Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]   Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 12:55 pm

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] 69tva2jrntyx3yzosqbiMit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] 69tva2jrntyx3yzosqbi
Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesében, az csak a mesék végére emlékszik.


Szombat.
Kezd egyre zavarosabb lenni minden kicsiny kis lelkemben. Jesse annyi mindent összekavart, hogy lassan már azt sem tudom mit kellene, hogy érezzek a fiú iránt. Talán már semmit? Ez is elképzelhető.
Mindenesetre ki kell adnom magamból az e heti feszültséget és sok stresszt. A bulizással tudnám a legjobban levezetni, de ezen a héten már többször is voltam... értelmetlennek bizonyult. Arra vetemedtem, hogy egy kicsit kimozduljak a hatalmas lakásból, s a reggeli futással egyetemben elmenjek az edzőterembe. Kicsit formába kell hoznom magamat a turnéra, ami nemsokára kezdődik.

A hosszú utcán sétálok, pontosan tudom hol vagyok és mit keresek. Talán egy kis futás, haspadozás nem fog megártani. Ha meg igen akkor így jártam. Az egészséges életmód mindig is a szokásaim közé tartozott, ezt bizonyítja az is, hogy minden reggel rendszeresen futok. A táncolásról pedig már ne is beszéljünk.

Rövid idő múlva meg is érkezek az edzőterem bejáratához. Belépve először a pultot veszem célba.
- Szia! Mit szeretnél? -
Hajol előrébb a pult mögött álló csinos, barna hajú leányzó hatalmas mosollyal ajkán.
- Szia! Egyenlőre csak az edzőterembe és az uszodába kérnék egy... egy napos jegyet. -
Osztom meg kívánságaimat a barna hajú lánnyal aki biccentve felém már írogatja is a kis dolgait. Két jegyet átnyújtva nekem folytatja tovább a dolgát.
- Köszönöm! -
Biccentek hálásan a lány felé aki ezt csak egy mosollyal jutalmazza.

Az öltöző felé megyek, ahol is elsőként leülök a padra, s előveszem sport táskámból a vizemet. Megszomjaztam ebbe a nagy sietségbe...
Később előkerül egy feszülős fehér nadrág, és egy ugyanolyan sztreccses ujjatlan póló is, ez már rózsaszín színben tündököl.
Egy copfba fogom hajamat, ruhámat az öltöző szekrénybe teszem, s már indulok is kifele.
Nem ismerek senkit, talán jobb is ez így. Elsőként a haspadhoz sétálok. Hajrá, hajrá!

Tudom, hogy menni fog. Közbe talán a gondolatok is elkerülnek.


A hozzászólást Amberly Hanna Lynn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12, 2009 4:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]   Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Icon_minitimeSzomb. Okt. 10, 2009 1:47 pm

Bármit megtettem volna, hogy ne kelljen felkelnem, és lemenni a Sportközpontba. Nos, kellett… olyan, mint az egyetem, félév alatt össze kell szedni egy bizonyos óraszámot, akkor engednek csak tovább. Egyébként ez nem olyan sok, összeszorított fogakkal is ki lehet bírni, csak éppen nem szoktam hozzá, hogy parancsra eddzek. Egész héten, minden áldott reggel, elmentem futni a Central Park-ba, róttam a köröket, lefárasztottam magam, addig sem kellett Torontóra, vagy az iskolára gondolnom, ám mindeközben jól is esett, hiszen teljesen kiürülve tartottam magam egyensúlyban.

Kissé idegesen öltöztem fel, kivételesen nem kaptam magamra azt a béna hacukát, elvégre nekem nem kellett bejárnom minden egyes órára. Leérettségiztem még Torontóban, itt csupán szakmai képzésre jártam, fogalmam sincs hogyan engedélyezte ilyesmit, de örültem neki, hiszen így kivételesen kevés órára kellett bejárnom, és tényleg csak azzal foglalkoztam, ami fontosnak számított.

Előkotortam mobiltelefonomat, megnéztem pontosan mennyi az idő. Még csak fél kilenc volt, visszafeküdhettem volna egy kicsit pihenni, ahelyett mégis inkább összedobtam egy turmixot, csináltam sajttól széteső melegszendvicset, letusoltam, fogat mostam, valami értelmes ruhát magamra kaptam, és elindultam az első kondi teremben eltöltendő órámra.
New York félelmetesen pezsgett azon a reggelen is, nem tudtam pontosan mi okozta, de olyan jó kedvem lett, hogy végig vigyorogtam, a lányok mosolyogva hajtottál le fejeiket, amint rájuk pillantottam. Beintegettem a Molieré-be is, szereztem pár ismerőst, habár csak futólag beszélgettem. Mindenestre a pultos kis csaj, és néhány felszolgáló már ismerte a kedvenc italomat is, így amint betértek, röpültek hozzám, tálcán hozva kedvenc kávéfajtáimat.
Elértem az iskolát, azon belül is a sportrészét, egyenesen megkerestem az egyetlen embert, aki segíteni tudott nekem. Még első hetem alkalmával kiváltottam egy tíz alkalmas bérletet, így csupán lepecsételtettem első alkalmamat, és máris rohantam az öltözőbe, hogy minél hamarabb szabadulhassak. Felvettem a futó, térdig érő nadrágomat, ami körülbelül egy fürdőnadrághoz hasonlított, fekete színével ráadásul nagyon pozitívan vonzotta minden lány tekintetét, bár lehet ez csupán az én érdemem, hiszen felvehettem volna babarózsaszínt.

Oh, ne értsétek félre, nem vagyok nagyképű, csak türkiz gatyában is szólítottak már le, meg pirosban is, és még sorolhatnám… A lényeg, hogy hozzávettem egy fekete atlétát, egy fekete converse csukát, és máris bemasíroztam a terembe. Rajtam kívül csupán két fiú, és egyetlen lány tartózkodott benn. Észrevettem, hogy a lány kissé furán próbál felmászni a haspadra, helytelenül csinálva mozdulatait. Mármint helyesen, hiszen ugyanúgy megdolgoztatta izmait, csak nem figyelt a hátizületeire.
Mellé feküdtem a másik padra, csináltam négy, vagy öt felülést, aztán oldalra fordítottam a fejem, éreztem hogy a vér szinte elteríti agyamat, mégsem érdekelt.
- Akaszd be a lábaidat, és rakd legalább az egyik kezedet a tarkódhoz… így nem fog fájni annyira, többet tudsz majd dolgozni, ráadásul a hátad sem fog húzódni – rámosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]   Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 7:22 pm

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] 69tva2jrntyx3yzosqbiMit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] 69tva2jrntyx3yzosqbi
Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesében, az csak a mesék végére emlékszik.


Egy, kettő, három, négy, öt, hat...
Szorgosan számolom magamban hányszor tudtam felemelkedni. Úgy rendesen... ? Na jó egy kis csalás azért még belefér. Nem kell mindent olyan szabályosan venni, az se nagy gond ha a kezem nincs a tarkómon hanem csak úgy lóg ott a levegőben. A lábaimmal is próbálom magamat segíteni, néha amikor senki sem figyel oda egyszerűen csak kinyomom magamat a kezemmel. Mennyivel könnyebb ez így, s nem is olyan megterhelő gyakorlat.

Nem kell nekem izmos, feszes has. Teljesen meg vagyok elégedve a mostani alakommal, főleg a hasammal. Ne tessék kritizálni, nincs annak semmi baja. Most még azzal se tudok érvelni, hogy van egy srác akinek tetszeni szeretnék... ilyen sincs. De Jesse... hagyjuk kislány. Az a srác csak egy macsó, aki nem is törődik az igazi érzelmekkel. Miért van az, hogy a lányok szerelmet, mély érzéseket akarnak ellenben a fiúkkal akik csak ki akarják használni az új matracukat, vagy éppen villogni szeretnének egy új trófeával. Isten miért teremtett minket ennyire különbözőnek?

Az én szüleim szerelme mégis hatalmas volt, amit mindig is csodáltam. Több mint 20 év házasság után is tüzes lánggal szerették egymást. Néha már olyanok voltak mint a kis kamaszok.
Erre az emlékre halovány mosoly kerül rózsaszínes ajkamra. Még a gyakorlatot is félbehagytam, a lábaim már égnek állnak. Összeszedve minden erőmet újra nekiugrok a gyakorlatnak. Sose adom fel!

Épphogy kiszenvedek magamból egy-két gyakorlatot hát nem odajön egy hímnemű egyed? Bizonyára csak azért jött, hogy jól leszóljon amiért így bénázok. Előre is köszönöm, kedves idegen!
De nem, tévednem kell a fiúban. Ő csak segíteni szeretne. Újfent félbehagyva a mozdulatsort fordítom oldalra a fejemet. Aranyos kis arc, barna haj és barna szemek. Óh, már megint elkalandoztam.
- Um... köszi, megpróbálkozok vele. De ahogy látod inkább csak bohóckodok. Ez a... haspadozás sose volt az erősségem. Úszni viszont szeretek. -

Pár perc kínos szenvedés után felülök a padon s a fiút kezdem el szemlélni.
- Nekem ebből elegem volt. Ah... most jól esne egy masszázs. -
Talán csak hangosan gondolkoztam, vagy titokban jeleket adtam a fiúnak magam se tudom de ő is abbahagyja azt amit eddig csinált. Nana, azért ennyire kedves mégsem lehet. Vagy igen? Lehet ő az első olyan fiú akinek szíve is van nem csak... ? Na, értitek...

Reménykedve csillannak fel kék lélektükreim ahogy a fiú közeledni kezd felém. Lányos zavaromban azt sem tudom merre nézzek, vagy mit mondjak. Így hát rátekintek a fiúra hatalmas mosollyal, s előrenyújtom a kezemet.
- Amúgy Amberly vagyok! Örvendek. -
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]   Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Icon_minitimePént. Okt. 16, 2009 12:22 pm

Toronto jutott eszembe, ahogyan egyébként lassan már mindenről; és vele együtt Joyce, meg Georgie. Szánalmasnak éreztem magam, amiért ennyire egyszerűen kénytelen voltam elszakadni az életemtől, amit természetesen egy azon időben gyűlöltem is, hiszen Georgie miattam került kórházba, Joyce-t pedig magára hagytam, mikor leginkább szüksége lett volna rám. Egy ilyen ember mégis hogyan lenne képes tükörbe nézni? Én mégis megtettem, minden áldott nap belenéztem a tükörbe, láttam magam, kívülről, és csak arra tudtam figyelni, hogy amit magamra kaptam az vajon passzol-e.

El sem hittem mennyire felszínessé váltam a Dorian-ben, pedig nagyon is tudtam rossz felé haladok. Még Torontóban is túlságosan sokat adtam a külsőségekre, de New Yorkban felerősödtek bennem a késztetések. Mindenképpen Önmagam akartam lenni, hogy végre valami olyat is megtehessek, amire addig nem voltam képes, mert elfojtottam. Egyedül talán Joyce ismerte teljesen, Georgie pedig sejtette mi lakozhat bennem. Nyomtam a felüléseket, egyiket a másik után, ütemesen, gondolkozás nélkül, alig vettem észre, hogy hozzám beszél, mégis valami csoda folytán csak oda tudok koncentrálni.
- Nem is a lányoknak való – felültem, és megtámasztottam magamat, így legalább kicsit edzettem hát izmaimat is. – Mármint, félre ne érts, nem vagyok én hímsoviniszta! Csak szerintem a lányoknak jobban áll az úszás, például, de… látod, te is azt szereted jobban – kacsintottam egyet.

Meglehetősen furán éreztem magam, amiért félig vele voltam, félig pedig mégsem. Minden erőmmel próbálkoztam teljes mértékben megérkezni, lélekben, elmében is Amberly mellett lenni, mert olyan kedves volt, és valahol talán még vicces is, na meg persze nyílt, ami egyáltalán nem rossz, nekem legalábbis nem volt rossz.
Be akartam illeszkedni, minden módot megragadtam, és bár a lányok tapadtak rám, sosem küldtem el őket a fenébe. Valahol érlelődött bennem a gondolat, hogy igazából mire is vágyom…? Barátokra, vagy társra? Mert egyáltalán nem mindegy, ezzel bánthatok is embereket, vagy éppen boldoggá tehetem őket.

Miért kell mindig mindennek ennyire bonyolultnak lennie? Néha egészen azt kívántam, bárcsak kevésbé lennék ennyire attraktív, bár kevésbé vonzanám magamhoz a lányokat, bár kevésbé lennék helyes, jóképű… Ez mind nem nagyképűség, de láttam, hogy Amberly is vizslatja vonásaimat, és kék szememet, nem nagyon kidolgozott, de mégis férfias testemet. Egyedül a V vonalamra voltam büszke, amit persze az atléta miatt nem láthatott.
– Már fel is adod? – hamiskásan mosolyogtam rá. Csináltam pár felülést, aztán én is felegyenesedtem, és felé fordultam.
Teljesen átlátszó módon masszázst kért tőlem, amire csak egy kis fejcsóválással tudtam válaszolni, majd közelebb csúsztam hozzá, lábaimat kivéve az akasztóból, és kérdés nélkül a vállaihoz nyúltam.
– Egyébként Dominic vagyok, és részemről a szerencse – finoman, nem túl erősen masszírozni kezdtem. – De valamit szögezzünk le… nem vagyok az a rabszolga típus, vedd megtiszteltetésnek, hogy megmasszírozlak – felvettem kedvenc, csibészes mosolyomat.
Vissza az elejére Go down
Amberly Hanna Lynn

Amberly Hanna Lynn


Posts : 72
Join date : 2009. Aug. 27.
Age : 32

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]   Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Icon_minitimeVas. Okt. 18, 2009 10:12 am

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] 69tva2jrntyx3yzosqbiMit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] 69tva2jrntyx3yzosqbi
Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesében, az csak a mesék végére emlékszik.


A fiúnak igaza van, ez a fajta testmozgás nem a lányoknak való, hanem inkább a fiúknak. Mégis sok olyan lányt látni a tv-ben akiknek nem csak a hasizmuk hatalmas, de a bicepszük is. Én személy szerint undorítónak találom az ilyen nőket. A gyengébbik nemnek nőiesnek kellene lennie, nem pedig fiúsnak. Kicsit kezd összemosódni a két nem.
- Vagy a korcsolyázás. -
Mosolyodok el újra a fiúra tekintve. Négy dolog van az életemben amin sosem változtatnék. A reggeli futás, az úszás, a tánc, és a korcsolyázás. Ezek mellett persze a barátaim meg ilyen dolgok... de az alap.

Kicsit unottan kezdem el nézegetni a teremben lévő fiúkat akik mind valami erős gyakorlatot végeznek. A szobabiciklis témát is jobban elviselném mint ezt a haspadozást.
- Nem is értem miért csinálom ezt. Elvégre tánc szakon vagyok, ott is eleget mozgok. -
Ezt inkább magamnak mondom semmint a mellettem haspadozó fiúnak. Nem tudom ő, hogy képes ennyi ideig ezt csinálni. Nekem már rettenetesen fáj a hasam, de még a hátam is.

Látszólag a fiú nagyon el van mélyedve saját gondolataiba így nem is akartam megzavarni, mégis kicsúszott valami a számon amire még a fiú is felkapta fejét. Szóval masszázs... egész átlátszóan kértem masszázst a fiútól. Becsszavamra nem erre akartam kilyukadni, egyszerűen csak így jött ki a dolog.
Kissé megszeppenve veszem tudomásul, hogy a fiú kezei immár a vállamon pihennek. Pontosabban egész finoman masszíroznak ujjai.

- Öhm... nem is mondtam, hogy rabszolga vagy. És megtiszteltetésnek veszem. -
Mosolyodok el szélesen kicsit hátratekintve. Furcsa, hogy Dominic már most ilyen kedves. A legtöbb fiú csak egy fintorral jelezte volna azt, hogy nem óhajt velem semmilyen testi vagy egyéb kontaktust. Nem értem... tényleg ennyire csúnya lennénk?
Vissza az elejére Go down
Dominic Sanders

Dominic Sanders


Posts : 48
Join date : 2009. Oct. 05.

Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]   Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Icon_minitimeVas. Okt. 25, 2009 9:05 pm

Kissé elgondolkoztam Amberly szavain, és rájöttem, hogy a korcsolyázás nem minden esetben női sport, sőt, tud olyan kemény, és hihetetlenül fárasztó lenni, ezt pedig ki más tudhatta volna jobban, mint én? Elvégre Torontóban elég sokat korcsolyáztunk, sokkal hidegebbek voltak a telek, felszabadítóan édesek a nyarak, és mindenünk akörül forgott, hogyan is juthatnánk el olyan helyekre, ahol lehet snowboardozni, vagy síelni.

Szerettem a téli sportokat, pontosan ezért nem értettem Amberly miért tartja női sportnak, miközben… egyáltalán nem az, bár, valószínűleg gyönyörűen festene korcsolyázás közben, egy szép csőnadrágban, és nem túl vastag kabátban. Fogalmam sem volt mit is mondhatnék, ezért inkább tovább masszírozom a vállait, és közben elbámulok a szemközti falra. Kellene valami frappáns beszólás, de egyenesen megrémít, hogy nem tudok kinyögni egy ép poént.
- Szóval úgy gondolod korcsolyázás csajos sport? – kérdezem teljesen semleges hangnemben, nem akarom, hogy érezze mennyire nem értek vele egyet, ha igennel felel erre.

Kedveltem… A magam módján, a maga módján, valami felfedezhetetlenül hülye módon. Hirtelen zavarodtam össze, ott volt rengeteg másik lány is, néhányan elég fura kapcsolatba kerültem, többen szerettek volna a közelembe férkőzni, erre én, ahelyett, hogy elgondolkoznék tetteim jelentőségén, csak közelebb csusszantam egy lányhoz, és masszírozni kezdtem. Miért? Vonzott. Nem tudom hogyan csináltam, de magához vonzott a tekintete, szavai, viselkedése.
- Szóval táncos vagy? – érdeklődtem halkan.

Körbepillantottam én is, mihelyt rájöttem, hogy Amberly skubizza a népet. Ő volt az egyetlen lány, egyébként rajtunk kívül csakis kigyúrt pasik tartózkodtak a teremben. Miért is jöttem le…? Jah igen, edzeni akartam egy kicsit, hogy levezessem a feszültséget, és meg legyen a féléves óraszámom is. Azért nem mindegy, hogy meghúznak év végén, vagy sem, inkább rágyúrtam a dologra. Amberly viszont táncszakosnak mondta magát, ami azt jelenthette, hogy nem kell kötelezően lejárnia… akkor mégis minek jött?
- Ha táncolsz, akkor neked nem is kell óraszámot teljesítened tesiből, nem? – ráncoltam homlokom, miközben abbahagytam a masszírozást, és kissé oldalra húzódtam, hogy láthassam az arcát.
Meglepő, de a lányok még kondizás közben is elbűvölőek tudnak lenni. Visszatértem a masszírozáshoz, mielőtt még különösebben észrevehette volna, hogy megfigyeltem az arcát kicsit. Válaszán mosolyogtam egyet.
- Hát igen… nagyon helyes, nem vagyok az a rabszolga típus.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]   Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic] Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek? [Dominic]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Agyagveszély [Dominic]
» Dominic Sanders
» PLEASE! SOMEBODY HELP ME! - .::[ Dominic Sanders ]::.
» Don't say anything, you picked up! [Dominic]
» Just Live Your Life [Dominic]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 3.felvonás: Belváros :: Sport központ-
Ugrás: