek el.
    Magamra csuktam a fürdőszoba ajtaját aztán átöltöztem. Még pár percig pózolgattam a tükörben… és kimentem. Remélem, addig nem akarnak filmet nézni míg meg nem jön a pizza, abban nincs semmi ráció. Hogy ez tényleg, 100%-san megakadályozzam oda ’ugráltam’ a magnóhoz és bekapcsoltam. Pörgessük fel a bulit csajszik.
Vissza az elejére Go down
Loraine Graham

Loraine Graham


Posts : 12
Join date : 2009. Sep. 15.
Age : 32

Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 9:13 am

Pizsama party Miranda_002_www.kepfeltoltes.hu_Pizsama party Miranda_002_www.kepfeltoltes.hu_

Minden tökéletes a kezdetektől a végig, ha van egy barátod.


Még az ajtó előtt állva odalép mellém egy számomra cseppet sem ismerős leányzó. Kedvesnek tűnik,
a mosolya engem is arra késztet, hogy mosolyogjak. Bemutatkozni azonban nincsen időm, mert valaki kinyitja a bejárati ajtót és beterel minket Amberly nappalijába.
Igazából még nem jártam nála, de valahogy ilyennek képzeltem el a lakását. Csillogó, mint Amberly. De persze akár a hivalkodó jelzőt is használhatnám.

Jézus! Azt sem tudom kik ezek a csajok, de legalább közvetlenek!
Ezen gondolatsor kavarog a fejemben, amikor Amanda és Charlotte is üdvözöl. Jól esik, hogy úgy kezelnek, mintha közéjük tartoznék, holott nem ápolok -legalábbis eddig még- közelebbi barátságot egyikükkel sem.
Furcsa érzés fog el, hiszen ugyanabba az iskolába járunk, mégis eddig még nem került sor arra, hogy ilye keretek között találkozzunk.

- Loraine vagyok, de szólítsatok csak Raine-nek.- nem is tudom, hogy anyámon meg a daduson kívül ki szólított a teljes nevemen nagyjából az óvodába kerülésem óta. Lepakolom a kabátomat és a sapkámat, amelyeket felakasztok a fogasra, majd közelebb lépek a többiek felé.
- Szerinted mire vállalkoztunk?- fordulok Trishhez, majd előveszem a táskámból az Amerly-nek szánt ajándékcsomagot.

Ez van. Nem ismerem, szóval remélem nem számított semi személyesre. Testáplót meg illóolajakat mindenki használ.
- Ezt a kis ajándékot neked hoztam. Nem tudom, hogy mennyire vagy oda a gyümölcsös és kókuszos illatokért, de ha nem tetszene nyugodtan válsd be valamilyen más fajtára. A kosárban benne van a kupon.- adom ki a tudnivalókat, majd rámutatok a kis srága lapra az átlátszó csomagoláson keresztül.
Épp ahogy fordulnék meg, hogy megkeressem a fürdőszobát az átöltözéshez Mandy hozzámér az italos poharakkal. Egész ízletesnek tűnnek a poháron át, úgyhogy nem kell kétszer kínálnia.
- Köszönöm!- azzal a lendülettel felemelem és le is hörpintem. Érzem ahogy hideg testem megtölti melegséggel a nyílván nem alacsony alkoholszázalékáról híres ital.

Remélem nem fog hamar a fejembe szállni. Ennem kellett volna, mielőtt eljöttem...pizza?!
-Én is benne vagyok a kalóriabombában!- úgyse tudok hízni, habár nem is vagyok híve a mindenfélét összeeni étrendnek, de most ez az este erről szól.
Még a film indítása előtt besurranok a fürdőszobába, hogy átöltözzek. Én semmi kihívót nem szándékoztam felvenni, a pizsamám egy egyszerú pántos topp-ból és egy rövidnadrágból áll, amelyet muffinok díszítenek.
A sütik láttán olyat korog a gyomrom, hogy elnevetem magam arra gondolva a többieknek ez hogyan hangozhatott odakinn.
Még megigazítom a hajamat és a sminkemet, magamra fújok még a parfümömből, belebújok a mamuszomba és visszalibbenek a nappaliba, ahol el is foglalok egy kényelmesnek tűnő fotelt, ahonnan könnyű elérni az ennivalót és az innivalót és mg a filmet is látni fogom.

Jó lesz ez! Elvégre azért vagyunk itt, hogy megismerkedjünk egymással. Aranyosnak tűnnek és ha lehet hinni az első benyomásnak, akkor nem lesz semmi probléma.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pizsama party Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pizsama party   Pizsama party Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pizsama party
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Let's get the party started! [Házavató bemelegítés]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 4. felvonás :: Egy álom volt csupán-
Ugrás: