Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Billy Lloyd

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Billy Lloyd

Billy Lloyd


Posts : 5
Join date : 2009. Oct. 23.
Age : 32

Billy Lloyd Empty
TémanyitásTárgy: Billy Lloyd   Billy Lloyd Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 10:31 am

    Billy Lloyd Billy_www.kepfeltoltes.hu_
    Billy Lloyd
    Azok vagyunk amit eszünk, azok vagyunk amit érzünk, azok vagyunk ahogy élünk


    Szia, szeretnék egy kicsit többet tudni rólad. Töltsd ki ezt a felvételi tesztet.
    Nem lehetsz öreg és bölcs, hogyha nem voltál fiatal és őrült



    Név: Billy Lloyd
    Becenév: Bill, Lolo, Billy 
    NEM: Férfi
    SZÜLETÉSI HELY:Anglia,London
    SZÜLETÉSI IDŐ:1992.február.07
    SZAKIRÁNY: Színészet

    APA: Tom Lloyd fogorvos.
    ANYA:Eve Lloyd újságíró
    TESTVÉREK:Brian és Brandon Lloyd. Brian a család büszkesége. 20 éves joghalgató. Brandon 19 éves és jelenleg egy pékségben dolgozik napi nyolc órát.
    HÁZI ÁLLAT:nincs
    ANYAGI HELYZET:ösztöndíjas tanuló

    Mondd ki, amit ki akarsz mondani, tedd azt, amihez kedved van, ne bánj meg semmit, és ne hagyd, hogy az emberek elgyengítsenek!

    MEGJELENÉS
    Első ránézésre Billy rendes gyereknek tűnik, bár korántsem az. Nem magasabb az átlagos diákoknál, csupán 175cm. Bár nem tartozik az égimeszelők és a törpék körébe sem, azért szeretne kicsit még nőni, aminek már kicsi az esélye. Barna haja és mogyoróbarna szemei vannak. Ízlésesen öltözködik, ami abban nyilvánul meg, hogy nem hord egyik lábán zöld zoknit a másikon meg pirosat, és nem vesz fel szürke inghez piros cipőt. Nem jár márkás cuccokban, de amiket magára vesz gondosan válogatja meg. Legtöbbje ugyan turkálós cucc, de Őt nem érdekli a külseje. Persze tudja, hogy jóképű, de az öltözködésre nem ad sokat. Megvan a saját ízlése, stílusa amit szeret és ezt nem adja fel pár szó miatt. Általában a fekete és a szürke színeket hordja, de ha kedve úgy hozza, akkor a színes darabokat is felveszi. Kerüli a az élénk színeket, mint például a sárga. Ha valami nem tiszta számára, akkor értetlenül pislog és jól megvakarja a füle tövét. Különleges ismertetőjele a jobb kezén lévő vágásnyom, amit még 14 évesen szerzett egy utcai verekedésben. Ha valakinek sikerült megpuhítani mindig csípőre teszi a kezét és bólogat. Táskát sosem hord magánál, kezeit zsebre dugja és a földet bámulva közlekedik.

    JELLEMRAJZ
    Nem egy bőbeszédű fickó, csak azokkal tud jól szót érteni, akiket már megkedvelt. Általában unja a dolgokat, csak kevés olyan téma van ami be is lelkesíti. Ami a szívén az a száján, vagyis ha valami nem tetszik neki, azt gondolkodás nélkül közli embertársaival. Nem a legpedánsabb emberek közé tartozik, inkább lehet mondani rá, hogy szétszórt. Billyt lehet igazi lázadónak is nevezni. Küzd a saját igazáért és nem adja be egykönnyen a derekát. Ha valami nem tetszik neki szembeszáll még a tanárokkal is. A lányokkal finoman, de ugyanakkor neveletlenül viselkedik. Nem egy hűséges típus, inkább kicsapongó életet él. Szeret a tűzzel játszani. Nagyon barbárul tud viselkedni az emberekkel, de a hibáit azt beismeri. Szeret egyedül lenni és gondolkodni. Nem a legnépszerűbb az iskolában, de sosem vágyott arra, hogy kettőnél több ember vegye körül. Nem szereti ha körülrajongják, kivétel persze a lányok. Amíg meg nem ismerik mindenki azt látja rajta, hogy csendes, de ne higyjetek a látszatnak, mert igazából belül dübörög és arra vár, hogy kitörhessen végre. Ha összetűzésbe keveredik valakivel, addig nem nyugszik, amíg jól képen nem vágja az illetőt. Imád beleszólni mások dolgaiba és megpróbálja irányítani azok életét, de ellenkező esetben a dolog mérhetetlenül dühíti. Nehéz kihozni a sodrából, de ha egyszer valakinek sikerült, akkor tányérokat elpakolni, mert megtanulnak repülni.

    EDDIGI ÉLETED
    Londonban látta meg a napvilágot egy poros kis házikóban két bátyja mellett. A szülők nem számítottak rá, csak becsúszott, de amikor megszületett természetesen hamar megkapta a család kedvence címet. Mindig Ő volt a család fekete báránya, de jó értelemben. Már az óvodában megkapott minden szerepet: Hófehérkéből a herceg szerepét, Piroska és a farkasból Ő alakította a gonosz ordast, Hamupipőke és Csipkerózsika hercegét is Ő személyesítette meg. Állatmesékben is szívesen játszott, mint a Forró vizet a kopaszra, A csizmás kandúr és más állati mesehősöket is eljátszott. Ekkor még nem tudta, hogy a színészet fogja jelenti számára a világot. Csak leült és anyukája segítségével megtanulta a szöveget, majd tökéletesen visszamondta azt az oviban. Mivel ő a legkisebb gyerek mindig több figyelmet kapott, amiért testvérei folyton verték. Hamar megedzette az élet, mert iskolás korára rájött, hogy senkire nem számíthat. Az iskolában jött rá, arra, hogy imád színészkedni. Hogy hogyan? Benne volt mindenféle ilyen-olyan előadásokban, amit az iskola szervezett. A tanárok imádták felkérni a szerepek eljátszására, mert észrevették, hogy rendkívül tehetséges. Minden férfi főszerepet ő kapott meg, így diáktársai rendkívül féltékenyek voltak rá, amire még rápakolt egy rakás bunkóságot. DE természetesen sok irigye mellett azért rajongói is akadt, általában lányok személyében.
    Tizenöt évesen kezdett zülleni. Otthon apjától semmi jót nem látott így példáját követve bárokba járt szerencsejátékozni, utcai verekedésekbe keveredett és még a drogot is próbálta. Szegény szüleinek nagy fejtörést okozott. Próbálták mindennel jóra bírni de nem hallgatott senkire és semmire. Az iskolában a jegyei hatalmasakat romlottak és ez ébresztette rá arra, hogy mindennek vége, ha nem áll lábra. Nehéz volt leszokni káros szenvedélyeiről, amikből jó pár még most is kíséri. Amikor végre sikerült neki a végleges leszokás minden visszatért a régi kerékvágásba újra az iskolapadot választotta legjobb barátjának és hamar visszatornázta magát az élvonalra. Egyre jobban ment neki a tanulás és színészkedés egyaránt.
    Már egyre jobban beleélte magát a szerepekbe és egyre jobban kibontakozott a tehetsége, amikor Mr. Moore a kedvenc tanárbácsija javasolta neki, hogy próbálja ki magát a Dorian Művészeti Isklában, mert szép jövő áll előtte. Billy rábólintott és már negyedik éve koptatja a padokat a Dorianbe.
    Nemrég költözött véglegesen New Yorkba. Sokkal jobban tetszik neki a zajos nagyváros mint London. Bár az is elég nagy, mégis inkább New York párti lett. Először az iskolához közeli szállodában húzta meg magát, de túl drágának bizonyult így szeretett nagynénjéhez költözött. Gyűjtögeti a pénzt, hogy tudjon egy lakást bérelni magának, de ez még nincs kilátásban, pedig már ideje lenne.
    Mivel szüleinek nincs annyi jövedelme, hogy fizetni tudják az iskolát bátyja jogi egyeteme mellett, ösztöndíjas tanuló, amiért keményen meg is dolgozik. Néha Brandon bátyja tukmálja zsebpénzzel a pékségben keresett fizetéséből. Amióta nagyobbak már a testvérek kapcsolatuk egyre szorosabb és mindenben támogatják egymást és szüleiket is. Szabadidejében, amikor nem csajozik vagy bulizik az íróasztal előtt görnyed és tanul.
    Az itteni tanulókkal nincs nagy barátságban, mert aki ismeri elkerüli faragatlansága miatt, de azért akad egy-két ember akivel jó viszonyt táplál. Általában a lányok esnek bele hamarabb a csapdájába, aminek következményei elég súlyosak, de fiúk is akadnak, akik a pártját fogják.




    Néha a legkisebb döntések azok, amik örökre megváltoztatják az életünket


    MINDIG
    - Buli
    - Csajok
    - Gitározás
    - Színészet
    - Mozi
    - Egy jó adag kávé
    - Balhék
    SOHA
    - Koszos dolgok
    -Macska
    - Márkás cuccok
    - Rajz
    - Kemény munka
    - Meleg ruhák
    FÉLELMEK
    - Ösztöndíj elvesztése
    - Megromlik a kapcsolata testvéreivel
    EGÉSZSÉGAz egészségével még nem áll hadilábon, habár kemény dohányos és nem táplálkozik a legegészségesebben. A napi étkezése meleg szendvicsekből, pizzákból és liter számra mért kávékból áll. Természetesen a jó italt sem utasítja vissza.
    SZOKÁSOKEgyik legidegesítőbb szokása, hogy kineveti azokat az embereket akiket lenéz. A szokása pedig, amiért a lányok is imádják: a bókolás. Ezeken kívül minden szabadidejében rágyújt egy cigire és ettől már egy gőzölgő gyárkéményhez hasonlít.
    MIÉRT EZ A SZAKIRÁNY? Azon belül, hogy mások ajánlották neki ezt a szakirányt, imádja, mert úgy érzi, hogy csak ezzel a szakkal teljes az élete. Amit a való világban nem tud megmutatni, kifejezni azt a szerepek által igen. Ezért imádja és tanulja amíg csak lehet.

    Van az úgy néha, hogy az ember nem hagyja, hogy az útjába álljon az, ami helyes..


    EGYÉB Már negyedik éve színészkedik ebben az iskolában és mindig kitűnővel végzett, ami az ő esetében fontos hiszen ösztöndíjas. Volt már benne verekedésekben, vitákban és a tanárok már töbször csípték fülön, de valami miatt mindig elnézték neki a dolgokat. Majdnem mindig. Egyszer fordult elő vele, hogy egy verekedés miatt három hétig eltanácsolták, de utána a mi Billynk öszeszedte magát és megpróbált jó fiúként viselkedni, ami nem tartott hosszú ideig.
    PRÓBAJÁTÉK
    *Az idő a próbateremben mindig villámgyorsan letelik. Végighallgattuk a tanár utasításait, amíg a következő óra anyagaként szolgálnak. Lelkesen jegyzeteltem és bólogattam színművész tanáromnak. Miután befejezte mondandóját átöltöztem és mind aki jól végezte a dolgát kiléptem a hosszú folyosóra. Az idő már megint rosszra fordult. Az ablakhoz léptem és kipillantottam a hatalmas ablaküvegen. Az égen fekete felhők gyülekeztek és szokás szerint most sem hoztam magammal ernyőt. Nekitámaszkodtam a fehér falnak és figyeltem ahogy az eső kopogtatja az ablakpárkányt. Nagyot fújtam és lassú léptekkel megindultam a kijárat felé, hogy belevessem magam a kinti időjárásba. Lassan haladtam és közben néztem a falon lógó festményeket és a sarokban meghúzódó szobrocskákat. A szemem mégis egy szőke szépségen akadt meg. Megálltam és földbe gyökerezve figyeltem, ahogy barátnői társaságában énekel. Gyönyörű szép hangja az egész termet elárasztotta. Lassan léptem közelebb hozza és közvetlenül a hátában megálltam. Még soha nem láttam még itt. Megérintettem a vállát és halkan megszólaltam.*
    - Nahát...ez csodálatos volt.
    *Kíváncsian fordult meg és arca kíváncsiságot tükrözött. Mosolyogva felé nyújtottam a kezem.*
    - Billy vagyok. Örvendek.
    *Mutatkoztam be és szemtelenül átkaroltam a derekát.*
    - A hangod is legalább annyira gyönyörű, mint te.
    *Közelebb araszoltam hozza és bemutatkoztam a kedves barátainak is. Azt hiszem nem megyek még haza.*
    Köszönöm, majd értesítünk, ha felvételt nyertél az iskolába.
    Üdv: A Dorian Művészeti Iskola Igazgatója.



A hozzászólást Billy Lloyd összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 24, 2009 9:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Billy Lloyd

Billy Lloyd


Posts : 5
Join date : 2009. Oct. 23.
Age : 32

Billy Lloyd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Billy Lloyd   Billy Lloyd Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 5:23 pm

Megtettem minden tőlem telhetőt, remélem mostmár valamennyire megfelel nektek
Vissza az elejére Go down
Jesse Callahan
Admin
Jesse Callahan


Posts : 101
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Billy Lloyd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Billy Lloyd   Billy Lloyd Icon_minitimeSzomb. Okt. 24, 2009 10:03 pm

MR. LLOYD
köszöntem az együttműködést,
csak sikerült, ugye, ugye? Smile
nagy bizalmat kaptál, azért azt
ne felejtsd el, remélem nem volt
tévedés megadnom neked. Azért
ne érezd még magad biztonságban
figyelni foglak *gonoszan néz*
Ettől függetlenül jó játékot!

Üdv a Dorianben!


// iratkozz fel a Névsorba és foglalj magadnak Avatart //
Vissza az elejére Go down
https://worldisastage.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Billy Lloyd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Billy Lloyd   Billy Lloyd Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Billy Lloyd
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Majd kiderül!!( Billy és a múzsája)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 1. felvonás :: Elfogadott előtörténetek :: Színművészet-
Ugrás: