Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Just Live Your Life [Dominic]

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Trish Walberton

Trish Walberton


Posts : 33
Join date : 2009. Aug. 28.
Age : 33

Just Live Your Life [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Just Live Your Life [Dominic]   Just Live Your Life [Dominic] Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 8:57 pm

    Just Live Your Life [Dominic] Hilary_pic Just Live Your Life [Dominic] Hilary_pic
    Then I realized big blue eyes can hypnotize

    Szerda. A kedvenc napom.
    A hét közepét többnyire nem szokták szeretni, nekem mégis a legjobb napom. Énekkel kezdek és énekkel zárok. Olyan, mintha a mennyországba kerülnék egy pár órára. Nem mintha otthon nem énekelhetnék annyit, amennyit csak akarok. De azért az iskolában más. Hiába szegeződik rám 8 szempár, és hiába látom, hogy a tanár rosszallóan összevonja a szemöldökét. Tudom, hogy ha éneklek, akkor mindenki rám figyel, azt lesik, hogy rontok-e. De persze nem rosszakarásból, inkább építőjellegű kritika céljából. Ez a csoport olyan, mint egy kis közösség, vagy mint egy család. Figyelünk egymásra, tudjuk egymás gyengéit és erősségeit. Előttük már nem is tudnék lámpalázas lenni. Sőt, előttük tudok a legtermészetesebben énekelni. Ilyenkor nincs bennem semmi megjátszás, semmi erőlködés. Most is még kitartom az utolsó hangot, majd várakozva nézek tanáromra. Tudom, hogy nem voltam tökéletes, de azért meg vagyok elégedve magammal. Pár technikai útbaigazítás után szabadjára enged minket. A 20 perces szünet után úgyis újra találkozunk.

    A próbateremből kilépve egy fekete-fehér-vörös kavalkád közepén találom magam. Diákok tucatjai lepik el a folyosókat, hangosan csevegve a legújabb pletykákról. Miközben próbálom magam átküzdeni a tömegen, körülbelül hatszor üti meg a fülem a következő mondat: „Hallottad, hogy Jesse kikosarazta Amberlyt?”. Akaratlanul is gonosz mosolyra húzom a számat. Nem tudok részleteket, és őszintén nem is érdekel. De szórakoztat, hogy egy ilyen mindennapi dolog ekkora port kavar a suliban. Nem értem, hogy az ő esetük miért ilyen különleges. Szerintem a DMI falai között naponta párok tömkelegei jönnek össze és szakítanak. Mégse beszél a többségükről senki. De hát, mint tudjuk, Jesse Callahan nem tud anélkül élni, hogy ne ő legyen a középpontban és ne róla beszéljen az összes diák és a tanári kar. Egy fejrázással végleg kiűztem a gondolatot a fejemből, majd a nehéz vasajtót kitárva kiléptem a hűvös őszi levegőre.

    Gyönyörű a kilátás.

    Oké, tudom ez kicsit paradoxon, hisz a betonerdő közepén vagyok. De New Yorknak akkor is megvan a maga szépsége. A felhőkarcolóival, a nyüzsgő utcákkal és a jellegzetes sárga taxijaival. Innen a tetőről órákig is el tudnám nézni a hömpölygő életet. A dudaszó, az ajtók csapódása, a metró távoli zaja… mind egy zenét komponálnak. És én erre a zenére imádok énekelni, vagy csak dúdolni. Most is nekitámaszkodok a hideg vaskorlátnak és becsukom a szemem. Átadom magam a város sajátos dallamának, és halk dúdolásba kezdek. Szinte meditációs állapotomból a vasajtó hangos csattanása zökkent ki. Riadtan fordulok hátra, és legnagyobb döbbenetemre egy jégkék szempárral találom magam szembe. Egy pillanatra a szívem is leáll, és az egész külvilág kizáródik. Nem hallok semmit, megint bekerültem az örvénybe. Pont, mint a Moliére-es incidens után. De az kizárt, hogy Jesse legyen itt. Ő a négy év alatt egyszer sem tette a lábát a tetőre. Miután kissé lenyugszom, jobban szemügyre veszem a váratlan vendéget. Sötét haja kissé kócosan áll a szélrózsa minden irányába, arcán egy pár napos borosta látszik. Keze egy profi fényképező köré kulcsolódik. Félredöntött fejjel nézek fel rá, legalább 2 fejjel magasabb nálam.

    Hűha. Arra mérget veszek, hogy ő új a Dorianben. Még sose láttam.

    Hirtelen leesik, hogy még most is illetlenül, jóformán szájtátva, figyelem. Hátratúrom a hajam, és próbálom leplezni, hogy mennyire zavarban vagyok. Mikor sikerül összeszednem magam, rámosolygok.
    - Szia, Trish vagyok – mutatkozok be, majd egy kérdés fut át az agyamon, és hangot is adok neki. – Eltévedtél?
    A diákok többsége nem szokott ide feljönni. Még a fotósok sem. De nem panaszkodom, inkább örülök a szerencsémnek.

    Azt hiszem, kezd még jobbá válni az amúgy is mennyei napom.
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Just Live Your Life [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just Live Your Life [Dominic]   Just Live Your Life [Dominic] Icon_minitimeSzer. Okt. 07, 2009 10:12 pm

Reggel még úgy éreztem fölöslegesen keltem fel, félig nyitott ablakomon beszökött a város minden egyes apró kis zaja. A taxik dudálásától kezdve a legapróbb légy zümmögéséig. Feküdtem ebben a csendes-zajos semmiben, kék szempáromat szorosan szemhéjaim mögé rejtve, lassan, és kimérten gondolkozva arról mi a fenét fogok csinálni. Tudtam, hogy be kell mennem az iskolába, egy végtelenül hosszú, unalmas, és minden szórakozástól mentes napot lehúznom, utána hazajönni, megint csinálni a nagy semmit, a nagy semmit, és végezetül este majd lefekszem, csendes-zajosságban ismételten, de legalább aludni fogok.
Megcsörrent a telefonom, jelzett kedvenc kis ébresztőm, bár, már ébren voltam, azért inkább csak nem törődtem vele, hadd szólaljon meg párszor a szundi, akkor talán ki is mászom az ágyból.

Persze a végtelenségig nem húzhattam, olyan negyed nyolckor méltóztattam felkelni, letusolni, boxerban készítettem valami reggelit, véletlenül megvágtam magam a recés élű késemmel, káromkodtam egy jót, aztán lassan, de biztosan felöltöztem, miközben betoltam a tükörtojásos, majonézes, salátás, paradicsomos szendvicsemet, és néztem a kedvenc reggeli műsoromat. Felkaptam a fényképezőmet, belebújtam a fekete slip-onomba, zsebre vágtam mobilomat, kulcscsomómat, és megindultam, hogy eltöltsem az első napomat.
Egészen jól kezdődött, könnyedén találtam taxit, nem került sokba a fuvar, nem mintha ez számított volna, miközben százdollárosok lapulta a farzsebemben, meg pénztárcámban. Fekte oldaltáskát kaptam fel, mielőtt kiléptem a lakásból, ezt elfelejtettem mondani, márpedig nagyon fontos lesz a további történetben.

Kiszálltam a taxiból, magamba szívtam azt a szmogos levegőtől, amitől egyébként már rosszul voltam. Elhatároztam, hogy készítek pár fotót anyáéknak, legyen mit nézegetniük, vagy legalább valami fogalmuk milyen is New York. Megérkeztem, lecsekkoltam mindent, első órám, és egyben aznap majdnem az utolsó is fenn volt, az egyik emeleti folyosón, a 203-as teremben, Expozíciós elméletek. Tulajdonképpen teljesen unalmas volt, halkan megjegyezték, hogy új gyerek vagyok, pár lány egész órán bámult, a fiúk máris konkurenciát véltek felfedezni bennem. Oh, remek, mindig is ilyesmire vágytam.
Azt hittem, ha új iskolába kerülök, akkor nem leszek annyira feltűnő, de tévedtem. Minden folytatódott… ugyanúgy, ugyanolyan zavaróan, és fájóan. Kedvetlenül indultam meg, azt mondták szép a kilátás a tetőről, de már nem járnak fel, mert nagyon gáz hely, és egyébként is, van kávézó, valami Molieré, oda ülnek be diskurálni. Nem hívtak, amit egyáltalán nem bántam, ugyanis rájöttem a tetőről sokkal szebb, ízlésesebb képeket tudok majd készíteni, ráadásul egyedül is lehetek, csendben.

Gyorsan szedtem a lépcsőfokokat, tüdőmbe hasított minden dohos levegő, emeletenként változott, nem szellőztettek megfelelően. Láttam énekeseket susogni, ahogy elmentem mellettük, festők mosolyogtak rám fényképezőm láttán, táncosok lepték el a folyosókat apró ruhadarabokban. Volt, amelyiknek elkaptam kósza pillantását. Bár jéghideg tekintetem van, erre rájátszik kék szempárom is, attól még valahogyan elbűvölőnek találják, bár, néha szeretném tudni pontosan miért. Én sosem flörtölök konkrétan, elejtek pár megjegyzést, de nem szoktam csajokat fűzni, rettentően megalázónak találom. Mégis… egyetlen pillantásomtól mosolyogni kezdenek, még ha ölni akarnék, akkor is a képembe vigyorognának. Mindig szerettem volna elbújni a világ elől, vagy láthatatlanná válni, csak… sosem adtam hangot neki, mert túlságosan élveztem a nyüzsgést, főleg, ha körülöttem történt. Olyan paradoxon érzés, nem?

Utolsó lépcsőfokokat hagytam végre magam mögött, lelkesen csaptam ki a vasajtót, és szinte rögtön bele is mentem egy lányba, aki nagyon lelkesen, de csendesen nézegette New Yorkot. Oké, kamu… dúdolgatott. Ettől egyszerűen lefagytam… oké, ének-zene szakos, felőlem aztán… én is fotózni jöttem, Ő énekelhet, úgysem látszik a képeken, mellesleg nem volt rossz hangja, szóval egyszerűen rámosolyogtam. Kedvesen viselkedett, azonnal megkérdezte eltévedtem-e. Na igen, nagyon kevesen foglalkoznak igazán az emberrel.
- Szia… Dominic vagyok - megvillantak kék szemeim. – Ó, nem-nem, nem tévedtem el, csak szeretnék pár képet csinálni a családomnak, hogy lássák mégis hol élek…
Kissé tüzetesebben megvizsgáltam külsőleg. Első osztályú lány, mondjuk ilyet nem szeretek megjegyezni, még magamban sem. Nagyon szép volt, fogalmazzunk így. Valamit azonban nem hagyhattam ki… a legegyszerűbb mód, hogy kifejezzem mennyire szép is.
- Ez nem lehet az igazi szemed – közelebb hajoltam hozzá kicsit, de nem tolakodóan. – Kontaktlencse? Kizárt, hogy valakinek ilyen szép színű szeme legyen.
Vissza az elejére Go down
Trish Walberton

Trish Walberton


Posts : 33
Join date : 2009. Aug. 28.
Age : 33

Just Live Your Life [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just Live Your Life [Dominic]   Just Live Your Life [Dominic] Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 7:06 pm

    Just Live Your Life [Dominic] Hilary_pic Just Live Your Life [Dominic] Hilary_pic
    Then I realized big blue eyes can hypnotize

    Kontaklencse?
    Érzem, hogy a forró pír elönti arcomat, és fejemet kissé félrefordítva lesütöm szemeimet. Egy… Kettő… Három… Jajj, de messze van az a tíz! Mire a kívánt számig elszámolok még mindig nem változik semmi. A szívem továbbra is sebesen ver, a pulzusom ennek köszönhetően meg a mennyország kapuján dörömböl. Ez a módszer nem segített, lássuk a következőt. Veszek egy mély levegőt, mire az érzékeimet elönti Dominic illata. Nem csak a dezodorja, vagy a márkás parfümje… hanem az ő illata, így mindennel együtt.
    - Azért ez elég viccesen hangzik valaki olyan szájából, aki maga is meglehetősen egyedi írisszel rendelkezik – kontrázok, miközben tekintetemet az övébe mélyesztem. – De köszönöm a bókot.

    Még mindig nehezemre esik elhinni, hogy tényleg ilyet mondott. Bár nem tartottam átlagosnak a szemem színét, azért ennyire különlegesnek sem láttam. Lehet csak azért, mert ilyen, mióta az eszemet tudom. Ezzel nőttem fel. Ha a tükörbe nézek, semmi váratlant nem látok. Vajon Dominic sem látja különlegesnek a saját szemeit? Megkérdezném, de hangosan kimondva biztosan hülyén hangzana. Értelmetlen elmélkedésemet igyekszem lezárni, és valami olyan témán töröm a fejem, amivel a fiút is bevonhatom a beszélgetésbe.
    - Szóval… a családod hol van? – teszem fel a kérdést, amint eszembe jut, hogy mit is keres a tetőn.
    Remélem, nem sikerült valami nagyon kényes témába tenyerelnem. Ahhoz van tehetségem.

    Míg a válaszára várok, újabb dalt kezdek dúdolni, majd fokozatosan halk éneklésbe váltok át. Nem felvágni akarok, vagy a tudásomat fitogtatni. Inkább csak a köztes időt próbálom kitölteni. Gondolataim akaratlanul is Dominic felé kalandoznak. Ha a családja nincs itt, akkor biztos nehéz lehet egyedül a Nagy Almában. Én nem ápolok valami közeli kapcsolatot a saját családommal, de még így is nehéz lenne távol élni tőlük. Arról nem is beszélve, hogy ha képeket küld nekik, akkor valószínűleg nem arról van szó, hogy mindössze New York másik végében laknak. Már épp szólásra nyitnám a számat, hogy felajánljam idegenvezetői képességeimet – amik egyenlőek a nullával, de nem ezen van a hangsúly -, amikor meggondolom magam. Lehet, hogy nincs is rá szüksége, én meg nem szeretnék nagyon nyomulósnak tűnni. Majd ha a beszélgetés úgy hozza, akkor esetleg megemlítem, hogy szívesen megmutatom neki New Yorkot. Vagy ha ő megkér…

    Azt hiszem, kicsit előreszaladtam a tervezgetésben…

    Hogy visszaszálljak a földre, tekintetemet ismét rá emelem. Igyekszem azt sugallni, hogy érdekel a sztorija. Ami persze igaz is. Szemem sarkából megint észreveszem a fényképezőgépet. Szinte beleolvad Dominic kezébe. Mintha a része lenne. Apró mosoly jelenik meg a szám szögletében.
    - Mióta fényképezel? – mosolygok rá, és tudom, hogy szemeim csillognak. – Olyan természetesnek tűnik az a gép a kezedben, mintha azzal születtél volna.
    Nem azért mondom neki, hogy jó pontokat szerezzek. Az sem érdekel, ha nem válaszol. Na jó, ez így nem igaz, mert azért az egy elég erős kritika lenne személyemet illetően. De csak próbálok kedves lenni, és barátkozni vele. Gondolom neki sem ártana pár ismerős a suliban, és én se vagyok a topon ilyen téren. A hajamat a fülem mögé söpröm, és figyelmemet teljesen neki szentelem.

    Jöhet a mese.
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Just Live Your Life [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just Live Your Life [Dominic]   Just Live Your Life [Dominic] Icon_minitimeCsüt. Okt. 08, 2009 8:52 pm

Bóknak szántam, és bóknak is vette, ettől megkönnyebbültem. Nem az a fajta csaj volt, aki túl sokat képzel magáról, vagy éppen túl sokat, éppen úgy értette a szavaimat, amilyennek azokat szántam. Ritka az ilyen… van olyan, akit egyetlen mondattal végig lehet sérteni, vagy a következő pillanatban ajkaimra tapad, illetve van olyan is, aki sokat képzel bele minden egyes szavamba, és éppen emiatt egy életre a nyakamon marad.
Nos, Trish éppenséggel beletrafált abban a viselkedésmódba, amivel szimpatizáltam, bár azt hittem, nem leszek ennyire kedves egyetlen lánnyal sem, azért arra nem számítottam, hogy egy ennyire helyes, és édes énekesmadárral hoz össze a Sors.

Halvány pír futott végig az arcán, amitől önkéntelenül is elmosolyodtam. Olyan édes, amikor egy lány megpróbálja elrejteni zavarát, szinte láttam hogyan kattognak agykerekei, hogy mit mondjon nekem, milyen hangsúllyal, miért… és egyáltalán hányszor, mellé hogyan mozduljon.
- Egyedi írisszel? – pimaszul vigyorogtam. - Szóval, azt mondod nekem csak az íriszeim egyediek? – kacsintottam egyet, valamivel lazítani szerettem volna a feszültségen, amit érzett.
Na igen, pontosan emiatt nem töltöttem el egy hétnél többet lányok nélkül… valaki mindig a közelembe akart férkőzni, de komolyan mondom, csak nagyon kevesen érdekeltek igazából is. Nem tudom ez mennyire előny, vagy hátrány, elvégre mondhatja bárki joggal, hogy undorító féreg vagyok, amiért csak meghúztam őket, és összesen négyet-ötöt tartottam meg hosszabb távra, azonban ez előny is, mert ezek szerint nagyon ritkán kedvelek meg valakit, és az valóban megérdemli, a hitegetés nem kenyerem.

- A bókot meg ne köszönd, aki megérdemli, az meg is kapja – halványan elmosolyodtam.
Tulajdonképpen nem értettem miért nyílok meg ennyire neki, ráadásul a családomról is kérdezett, amire őszintén nem számítottam. Rendben, én voltam az ostoba, elvégre pontosan én hoztam fel az egészet, mégis… rákérdezni… és én válaszoljak. Ha őszinte lettem volna, akkor biztosan elmondtam volna neki mennyire rossz minden, apa csalja anyát, anya csalja apát, és a hat éves, dawn-kóros kishúgom magára maradt, mert én, miután majdnem megöltem egy srácot, elmenekültem New Yorkba. Oké, jelentkezzen, aki ilyen történettel nyitná a beszélgetést! Na, látjátok… sehol egy kéz.
- Torontóban – feleltem végül kissé elhúzott ajkakkal. - Kanadából jöttem, teljesen egyedül vagyok itt, és… fura, hogy egy teljes országgal arrébb laknak… nehéz egyedül– vallottam be halkan. - Gondolom te a környéken élsz.
Tekintetem kezeimre vándorolt, pontosabban a gépemre. Én egészen addig a pillanatig némán gyönyörködtem hangjában. Ennyire tökéletesen szerény, mégis aranyos éneket előtte még nem hallottam, bár Torontóban nem sok énekes bujkál a sikátorokban. Avril Lavigne, és Alanis Morsiette a leghíresebbek, ezen kívül én sem nagyon tudom kik futottak be Amerikában is, ugyanolyan sikerrel, mint nálunk.

Amint megszakította dalát, és inkább rákérdezett a gépre, hogy mióta is fényképezem, valamiért hiányérzetem támadt, szerettem volna, ha folytatja, de kérdései éppoly’ érdekesnek számítottak.
- Nem tudok róla, hogy fényképezővel a kezemben születtem volna, de majd a kedvedért felhívom anyát, és utána érdeklődök – felemeltem a fényképezőt, és nyelvemmel kattintást utánoztam. - Szép dolgokat mindig is örömmel fotóztam.
Nem mertem megkérni, hogy pózoljon nekem egyet, mert úgy éreztem azzal túlságosan előre szaladnék, és meg kellett adnom az esélyt, hogy kialakuljon valami, ne fél óra múlva essünk egymásnak valamelyik lépcsőfordulóban.
- Egyébként sem fontos az én béna fotómániám… ellenben a hangod…! Húsz dolcsiba, hogy kenterbe versz mindenkit a csoportodban – biztatóan mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Trish Walberton

Trish Walberton


Posts : 33
Join date : 2009. Aug. 28.
Age : 33

Just Live Your Life [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just Live Your Life [Dominic]   Just Live Your Life [Dominic] Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 8:03 pm

    Just Live Your Life [Dominic] Hilary_pic Just Live Your Life [Dominic] Hilary_pic
    Then I realized big blue eyes can hypnotize

    Még mindig bátorítóan mosolygok rá, de válasza meglep. Na, nem azért, mert valami sértőt mond… Pont az ellenkezője. Pimaszul, szinte kisfiúsan reagál. Akaratlanul is elnevetem magam. Lehet, hogy pont ez volt a célja, egy kis gátlásoldás. Nem mintha eddig különösebben feszült lett volna a hangulat. Mielőtt válaszolnék kérdésére, elgondolkozom. Fejemet kissé félrebillentve mérem végig a testét. Bár az iskolai egyenruha nem enged sokat láttatni, azért a képzeletemet nem kell félteni. Meg az teljesen egyértelmű, hogy nem hanyagolja el magát.
    - Hát… nem tudom mi másod egyedi még – válaszolok egy kacér tekintet kíséretében. – De remélem, előbb utóbb kiderül.
    Oké, nyílt flörtölés. Nem szokásom, de valahogy Dominic-kal olyan egyszerűnek tűnik.

    A hangulat azonban az egyik pillanatról a másikra megváltozik. Amikor szóba jön a családja, elkomorul. Mintha megannyi dolgot akarna kiadni magából, de végül csak egy szónál marad. Toronto. A lélegzetem is eláll. Tudom, hogy Kanada nem a világ másik vége. Sőt, Európa egyes részeihez képest kifejezetten közel van. De ez akkor sem jelenti azt, hogy egyszerű lehet Dominicnek. Kezem automatikusan a fiú felé indul, hogy a vállán pihenjen meg. Azonban még félúton sikerül kontrollálnom a mozdulatot, így végtagom esetlenül landol testem mellett. Azt hiszem, az ilyen fizikai kontaktus kicsit sok lenne az első találkozás alkalmával. Meg lehet, hogy ő nem is szereti, ha valaki sajnálja. Jobb lesz az ilyen veszélyes vizekről valami biztonságosabb helyre evezni.
    - Toronto – adok hangot meglepettségemnek. – El tudom képzelni, hogy mennyire nehéz lehet. Ha gondolod, szívesen körbevezetlek a városban. Megmutatom a legfelkapottabb helyeket, meg hogy mit hol érdemes keresni. Persze, csak ha akarod.
    Hogy ne nyomulásnak vegye az ajánlatot, tekintetemet a földre szegezem. Hajamat tekergetni kezdem, majd az egyik tincset a fülem mögé teszem.

    Egy kattanás.

    Tekintetemet felkapom és a fiúra emelem. Egy pillanatra azt hiszem, hogy tényleg képet csinált. Azonban hamar leesik, hogy csak ő utánozta a fényképező hangját. Ismét elnevetem magam. Jesszusom, biztos azt gondolja, hogy én minden hülyeségen röhögök. Mint valami 13 éves kis liba. Ettől a gondolattól megint vörös pír önti el az arcomat. Nagyszerű. Amíg én ilyen „fontos” dolgokon elmélkedek, ő témát ugrik. Ráadásul milyen témára. Ha a szívemre hallgatnék, rávágnám, hogy nincs is jó hangom… De azért az eszemmel tudom, hogy ez így nem teljesen igaz. De hogyan magyarázom el ezt egy olyan embernek, akit alig 10 perce ismertem meg?
    - Mikor voltál utoljára hallás vizsgálaton? – próbálom meg elpoénkodni a dolgot, de ez még nekem is nagyon gyengén hangzik. – Igazából nincs rossz hangom, de annyira jó sem, mint hiszed.
    Lelki szemeim előtt meg is jelenik Veronica arca. Ő egy lány a csoportomból, és mióta ismerem, irigylem a hangját.
    - Remélem, nem teszed fel a pénzed ilyen egyszerűen bármire – mosolyodok el, és igyekszem leplezni a váratlan szomorúságot, amit Veronica gondolata okozott. – Mi lenne, ha abból a húsz dolcsiból meginnánk valamit suli után? Kíváncsi lennék pár képedre, meg szeretnék többet tudni rólad.

    Tudom, hogy egy lánynak nem előnyös meghívatnia magát… De remélem, Dominic nem veszi rossz néven, és belemegy.
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Just Live Your Life [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just Live Your Life [Dominic]   Just Live Your Life [Dominic] Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 7:53 pm


Miközben Trish végigfuttatta tekintetét rajtam én is ugyanezt tettem meg, méghozzá teljesen leplezetlenül. Hadd tudja meg, hogy igenis nagyon szépnek találom a testét, igazság szerint első pár blikkre, komolyabb negatívumot nem is találtam rajta. A ruha kellemesen simult testére, pasi szemmel, természetesen, azonnal rágerjedhetne akárki. Trish csendes, vagy csak nem tudja mit mondjon, vagy éppen testemen időzött el ilyen sokáig. Felmerül bennem, hogy mit szólna, ha ténylegesen ruha nélkül látna meg? Vajon tetszene neki, vagy inkább egyszerűen elfordulna? Ki tudja pontosan mire bukik, vannak csajok, akik inkább az izompacsirtákért bolondulnak meg, míg mások szeretik a magam fajta hapsikat, akik szálkásan izmosak, de mégis „karcsúak” maradnak. Sosem szerettem volna izomállat lenni, abban mindig is volt valami taszító. Büszke voltam V-vonalamra, ezen kívül semmi komolyat nem lehet kiemelni, hiszen nem gyúrtam karra, se combra, elbírtam az összes barátnőmet, gördeszkáztam, és görkoriztam, na meg korcsolyáztam is, mint minden Torontói, de körülbelül ennyiből állt a testmozgásom, na meg persze a reggeli futás, amit csak ritka esetekben hagytam ki.

Trish… Trish sem volt az a sokat mozgó lány, látszott milyen szépen gömbölyödik ott, ahol kell is. Most elárulok egy titkot, csajok; a pasik igenis gerjednek a formás idomokra.
- Elég sok egyedi dolog van bennem – mosolyogva megvontam vállaimat, majd felemeltem a gépet, és a város felé irányítottam lencsém, vagyis látószögemet.
Nagyon tetszett, ahogyan pezseg New York, és ez mégsem látszott a képen, amit készítettem abban a másodpercben, hiszen minden a felhőkarcolók árnyékában történt, lent. Az iskola tetejéről egy átlagos város képét tudtam elkészíteni, amivel szinte azonnal szimpatizálni kezdtem, tudtam, hogy anyu sem fog panaszkodni, és apa is elégedett lesz. Egy normális város, bűnök nélkül, a suli tetején készített fotó, mintha tiszta lett volna minden körülöttem. Mondjuk ki bátran, a megtévesztés embere voltam, minden esetben. Még csak azt sem tudták, hogy drogoztam, mert finoman elrejtettem a rá utaló apró nyomokat, egyedül Amelia kért meg, hogy bármit is csinálok a barátaimmal, vigyázzak magamra. Értitek? Egy hat éves kislány észrevette azt, amit a negyven éves szüleim nem.
- Ezt vegyem kihívásnak? – visszafordultam hozzá, leeresztettem a gépet. - Minden lépésem követned kell, vagy neked az enyéimet, ahhoz, hogy megismerj – a tető széléhez léptem, és lazán nekidőltem a tégláknak.

Kibújt belőlem a régen elvesztett Dominic, akit annyira szerettem, és gyűlöltem egyaránt. Hm, mint New Yorkot, igen, pontosan olyan voltam, mint New York.
Torontóra reagálni sem tudtam, annyira szíve szúrt, hogy ilyen kedvesen beszél róla. Vagyis… kedvesen ejtette ki a nevét, és máris áttért arra, hogy segít nekem New Yorkkal, mintha szörny lenne, amit minél előbb érdemes kiismerni. Őszintén, nem bántam, hogy ennyire kedvesen felajánlottam, szükségem volt rá, habár az elmúlt hetekben rengetegen próbáltak megkeresni, illetve elkalauzolni, de most először éreztem azt, hogy ezúttal szívesen is mennék.
- Persze, szívesen megyek veled, ha gondolod… - előkotortam a zsebemből egy doboz rágót, majd felé nyújtottam. – Rossz szokás, folyton rágózom, hogy ne szokjak vissza a cigire… Kérsz?

Hoppá, túl sok információt ejtettem el magamról. Ne nézzetek bolondnak, egyáltalán nem bántam azt, aki voltam, és nem akartam szentfazék sem lenni, de Dorianben egy pillanat alatt kiszúrták a dohányozósakat, így csak suli után gyújthattam volna rá, viszont annyit voltam egyedül, hogy elvesztette a jelentőségét. Régen mindig Joyce-val cigiztem, vagy a többi barátommal, így valahányszor meggyújtottam egy szálat, ők jutottak az eszembe, ez pedig… fusztrált. A cigizés egyszerűen elvesztettem a jelentőségét.
- Szerintem igenis szép hangod van – siettem leszögezni, és ezzel egy időben eltereltem a témát is, elég kényes dolog, ha a múltamról kell beszélnem. Valahogy… temetni akartam, és mégis visszakapni. - És még mindig fel tenném rá azt a húsz dolcsit, habár… - cinkos mosoly futott végig arcomon meghívását követően; - tényleg jobb programnak ígérkezik ez a „igyunk meg együtt valamit” dolog. Nos… meghívhatlak, igaz?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Just Live Your Life [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Just Live Your Life [Dominic]   Just Live Your Life [Dominic] Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Just Live Your Life [Dominic]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dominic Sanders
» PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.
» Don't say anything, you picked up! [Dominic]
» Agyagveszély [Dominic]
» You got to put the past behind you before you can move on. {Dominic}

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 2. felvonás: Dorian Művészeti Iskola :: Sosem láttam-
Ugrás: