Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~   It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Icon_minitimePént. Okt. 09, 2009 12:31 am

It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ T7yfx5It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ T7yfx5It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ T7yfx5
Engem semmi sem állíthat meg - még a siker sem.


Próba… próba… próba… Imádok a Julan Színház nemes deszkáin állni, ahol a fa fennkölt illata már ősidők óta beleivódott az ódon falak réseibe, ahol a bársonyszékek tucatjai bíborosították a nézőteret. Hatalmas, nehéz függönyök díszítették az ablakok poros üvegeit, valamint a színészek eltorzult lelkivilágát. Játék, ez itt a lényeg, semmi más, bárki lehetsz, mindig újult erővel nézhetsz szembe a zord jövővel… Imádok álarcot viselni, bár nem vallanám be, de annyira fennkölt érzés, megbabonázva érzem magam, mikor tömeg kíséri figyelemmel minden mozdulatomat és csak én vagyok, a partnerek és a szerep. Semmi más, a fények vakítanak, a suttogó tömeg elnémul, mintha ott sem lennének. Soha nem volt lámpalázam, ez az én otthonom, kicsiny világom, ahová hazaérkezem. Késő délutánra járt, eső áztatta a poros utcákat odakint, halk koppanások jelezték a torz cseppek végigvonulását az ablakkereten, lecsorogva a falon, hogy egybegyűljenek, patakocskát alkossanak és eltűnjenek a mélyben. Ez még nem az a világot jelentő színház, ahol már nem lehetsz szerencsétlen és kezdő, ez az iskola „próbaterme”, ahol megelevenedik megannyi nemesi vér, szív olvad eggyé, oszlik darabjaira, hal végzetes halált a művész. Mikor itt voltunk az órák csak úgy röppentek tova, el a messzeségbe és indulni is kellett haza. Imádtam, a próbákon az összeolvasást, a hangos kacajokat, ugratásokat és a sok művészlelket, akik megértettek, ugyanazon lélek lakozott mindannyiunkban más-más orcáját villantva fel a kardfogú élet felé. Zárkózott világ, nem vagy önmagad, nem faggatnak, nem kérdeznek, megszűnsz létezni teljes valódban és új szerepet kapsz, új név, új álarc, új ruha, új személyiség és már nem ugyanaz a lány vagy ki belépett a hátsó ajtón, ő meghalt, eltorzul, de született valaki más, aki reményt ad, hogy lehetsz más és mégsem… Mikor lábaim szelik át a zsibongó, ruhákkal megpakolt öltözőt, mikor lehull a lepel és újra tükörbe nézel, önmagad látod, a hajad, a szemed, az ajkaid mind ugyanazok, a varázs megszűnik, utcai álarcod felveszed és nevetve lépsz ki az ajtón, miközben úgy fáj, visszamennél és tovább játszanád azt, aki valójában sohasem voltál, és sohasem leszel. Egy-egy jelenet megbeszélése közben léptünk ki a csípős őszi éjszakába, az eső még mindig esett, tócsákat alkotott a járdaszegélyen. Hosszú kabátom kapucniját a fejemre öltöttem egy pillanatra, de egy erősebb szél már le is rántotta. Hajamban a vízcseppek ritmikus sorrendben szaladtak a tincsek között, hogy útjuk végeztével tovább hulljanak. Utáltam a tökéletlenséget, de most valahogy nem érdekelt. Két fiúnak ígértem, hogy hazaviszem őket, de amíg az autómig értünk kacagva táncoltunk és színjátékoztunk a hideg „zuhany” alatt. A színjátszás megrészegít, boldog voltam és az sem érdekelt, hogy pillanatok alatt átázott a hajam, melyből csavarni lehetett a vizet, a két fiú kézen ragadott, így futottunk a parkolóig. Kattant a zár és három csuromvizes alak ült a bőrülésekbe. Nem szerettem ha kicsi járgányom nem a megfelelő bánásmódot kapja, de most ez sem tudta kedvem szegni. Útközben még elsütöttünk egy-két poént, udvaroltak száz százalékkal nekem, de nem álltam kötélnek. Mikor a második srácnál tartottam, hogy kiteszem mindenáron be akart invitálni egy kávéra vagy teára, mely csábított is, de ekkor megpillantottam, ahogy barátnője sertepertél a konyhában, karcsú termete és serénykedése átsejlett a homályos ablaküvegen.

- Azt hiszem majd máskor – néztem sötét szemeibe. Akart engem, de tudta, hogy nem tudnék hű maradni, így nem szakított, továbbra is egykori kedvesével maradt, aki viszont imádta ezt a csélcsap fiút.
- Rendben és ne haragudj, nem tudtam, hogy itt lesz.
- Semmi gond drága, menj csak.
- Miért nem tud minden nő ilyen megértő lenni és gyönyörű mint te Mandy? – nézett arcomba, miközben ujjai államhoz értek, majd végigsiklottak nyakamon, ajkai forrón ölelték át az enyémet. Viszonoztam csókját, majd útjára eresztettem.

A kocsiajtó csapódott, elhalt a kacaj, az eső átkozott koppanása visszhangzott fejemben. Egyedül voltam. Nem szerettem viharos éjszakákon egyedül kuksolni a szobám rejtekén így egy hirtelen ötlettől vezérelve kanyarodtam meg szabálytalanul az út közepén, rátapostam a gázpedálra, miközben alig láttam valamit az elmosódott esőpacától, de nem érdekelt. A zene morajlása átsiklott a külső zajokon, ajkam dalra fakadt, hogy múlassam az egyedüllét gyötrelmes perceit.

Odakint neonok milliói hirdették reklámjaikat, csalogató üzeneteiket és hagytam, hogy elcsábítsanak, vezessenek. Fékeztem, majd megálltam egy zsúfolt parkolóban, igaz szabálytalanul, de ha máshogy nem volt hely, akkor mit tud tenni az ember lánya. Táskám feltárult, fésű siklott végig nedves hajamon, ajkaim mesés csillogás árasztotta el szájfényemnek köszönhetően. Az eső még mindig függönyt formált odakint, kabátom kapucniját billentettem barna fürtjeim fölé és beszaladtam a Doriános diákok egyik kedvelt szórakozóhelyére, a 104-be. Itt biztos lesz ismerős és ahogy magam ismerem elég egy csábos mosoly, pillantás és máris akad aki meghív, aki udvarol, aki elszórakoztat és eltűnik az ocsmány magány, a nyálkás idő gusztustalan emléke.

A pulthoz billegtem, éreztem minden egyes pillantást testem szegletein, beszólások és egyéb. Mosoly villant át szépívű ajkaimon és a pultosfiúhoz hajoltam.
- Szia Josh, a vodkával megspékelt eperkoktélom keresem. Nem láttad valahol?
- Drága Mandym - pusziltuk meg egymást barátian - azonnal készítem, csak számodra tettem félre friss eperszemeket.
- Fantasztikus, de cserébe nem szolgálhatok semmivel – nevettem felé.
- Nem számít, már megszoktam, nekem elég a jelenléted és ahogy hozzám szólsz, látnád a hátad mögötti irigy pillantásokat, meg tudnának ölni, hogy velem csevegsz.
- Ne túlozz – majd ahogy elvonult hátat fordítottam a pultnak, a bárszékre pattantam, így szoknyám még feljebb csusszant, kabátom időközben Josh bevitte az ő személyes öltözőjükbe én pedig szemügyre vettem a terepet, a ma esti kínálatot.
Vissza az elejére Go down
Liam Lambert

Liam Lambert


Posts : 12
Join date : 2009. Sep. 12.
Age : 33

It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~   It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 1:35 pm

It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Cig353It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Cig353It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Cig353
Akinek látszunk, arról mindenki ítélhet, de amilyenek valójában vagyunk, arról senki sem.



Pocsék napom volt, és ezt még az időjárás is fokozta azzal, hogy egész nap szemerkélt, csak rövid időkre leállva, és egyébként is egy nagy, undorító szürkeség volt a város. Persze az agyammal tudom én, hogy ez utóbbi megállapítás nem igaz, hisz én vagyok az, akit mindig, minden alkalommal elbűvöl sokszínűségével, de ma ilyen a hangulatom, mindent egységesen szürkének látok. Meg csúnyának és unalmasnak…
Pontosan tudom, hogy ez azért van, mert az egyik beadandómmal nem úgy haladok, mint reméltem, sőt, totálisan elakadtam, sehová nem haladok napok óta, és ez olyannyira nyomaszt, hogy lassan már semmit sem tudok csinálni. Az utóbbi két napban például megszállottan sportoltam, előtte meg elolvastam vagy négy könyvet nagyjából egyhuzamban. Most meg elhívtak a haverok biliárdozni meg kicsit a pohár fenekére nézni, én meg belementem a dologba. Jobb, mint otthon ülni tétlenül, itt legalább lehet cigizni. Ezt alaposan ki is használtam, két órás ittlétük alatt majd egy egész dobozt elszívtam, lassan mehetek venni egyet.

Épp én jöttem az ütésben, és igyekeztem sörtől kissé már furcsa irányérzékemet helyrebillenteni, mikor nyílt az ajtó, és a fiúk szeme felcsillanva tapadt az ajtóra. Felegyenesedtem, hogy lássam ki az, és mikor elsuhant előttünk, elhúztam a számat. Amanda… Egyszerre kezdtünk a Dorianben, és unottan figyeltem, ahogy mindenkit az ujjai köré csavar, mint valami kishercegnő. Mára már kifejezetten zavar, de csak olyan „de fura, hogy ilyenek is vannak” módon, és értetlenül figyelem imádóit. Mert hát… Aláírom, egy szépség a csaj, és van egy megkapó kisugárzása, de csak én látom, hogy túlzottan belemerült a színészkedésbe? Csak szerintem minden mozdulata egyszerű manír, csak én gondolom, hogy előre megtervezi minden lépését, reakcióját, gesztusát? Színésznő a javából… de az a fajta, aki mindig az, reggeltől estig, és nincs megállás, nincs kilépő, sosem zökken ki. Ezt hívom fanatizmusnak, és ez az, ami szerintem már beteges. Szerencsére nem sűrűn kerülünk egy társaságba, így sosem éreztem még leküzdhetetlen késztetést arra, hogy megosszam vele észrevételeimet. Különben is tök felesleges lenne…
Lehajoltam, és egy határozott mozdulattal beütöttem az egyik golyót a lyukba, amit kinéztem neki, majd mivel a többiek épp azt ecsetelték, mennyire jó nő is az általam gondolatban az előbb leírt Amanda, a következő ütést elvétettem. Idióták…

- Asszem én ebből most kiszállok - morogtam oda nekik, mert már nem bírtam hallgatni, és a dákót az egyik kezébe nyomva a többiekhez sétáltam, akik a sarokban álló ülőgarnitúrán szétszóródva beszélgettek. Leültem a háromszemélyes kanapéra, mert már csak ott volt hely, bár legszívesebben inkább kilöktem volna valakit a fotelból. Ugyanis így Elle mellé kerültem, aki már vagy egy éve feltűnően akar tőlem valamit. Na ki nem mondaná, de egyfolytában tapogatja a karom, ölelget, keres a suliban, neten, beszélgetést kezdeményez. Hogy miért nem adom be a derekam, és dugom le a nyelvem a torkán? Mert nem vonzz… Kicsit sem, még egy hangyányit sem. Na jó, a teste talán elmegy, de a személyisége az nekem túl… egyoldalú. Nincs benne semmi, ami megragadna, és ami az alapjául szolgálhatna köztünk bárminek is. Már ha a mellméretét nem számoljuk… De mivel nekem ez józan állapotomban kevés volt, így szilárdan úgy tettem, mintha észre sem venném közeledési próbálkozásait. Ha egyszer majd nem bírja tovább, és rákérdez, rávezetem, hogy nem illenénk össze. Addig is elviselem, ahogy most is, mikor leülésem után két másodperccel már a vállamra hajtotta a fejét, és saját tulajdonának tekintette a kezemet. De jó…
Elbambulva hallgattam, milyen zöldségekről beszélnek, és szerencséjükre meg sem próbáltak bevonni a társalgásba, hisz ismernek már, és látják rajtam, hogy ma nem vagyok jó beszélgetőpartner. Igazándiból minden bizonnyal tök mogorva fejjel bámulok a világba… Egy ex-barátnőm szerint ilyenkor egyenesen pszichopata fejem van, és ezen máig jót vigyorgok, ha eszembe jut.

Mikor aztán a lányok is Amandát kezdik kivesézni, türelmetlenül leráztam Elle-t a vállamról, és a pult felé vettem az irányt, rágyújtva utolsó cigimre. Mélyen a tüdőmbe szívtam, és ott is tartottam egy darabig, majd kissé lehiggadva az orromon át engedtem ki a füstöt.
Mégis mi van ebben a csajban, ami ennyire megmozgat mindenkit? Miért nem lehet vele senki közömbös? Miért kell utálni vagy imádni mindenkinek? Mivel éri el ezt a hatást az emberekben? Hiszen még én is többet töprengek rajta, mint szeretnék… Bár ez relatív, mert semennyit nem szeretnék rajta töprengeni, és annál minden több. Máskor ennyire azért nem hoz ki a sodromból, többnyire derűs értetlenséggel állok a Mandy-jelenség előtt, csak ma vagyok ilyen menthetetlenül antiszociális.
Ahogy közeledtem a pulthoz, azaz az újabb doboz cigimhez, kezdtem rájönni, hogy ez nem lesz túl jó ötlet, ugyanis pillanatnyi morgásom tárgya épp ott ül, és az egyetlen szabad bárszék persze pont mellette van. Mire megfontoltam, hogy inkább mégsem megyek oda, már ott is voltam, így hát csak elhúzott szájjal felcsúsztam a székre.

- Josh, kifogytam. Hoznál nekem egy új dobozzal? – mutattam fel kiürült cigimet, majd szép ívben a pult mögött álló kukába hajítottam, elvigyorodva a sikeren. Az élet apró örömei… Persze akármennyire is nem akartam tudomást venni szomszédomról, jelenléte folyton folyvást betört a tudatomba. Példának okáért áradt belőle valami kellemes illat, vagy hallottam a hangját, esetleg teljesen véletlenül felcsúszott szoknyája által szabadon hagyott combjára siklott a tekintetem.
Ahogy ott ücsörögtem, rá kellett jönnöm, hogy Amanda Fuller igenis tetszik nekem, ahogy egy nő tetszhet egy férfinak. És pont ezért most mind a kettőnkre haragszom… Mondjuk leginkább magamra, elvégre nem gondoltam volna, hogy ilyen… felszínes vagyok. Nem tudok róla semmit, sőt, amit mégis, azt meg nem szeretem. Hormon-uralt kamasznak lenni szívás…
- Josh – intettem mogorván a pultosnak, aki miután ideadta a vágyott dobozt, nem kérdezte, akarok e még valami. Pedig akarok… Kiütni magam, hátha a holnap jobb lesz a mánál. – Egy Scotch-ot, légyszi – adom le a rendelést. Furcsán néz rám, elvégre ilyenkor nem szokásom a kemény piálás, általában maradok a sörnél, de azért elindul, hogy kiszolgáljon. Jó fiú…
Vissza az elejére Go down
Amanda Fuller

Amanda Fuller


Posts : 24
Join date : 2009. Sep. 09.
Age : 33

It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~   It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Icon_minitimeSzer. Okt. 21, 2009 12:43 am

It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ T7yfx5It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ T7yfx5It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ T7yfx5
The sun isn't out to scare the Dark away
Step outside to try to wash you away,
Oh its another rainy day


Az ördögi teremtmény ördögi cselszövése és még én mondom, hogy nincsenek véletlenek.

Ültem ott, bambulva a nagy semmibe és egyszerre mindenkibe. Szempárok darabkái olvadtak eggyé testemen, talán jobb is, hogy nem tüske módjára égetik át bőrömet, mert azt hiszem, akkor már nem élnék. Kerestem a megfelelő társaságot, mert ismerős arc volt bőven, de olyan kevés akivel szívesen eltöltöttem volna az éjszakát, mert ugye egy unalmas, semmirekellő banda elvonná a valódi figyelmemet. Hogy miről? Ócska, szertelen jellememről, befásulttá, rosszkedvűvé tesz, de egy jó társaság, egy megnyerő partner mindent visz, ha hagyom, hogy angyali arcom mögött megismerje démoni lelkem, s hogy azon túl mi van? Na látod, ez az amit sohasem fogsz megtudni, mert már olyan rég volt, mikor színtiszta arcom a magányos világ felé fordítottam, hogy már nem is emlékszem rá, egy aprócska szégyenfolt ez lelkem mélyén, melyet azt hiszem sikerült legyűrnöm és a színésznő felülkerekedett, ő nyert testem felett és nem ereszt, nem mintha menekülnék előle, sohasem hagynám el ezen világomat, az önmagam által gerjesztett univerzumot, mert itt érzem jól magam, nincs fájdalom, bánat, keserűség.

Pilláim a szemben lévő biliárdasztal felé irányultak. Dákók, golyók, hatalmas zöld terep, önkéntelenül is kéjes vigyor futott át ajkamon, egy megpecsételt éjszaka, hát igen, azt hiszem nem tudnám elfeledni. Vagy mégis? Felriadtam szenvedélyes gondolatáradatomból, mert a dákó nekivágódott egy golyónak, mely hatalmas csattanással csapódott be az oldalfalnak. Elvétette, ismét nevetnem kellett. Butyuta, idiótáknak kitalált játék, ugyan már, egy úrilány soha nem lökdösne fadarabokat egy súlyos golyónak, azt élvezve, hogy az lukakba téved. Jobban belegondolva ez egy perverz játék. Lehet mégis tetszene? De nem az a része, mikor füstölgő gyárkémények veszik körül, olcsó sörüket iszogatva, kocsányon lógó szemüket porosra meresztve, nyálcsorgatva, hanem egészen más. De akkor is a szegények szórakozása ez, hozzá nem tudnék érni ahhoz a fapálcához, húzva előre-hátra, hogy a megfelelő szögben dördüljön az ütés. Fintor fonódott arcomra, ahogy éreztem a nevető pillantások között átáramló beszédsugallatot. Rendben, imádtam a feltűnést, a figyelmet, a bókokat, de azért mindig megnézem kiktől érkezik és az alacsony pénzzel megáldott egyedek hullnak a rostán, gondolkodás nélkül ejtem ki őket, hacsak nem egy megnyerő, döglesztő egyedről van szó, az még beleférhet egyetlen éjszakára.

Nem mindenki érti az egyszeri alkalom fogalmát, a szenvedély felülkerekedését, tobzódó viharos erejét, többet akar, de miért? A zöld mező körül somfordáló Jeremy úgy tesz, mintha nem mérte volna végig ma este is testem minden egyes négyzetcentiméterét, pedig dehogynem, csupán próbálja a közömböst játszani. Igen, ő volt az akivel felavattuk pont ezt a terebélyes asztalt, italozós, szexis, elpusztíthatatlan éjjel volt, de feledhető ábránd, azért annyira nem vitte túlzásba, talán a hevessége gyújtotta lángra, de ezért nem hibáztathatom. Vagy mégis? Találkát akart, randevút kért, hát jó, elmentem a második és harmadik alkalomra, egy hónapig tartott a románc, belémesett, de én egy kalandnál többet sohasem láttam benne, sírt, toporzékolt, fűt-fát ígért, mint egy hisztis kislány, hogy maradjak vele, szívem viszont ennyit mondatott: szerelmet nem tudsz vásárolni – majd leléptem. Azóta sem tudta megemészteni, túl sokat képzelt az egész történetbe, ha mással lát játssza a sértett kispofát. Félrehívtam, mondtam elég, kopj le idióta és még jó pár nyomdafestéket nem tűrő trágár szó hagyta el ajkaimat, megértette, azóta békén hagy, nem jár a nyomomban, nem suttog bizsergető hangján fülembe. Sohasem volt egy nagyszám, rendben jóképű, iszonyatosan kívánatos testtel, akár egy női ideál is lehetne, de nem számomra, én többre vágyom egy nyálgépezetnél, sokkal többre, nem, ne kérdezze senki pontosan mit is keresek, mert még önmagam sem vagyok tisztában ezzel, de ha megérkezik tudni fogom, ahogy megérzem az esőt, az első hópelyhek aláhullását, mely bársonyfehéren lepi be a téli tájékot. Nem kellett volna egy hónapig áltatnom, de nem volt jobb és kegyesebb kispuli a közelben. Mára kihalt minden iránta, babapofija mögött is csak egy tapadós olcsó rágógumit látok, mely levakarhatatlan, ha nem a megfelelő módon távolítjuk el.

Pillám rebbent, gondolataim a sötét köd zátonyára hullottak tova. Fejem megráztam és szívószálam bátorító csábos mozdulattal ajkaim közé haraptam, hogy szinte egy húzásra lenyeljem koktélom legjavát. Szemem villan a mozdulatokra, hisz pont szembe helyezkedik el a gusztustalanul megkopott zöld terepasztal, ahol az egyik személy megindul, Jeremy kezébe nyomja dákóját és új társaságot keres magának. Micsoda emberek, lepukkadt senkiháziak. Csak nézzük meg ezt a Liam valakicsodát. Látásból ismerem, hogyne ismerném, főleg hogy a szép beszédet oktató tanárunk odavan a munkájáért, a rajzait isteníti, nem csodálnám ha a szobája falát is ezen alkotások díszítenék. De mást nem tudhat, olcsó cigaretta, sör és a rajz, maszatos kéz, arc, még belegondolni is rossz, hogy egy ilyen alak mennyire igénytelen tud lenni. Egy lány ölelgeti, összeillenek, szép kis pár mondhatom – önkéntelenül is elnevettem magam a képen, ahogy a csaj nem éppen szépséges pofikáját vázolja papírra, hatalmas mellei azonnal beterítenék a szürkés rajzlapot. Gonosz lennék ha azt mondanám zavarba hozom? Csak mert jólesik, mert a tanárunk isteníti és engem annyira irritál dohánytól besárgult ujja, grafittal szennyezett körme? Csupán annyi kérdésem lenne, hogy aktot készítene-e rólam, modellt ülök szívesen. Úgyis nemet mond, nincs bátorsága egy ilyennek, hogy úrilányokat vegyen górcső alá, csöpögős nyelv, porba hullott szem. Gusztustalan szerelem, gyötrelmes pár. Micsoda befásult alak, mint aki épp gyilkos hajlamait szeretné kiélni, ajkai nem mozognak, csak ül ott, mint egy nagy rakás szerencsétlenség, egyáltalán mi a fenéért elemzem én őt, sohasem érdekelt, nem az én világom, távoli dimenziók utazója ő, soha nem bírnám elviselni, hogy ujjai engem érintsenek. A fenébe, azért jóképű srác, egy kis igazítás öltözködésén, viselkedésén és máris más szemmel nézném testvonalait, de így… - sóhajtottam és a maradék eper és vodka keverékével készült koktélom lecsusszant torkomon, a jégkocka és lime darabkákkal vegyülő kis esernyőt a pultra helyeztem. Ez jól esett, kérek még intéssel jeleztem Josh-nak széles vigyorral az arcomon. Ő sem gazdag, de nem árt vele jóban lenni, így mindig a legjava jut nekem és azonnali kiszolgálás, de azért nem mondanám hogy felavatnám és kicsomagolnám pincérnadrágjából, annyit nem ér az egész ember.
Vágyaktól fokozott pillantásokkal nem törődve fordultam a széken a pult felé, szoknyám még fentebb csusszant, de nem volt kedvem lekecmeregni és megigazítani, hagy csámcsogjon a világ, engem aztán baromira nem érdekel.

- Josh szívem, ha lehetne most azt a cherry-s csodát kérném, amit múltkor kizárólag nekem alkottál – nevetek a felém közeledő fiú szemeibe.
- Igenis drágaságom, de lenne számodra egy ütős kis összeállításom – kacsint felém.
- Le akarsz itatni? – hajolok közelebb – De akkor hazaviszel.
- Bármikor – hajol ő is közelebb és ajkaink szinte összeérnek, nem akarom, de az előző koktél már kicsit a fejembe szállt és ilyenkor megbabonázva érzem magam egy-egy frissítő szótól és a csók még nem a világvége, több sohasem lenne, ő akarná, de az én testem fagyott jégcsap előtte, nincs bebocsátás minden hímnemű számára, ugyan, nem vagyok én ribanc, csapán egy életét élvező kis bestia.
- Josh! Ha még egyszer flörtölsz a vendégekkel esküszöm kirakom a szűrödet! – fejem máris távolodott, ahogy Josh pillái sem simogatták már arcomat, a főnöke zsarnoki beszéde megtette hatását és máris egy idegen képében tetszelgett előttem.
- Azonnal hozom az italát kisasszony és elnézését kérem – szégyenlősen slattyogott a dolgára rám sem emelve tekintetét. Gyáva alak – nyugtáztam.

Ismét mosolygós arcom és combjaim villantottam a nagyérdemű felé, kéjsóvár férfiak és irigy nők fordították el hirtelen fejüket. Közeledett… Mi a… Ez a papírcsiszoló felém tartott, na ne, pont ő veszi a bátorságot, ezt nem hiszem el – fintorodtam el. Jóképű még így nyúzott, a világ fájdalmát a vállamon cipelem arccal is, de egy mázgéppel nem szívesen tölteném az éjszakám, ez annyira lealacsonyító és nem Mandy kisasszonyhoz méltó. Már szólni akartam, de átkozott cigifüstje tüsszentésre késztetett, leült mellém, most szóljak, hogy foglalt és helyezze át máshová kicsi popóját. Ekkor azonban csoda történt. Nick mézédes ajkai csücsörítettek felém.
- Mandy! – ölelt át székestül, mindenestül.
- Nick! Ezer éve nem láttalak! – ölelem vissza jó szorosan és finom illatában fürdőzöm a cigigőz után.
- Hiányzol ám, azok a fergeteges bulik, eszeveszett éjszakák.
- Nekem mondod? A nyelveid kacér csiklandozására már régóta vágyik testem – karoljuk még mindig egymást, majd ajkaim önkéntelenül az övéire tapadnak, erős, szenvedélyes csókunkból egy nyafka kiscsaj ébreszt.
- Te disznó, tudtam, hogy megcsalsz – szétröppenünk, meglepetten nézek, a kis csacsogó sértődötten igyekszik a kijárat felé.
- Ne haragudj Mandy, ezt muszáj helyrehoznom, különben az apja eláll az üzlettől – egy apró csók ajkamra, de elhajtom fejem.
- Kösz Nick, tudod hogy viszonyulok ehhez, többé ne keress! – talán hallotta, talán nem az utolsó szavakat, mert eltűnt a tömeg mögött. Átkozott üzlet, hogy én hogy rühellem, azt mondta soha nem lenne olyan, soha nem adná fel a függetlenségét az apja piszkos ügyletei miatt, de megtette, gyenge jellem, menjen a süllyesztőbe, annyira mégsem volt kacér az a nyelv. Na, mégis az volt, de nem kell a préda, ha pulikutyába megy át. Az egyetlen szerelmem, de várjunk, nem volt az szerelem, csupán lelki egyesülés, megértés, ő sem kockáztatott, nem jött New York-ba velem, London mocskait szívja azóta is, akkor tudtam meg, hogy a gyenge jellem nem nekem való, az apámféle idiótákat pedig első ránézésre a pokol mélységeibe küldöm fájdalommal, démoni affinitással sújtva. Nem tehetnek róla, mindenről Rich tehet, mindenről.
- Mandy az italod – egy édes hang zökkent ki csalódottságomból, álarcom a régi, mosoly billen a szegletekbe.
- Kösz Josh, ha gond van a főnöködet lerendezhetem egy kis megvesztegetéssel – nevetem el magam.
- Drága vagy, de hagyd csak, megoldom.
- Hmmm… Ez isteni! – kortyolok bele az ismeretlen ízekkel megtoldott koktélomba.
- Csak neked – villan az a szegletes mosolya, mely arra csábít, hogy most azonnal leteperjem, pedig nem akarom és különben is túl tapadós lehet, ennyire ki lennék éhezve, jesszus, találnom kell valakit ma éjszakára, különben becsavarodom, túl sok volt ez a hét, túl sok.

Fordulok ismét, de egy förtelmes olcsó bűz garázdálkodik be orrnyílásaimba. Cigi, az átkozott dohány, miért nem tiltják már ki erről a helyről, azt hiszem intézkedni fogok, a kapcsolataim megvannak, nehogy már egy gyárkémény jól érezze magát és elnyomja a nem dohányzók lelkes táborát. Ismét tüsszentettem. Újabb dobozzal kér. Ezt nem hiszem el, remélem ha kielégítették vágyát és vacsorája szája szegletében lapul lelép, jó messzire a bőrébe ivódott bűzgömbőccel együtt. Belegondolni is szörnyeket idéz koponyám bensőjébe, ahogy besárgult lakásán, füstölgő függönyén tekintek keresztül és bámulom a szennyezett város felemésztett gázszagát.

- Wow, nagyszerű – vágok egy fintort és ráemelem tekintetem, ahogy cigisdoboza a kuka kellős közepébe zuttyan, sajnálom, már nem tudtam szó nélkül hagyni, ezt nem lehet – Valami másban is kitűnhetnél, mint a mocskos cigisdobozaid kukába dobálásával, lehet ez téged örömmel tölt el, de engem irritál ez az átkozott füst, nem mennél máshová?
A pultosnak int, nem hogy nem lép le még piát is rendel magának, most komolyan, direkt szennyezi ártatlan lelkem, belémtapos? Nem ismeri még a Mandy féle bosszúhadjáratokat? Mert ugye, senki nem úszhatja meg büntetlenül és nem szégyelli magát, ugyan végigmér, olykor igyekszik szoknyám alá bújtatni tekintetét, de nem nyomul, ennyire visszafogott vagy túl okos és tudja, hogy a magafajtának az én körömhöz semmi köze, esélye a mínuszokat tapossa. Csak az a cigi ne lenne, direkt idegesít, felhúz.

- Na ne, még iszol is rá? Igazán boldogíthatnál valaki mást és lekoccolhatnál, különben sem mondtam, hogy szabad ez a hely – bunkó lennék? Na ja, vannak helyzetek, mikor egy másik arcom mutatom a világnak, ha valami nem tetszik és dühít és hiába ágálok ellene nem teszik azt amit mondok igenis felhúz, másrészről pedig gyönyörködtet bátorsága. Na ne már, azt nem hiszem el, hogy nem tudja ki vagyok. Na jó igya részegre magát, másszon haza négykézláb vagy a füstből verbuvált szőnyegén engem nem érdekel. Kinéztem egy felém intő társaságot, színészek és ott van Mary, Leo, Chris no meg a többi kedves pajti, végre valakik akikhez szívesen csapódom és iszom végig az éjszakát, művészlelkek éjszakája, az igazi életművészeké. Vörösen izzó koktélom emelem és csusszanok a székről, szoknyám feljebb csúszik és hogy a fehérneműm azért mégse kandikáljon ki jobbommal megfogom. Bal kezemben az ital, az nem fontos, talpra érkezem, dobbanok egyet magassarkúmon és érzem ahogy bal ujjaim megbillennek és a sötét színű ízcsoda sebesen tűnik el a pohárból jégkockástól, cseresznyedaraboktól vezérelve. Meglepettségemben ahogy a Liam ülepén elterülő vörös színt, cseresznyét és jéggolyókat nézem eleresztem a poharat, mely táncot jár térdén, majd a földre zuhan, apró, parányi szilánkjai terülnek el csöndben a hangzavarban megannyi kristállyal színezve a mogorva padlózatot. A fény játszik egy-egy aprócska példányon, gondolatom a finom ízvilág elvesztésén bánkódik, azért az ülepéből mégsem fogom felnyalogatni és megenni a finom gyümölcspépet hozzáadott jégaprólékkal. Felnéztem, ajkam mosolygott, akármit is érezzen és gondoljon a másik.
- Uppsz, hát én mondtam, hogy vidd arrébb a csinos kis popódat – nézek rá ártatlanul, de bocsánatot nem kérek, egyszerűen nem a szokásom. Majd kap egy új gatyót legfeljebb, valami szebbet és márkásabbat, még jól is jár.
- Josh, hozz még egy koktélt nekem és egy Scotch-ot neki, szerintem szüksége lesz rá és szalvétákat vagy rongyot, bár ez a szín örökké beleégett a nadrágodba, ajándék egy jó csajtól na, más büszke lenne rá – nevetek aprón, majd kacéran az alkohol szédítő hatásától. Nem mozdulok, a tettem súlya az álarc mögötti lányt valamennyire megérinti és talpam a szilánkokra övezi, nem ereszt, mit várok? A reakcióját? Hát, arra nem biztos, hogy kíváncsi lennék, mert ha a gyilkos arcát előveszi még rosszul is járhatok, de esküszöm akkor magammal rántom és a kínok kínjával fogom kínozni.

Ilyen vagyok, változtass meg, tégy próbát, a bukás elkerülhetetlen, egy ördögöt csak úgy nem lehet letaszítani a trónjáról, még egy angyali mosoly sem képes csodákat verbuválni.
Vissza az elejére Go down
Liam Lambert

Liam Lambert


Posts : 12
Join date : 2009. Sep. 12.
Age : 33

It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~   It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 8:07 pm

It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Gaspard2It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Gaspard2It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Gaspard2

"Akkor beszélj, amikor dühös vagy.
Biztos, hogy a legjobb beszédet fogod mondani, amit valaha megbántál."


Miután megrendeltem az italom, csendes fortyogásom zavarójához, és tárgyához fordulok. No nem jókedvemből, hanem mert a liba úgy döntött, a sok átmulatott, cigi-füsttől bűzlő éjszaka után a 105-ben, ezúttal nem bírja elviselni a dohányosokat. Hát gratulálok. Hitetlenkedve, egy csöppnyi undorral mérem végig bárszéken trónoló alakját, ahogy a talpára ragadt idegen rágót szokta az ember. A szoknyája túlságosan felcsúszott, és bár a látvány kívánatos, összességében inkább taszít. Olyan, mintha húspiacon lennék… Tessék, lássék, válasszon, fogdosson, vigye haza! Személytelen, hisz mindenki láthatja rajtam kívül, épp ezért olyan, mintha nem is lenne. Legalábbis erről próbálom magam meggyőzni, és pár gyenge pillanat után sikerül is. Nem csak ő böki az én csőrömet, a jelek szerint az unszimpátia kölcsönös, mert nem elégszik meg az első idióta megjegyzésével, folytatnia kell. Eszetlen liba…
Felvont szemöldökkel fordulok felé teljes testemmel, fél kézzel a pultra támaszkodva, érkező Scotch-om mellé. Hálásan bólintok a pultosnak, tudta, mi a dolga, már az illata alapján felismerem, hogy a legjobb fajta italt tette elém. Azt hiszem egy időben túl sokat jártam ide… Vagy talán még mindig. Elvégre ha nem járnék, nem kéne ilyen idegbeteg, nyafogó ciklusszörnyekkel találkoznom, mint mondjuk Őfelsége itt előttem. Egyszerűen el kell húznom a számat a gondolatra, hogy akár meg is úszhattam volna a társaságát, ha jön az ihlet, vagy a Klub Zionba megyek, a régi társasághoz.

Megint mélyet szívok a cigimbe, és nagy a kísértés, hogy tüdőm káros tartalmát a rám meredő, villogó szemek közepébe fújjam. Nem teszem, volt gyerekszobám… Félrefújom a füstöt, majd kicsit rekedt hangon megszólalok:
- Egy: nem volt ráírva, hogy foglalt, nem is ültek rajta, és mikor idejöttem, még nem tiltakoztál. Ergo szabad préda volt, ne most kezdj el szívózni – jelentem ki higgadtan, majd újabb slukkot juttatok a tüdőmbe a nikotinból, hogy következő mondatom közben áramoltassam ki a számból. – Kettő: Eszemben sincs téged boldogítani, ilyenformán úgy veszek magamhoz alkoholt, ahogy akarok – Újabb szívás a cigiből. – Három: Ez egy olyan helyiség, ahol lehet dohányozni, tehát semmi jogod arra, hogy megszólj érte. Ha füstmentes környezetre akarsz, irány a vidéki kisvárosok békés idillje, ha pedig csicsa, nyál ízű koktélokra vágysz hétköznap éjjel, miközben a téged figyelők tekintetében sütkérezel, akkor viseld el a cigit. Ennyi, azt hiszem… - Visszafordulok a pulthoz, meghúzom az italom, majd a maró hatású, erős piától egy fokkal még rekedtebben hozzáteszem:
- Az ajtó, ha nem látnál a számodra lehetetlenül sűrű füsttől, arra van – Segítőkészen bökök a körülbelüli irányba, majd végképp a gyomromba juttatom a poharam tatalmát, végigmaratva nyelőcsövemet. Már intek is a következőért, gondolataim pedig egészen másfelé kalandoznak, el is feledkezve a mellettem pukkadozó sértett primadonnáról. Azért magamnak be kell, hogy valljam, egészen elbűvölt a szeme, ahogy felháborodásában szinte felszikrázott a félhomályban, valami üveggyöngy jutott róla eszembe. Ha most hazamennék, megpróbálnám kikeverni azt a színt, és…

A gondolat bennem akad, ugyanis elnyerem bunkóságom cseppet sem kiérdemelt büntetését: hideg zúdul az ölemre. Az az első gondolatom, hogy a kis boszorka lefagyasztja egyik legkedvesebb, és legférfiasabb testrészemet, mintegy bosszúból. Oda kapom a fejem felé, és lassított felvételként látom, amint elejti a kezében tartott poharat, méghozzá a térdemre. Aucs… De még inkább aucs a nadrágomon nem is olyan lassan átszivárgó lötty, ami jegesen hideg, és… piros?! Nem figyelem tovább a pohárdarabokat a földön, immár saját ölembe bámulok, ami úgy néz ki, mintha valaki megkéselt volna, hogy utána művét gyümölcs- és jégdarabokkal díszítse. Minél tovább nézem, az agyamban annál feljebb megy a pumpa, érzem, hogy ha ránézek, és az a liba még mindig ott áll, nagy, ártatlan szemeket meresztve rám, hát minimum hogy a térdemre fektetem, és elfenekelem. Jó erősen…
Szavaira felnézek, összeszűkült tekintettel fürkészem, hogy komolyan gondolja-e, hogy az én hibám, amiért bunkón előadott kérésére nem ültem arrébb. Tök komolyan gondolja… Kezem megfeszül, és nemrég elém tett teli poharam helyére vékony nyakát képzelem. Sajnos az üveg nem épp tartós, hamar szétroppan öt darabba, én pedig fintorogva vágom le a többi szilánk közé őket a földre, és inkább nem mondok semmit Boszinak. Most már nem csak művér van rajtam, hanem igazi is, a kezemből szivárog elő szép lassan, piros patakként hozzáadódva az alkoholhoz, marva tenyerem. A fájdalom jó, lenyugtat, de megszólal…

Hát hülye ez?! Tényleg azt akarja, hogy elfenekeljem nagyközönség előtt, csak hogy tanuljon egy kis modort?! Végre összeszedem az eszem, erre idelöki, hogy még örüljek a leöntésének?! Minden porcikám megfeszül, ahogy igyekszem magam visszatartani attól, hogy kikeljek magamból, és üvöltözni kezdjek vele, amiért ilyen liba, figyelmetlen, béna, bunkó. És szerencsés is, mert nem vagyok az a fajta, aki ezt megteszi. Arcomat fagyottnak érzem, ahogy kifejezéstelenül lecsúszok a bárszékről. Mikor hallom az ölemből lecsúszó jégkockák és egyebek csilingelését, ahogy a szilánkokra hullnak, megint jön egy ideghullám. Lehunyom a szemem, mélyeket lélegzem, mindkét kezem ökölbe szorítom, mire az egyikbe belehasít a fájdalom, nagy fájdalom. Remek… Remélem még mehetek a sürgősségire is, és varrni kell. De akkor Amanda utólagosan is meg lesz fojtva.
Ránézek megint, és érzésem szerint az íriszem vörösben játszik, annyira ideges vagyok.
- Nekem ne hozz semmit, Josh – szólok a távozóban lévő pultos után, majd a zsebembe túrva előveszek valami nagyobb címletű pénzt, ami elég a fogyasztásomra, meg a takarításért, és ledobom a pultra. Mikor látom, hogy sikeresen összevéreztem, homlokom ráncba szalad, de végül hagyom a fenébe. Kit érdekel, ha vér tapad a pénzhez a mai világban? Kinyúlok, megmarkolom a friss doboz cigimet, zsebre vágom, ellenőrzöm, hogy megvan a kocsikulcsom, irattárcám, gyújtóm, szívem, majd ilyenformán némiképp lehiggadva újra minden bajom okozójához fordulok.

- Nem vagyok büszke rá, lehetsz külsőre akármilyen jó csaj – mondom nyugodtan, még csak a hangomat sem emelem fel. – Sekélyes vagy, arrogáns, és mindezekhez még bunkó is. Ja, és az észbeli képességeid is korlátozottak. Lehet, hogy valakinek ez bejön, de szerintem szánalmas, tehát nem értem, mire kéne büszkének lennem. A külső nem számít, hiszen azt kapod, azért nem dolgozol meg, viszont a kedvesség, szerénység, jólneveltség olyan, amiért tehetnél, de nem teszel, mert el vagy szállva magadtól. Hát gratulálok, szép szegénységi bizonyítvány… És most hagylak, hogy odamenj a csodálóidhoz, és feledtesd, amit mondtam azzal, hogy körbeugráltatod magad, én pedig eltűnök, mert számomra te vagy az, ami mérgezi a levegőt, és nem a cigi.
Megbököm képzeletbeli kalapom karimáját, üvegszilánkokban gázolva elmegyek mellette, hogy összeszedjem a kabátomat a csajok mellől. Jól meg is bámulnak, bár megértem, érdekes látvány lehetek… Az arcomon ritkán látott, különös idegesség, a szívem fölött egy féltenyérnyi vérvörös folt, mert persze a sérült kezemmel kellett nekem tapogatni… Nadrágom eleje rozsdabarna, ahol nagyon nem kéne annak lennie, a kezemből pedig elég szépen folyik a vérem. Horrorisztikus lennék? Lehet… Odamorgom azoknak, akikkel jöttem, hogy mentem, felkapom a kabátom, és indulok is a kijárat felé.

Mi is idegesít a legjobban az egészben? Nem az, hogy minden bizonnyal tönkrement a tegnap kapott, nagyanyámtól kapott nadrágom. Még akkor sem, ha szokásához híven biztosan többe került, mint másnak egy heti ruházata összesen. Az sem, hogy nagyközönség előtt intézett így el. Már rég nem vagyok hiú, a hírnév, presztízs, népszerűség nem izgat, most sem fog. Mert kihozott a béketűrésemből? Talán… Mindig büszke voltam a higgadtságomra, erre jön ez a kis… Jön ő, és úgy borítja fel a nyugalmam, mint tornádó a kártyavárat. De nem, ettől még nem lennék ennyire feldúlva. Egyszerűen csak egyébként is frusztrált vagyok, amiért nem megy mostanában az alkotás, és a kettő együtt már túl sok volt?
Mire az kijárathoz érek, kellőképpen lenyugszom ahhoz, hogy felülkerekedjen elborult elmémen az alaptermészetem, és sikerüljön cinikusan szemlélni a dolgokat. Kilépek az esős New York-i éjszakába, és ahogy megcsap a szép, ami átázott nadrágomnál túlontúl éles, elvigyorodom.
Az is lehet, hogy az a bajom, hogy nedvességben ültem… Nem hiába sírnak annyit a kisbabák, ki szeret tócsában ülni, még ha pelenkában is van az a tócsa?! Na jó, ez megint csak hülyülés, próbálom magam feldobni. De ez a szemét eső még mindig esik! Mondjuk még nem rám, mert az ajtó előtt van egy fedett rész, pont azért, hogy a kilépőknek ne kelljen egyből áldozatul esniük az időjárási anomáliáknak. Látom a kocsim, amivel jöttem még az éjszaka elején, mikor úgy volt, hogy csak egy-két sört dobok be a haverokkal. Ehhez képest öt volt, plusz egy scotch, ami eléggé megdobhatta a véralkoholszintemet. Ráadásul az a kezem sérült, amivel a váltót kéne kezelnem… Nincs az az ég, hogy én most bájologva megkérjek bent valakit, hogy vigyen haza!

Fél kézzel, idétlenül gyújtok cigire, mert tapasztalatból tudom, hogy olyankor jobban megy a gondolkodás. Az első slukk mély, megkönnyebbülést hozó, sokáig tartom vissza a levegőt vele, majd fújom ki az éjszakába, és nézek a gyorsan eloszló füst után. Sosem tudtam megmagyarázni, miért szoktam rá igazából a cigire, de rászoktam, és valójában nincs semmi okom rá, hogy letegyem. No persze az egészségen túl… Annak idején, mikor először került a kezembe, nagyon nem volt jó, de felnőttnek éreztem magam tőle, olyannak, akinek helye van a Dorianban, nem csak egy odacsöppent kiskamasz. Aztán ott volt az is, hogy a szüleim kézzel-lábbal kapálóztak ellene, tehát logikus, hogy mint vérbeli lázadó, csak még jobban akartam. Ezeknek a végterméke, hogy rászoktam. Ma már persze egyik sem érdekel, rég rájöttem már, hogy nem attól vagyok felnőtt, hogy füstölök, mint a gázkazán, és részegen fetrengek egy árokban. Anyáék idegesítésének varázsa is kezd lassan elszállni, már nem érdekel. Elfogadtam őket olyanoknak, amilyenek, azt hiszem, kezdek tényleg felnőni, és nem csak felnőttesen viselkedni. Már többet nevetek magamon, mint másokon, és nem érdekel, mit gondolnak rólam az emberek. Kicsit hiányzik a régi önmagam…
Bár ma eléggé előtérbe került, és ennek nem más az okozója, mint Amanda Fuller… Jesszusom, de felhúzta az agyam! Mondjuk alapvetően nem tudom, mi irritál benne ennyire, hiszen rengeteg a hozzá hasonló, és nem eggyel még baráti kapcsolatot is ápolok. Mi van benne, ami ennyire kiborít saját egyensúlyomból? Gőzöm sincs… Ha egyszer rájövök, onnantól kezdve minden könnyebb lesz. Addig pedig felidegesítem rajta magam minden alkalommal.

Felemelem sérült kezem, és megszemlélem a vágást, ami elég mély, szúr és éget, ahogy még mindig szivárog belőle a vér. Azt hiszem ez a lány megtette, amit még egy sem: örök nyomot hagyott bennem. Sötéten felnevetek erre a gondolatra minden öröm nélkül, gyorsan el is hal a hangom. Csodálatos! A világ legidegesítőbb nőjére fogok emlékezni, akárhányszor ránézek a tenyeremre. Ajánlom neki, hogy a rajzolásban ne akadályozzon a seb, különben örök időkre a nyakára fogok járni!
Szívok még egy utolsót a cigiből, és a felvillanó fényben látom, hogy minden milliméterét kihasználtam ennek a szálnak is. Belepöckölöm a közeli hamutartóba, majd felszabadult kezemmel a hajamba túrok. Még mindig nem vagyok vezetésképes. Hazatelefonálhatnék, és Jeffrey kipattanna az ágyból, hogy értem jöjjön apa BMW-jével, még csak nem is morogna. De… Utálom ezt a gazdag aranyifjú szerepet, utálok segítséget kérni, bevallani, hogy elcsesztem valamit. Nem, a telefonálás kilőve. Amelyik barátom nem itt van, az már alszik, őket sem kelthetem fel. Így hát azt teszem, amit más is tenne…

Megfordulok, és sóhajtva benyitok megint a 104-be, megüti arcom a benti meleg, és az összeverődött tömeg áporodott szaga. Nem nézek se jobbra, se balra, nem érdekelnek az ismerősök, nekem most nyugi kell, és meg is találom az egyik sarokban kialakított zugnál, ahonnan épp most áll fel egy társaság, és hangosan nevetgélve elmegy mellettem, ki az éjszakába. Arra veszem az irányt, leülök a kanapéra, ami a teremnek háttal van, elvégre cseppet sem érdekel, mi történik ott, majd csukott szemmel kényelembe helyezem magam, fejemet a háttámlának döntve. Jó lenne most otthon lenni, a cigi-füst mentes szobámban (mert hát ha nem én csinálom, engem is zavar, csípi a szemem, büdös), és mondjuk festeni… Esetleg azon az elakadt beadandón töprengeni, vagy rajzolni valamit. Vagy csak becsempészni a kutyámat, és heverészni mellette a szőnyegen, simogatva puha, rendben tartott szőrét, érezni a kezem alatt bőre melegét, élvezni a szeméből áradó feltétlen rajongást és szeretetet. Úgyis ígértem neki, hogy majd lerajzolom, ha nyugton tud maradni addig… Igen, otthon határozottabban jobb lenne, mint itt, alkoholtól kicsit kába fejjel, vérben ázó kézzel, undorítóan ragadós és nedves nadrágban. Remélem az a szutyok nem fogja meg a bőrömet is, mert akkor… Mindegy. Legalább a zene jó, és megnyugtató az emberek összemosódó, mormogássá váló hangja. Cirka két óra, és mehetek is, éljen!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~   It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
It's another Rainy Day ~ Liam & Mandy ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kalandtúra... ~ Stephan & Mandy ~
» Life should be that simple ~ Jesse & Mandy ~
» Liam Lambert
» Everything happens for a reason... [Liam] ^^
» Runaway (Liam)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 3.felvonás: Belváros :: 103-104-105-
Ugrás: