Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dorian Művészeti Iskola: Haladó szerepjátékos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Devona Wildsmith

Devona Wildsmith


Posts : 11
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 34

NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Empty
TémanyitásTárgy: NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::.   NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 5:21 pm

NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl
I WANNA DO BAD THINGS WITH YOU.


Az, hogy le vagyok égve, egy igen csak enyhe kifejezés. Elég csak kinyitnom az apró hűtőt, s már is látom a siralmas valóságot. Üres. Oké, nem teljesen üres, hiszen ahogy behajoltam, találtam egy üres dobozos tejet, s a mögött egy félig megpenészedett kockasajtot, illetve pár fonnyadt brokkolit. Na igen, ez talán még siralmasabb, mint az, ha üresen tátong, de végre ma..! Ma jön valaki, hogy megnézze a lakást, s remélem, betudom palizni, hogy beköltözzön.
Elgondolkoztam azon, hogy talán kissé megtévesztően adtam fel a hirdetést, ami a lakás felosztását illeti, hiszen a három szoba az valójában kettőnek számít, mert a harmadik, az inkább egy amerikai konyha és a nappali egybe vonva. Tudjátok, amikor csak egy nyamvadt pult választja el az egészet, s mégis olyan kis főzőkabinnak tűnik az egész. Végülis vehető harmadik szobának még is, nem? Akár el is aludhat ott valaki. Gondoltam rá, hogy oda is be lehetne plusz egy embert suvasztani, s akkor még kevesebb lenne a rám eső összköltség. Önző vagyok, tudom, de nem érdekel.

Idegesen rántok egyet a fekete Batmanes pólómon, majd nézek újra körbe a nappaliban, s ráérősnek nem nevezhető léptekkel haladok keresztül azon, kikerülve a kanapét, a fürdőszoba ajtajához, majd nyitok be oda. Mindent kinyaltam az utolsó négyzetcentiméterig, hogy még csak egy eltévelyedett hajszálat se lehessen látni. Igaz, inkább egy lány lakótársra vágytam volna, s nem kis csalódottság ért akkor, amikor egy mély, férfihang szólt bele a telefonba, s közölte velem, hogy érdekelné az albérlet, de ilyen éhínséges időkben egyszerűen nem tehetem meg azt, hogy válogatok. A lakás nem nevezhető fényűzőnek, vagy luxus apartmannak, egyszerű, sőt, mondhatni középszerű. Világos falak, ódivatú bútorok, itt-ott fellelhető pár cserepes növény, no meg bekeretezett régi reklám vagy éppen film plakátok a falakon. Igyekeztem a legotthonosabbá varázsolni a parányi fizetésemből úgy, hogy a különféle ócskásokat és bolhapiacokat jártam.

Egy beletörődő sóhajt eleresztve huppanok le a fotelba, majd húzom fel a lábaim törökülésbe s nézek ki az ablakon, ami pont eszemben van velem. Stephan Brooks.. Fogalmam sincs ki lehet az, pedig oda járhat a suliba, hiszen egyelőre még ott szórtam szét a magam készített szórólapokat, reménykedve, hogy valaki esetleg elakar költözni apuci fényűző villájából.. Ha ha ha. Ez még viccnek is rossz. Viszont sosem lehet tudni, éppen kit fognak kitagadni a családból, mert esetleg nem olyannal barátkozik, aki illene az ő társadalmi rangjához. Lehet, túl sok szappanoperát nézek, vagy csak ismételten a túl színes fantáziám a hibás. Türelmetlenül dobolok ujjaimmal a karfán bal kezemmel a jobbal pedig arrébb pöccintek a farmeromról egy szöszt, ami igazából ott sem volt. Annnnyira utálok várni! Ráadásul annyira szeretném, hogy tényleg ide akarjon költözni, mert ha nem.. bele sem merek gondolni mi lesz akkor. Jövő héten esedékes a fizetés, én pedig így is lógok már az előző havival, amit nagykegyesen elengedtek, vagyis inkább elodázhattam, s bizony most vagy fizetek, vagy megyek. Sophie is jókor tud lelépni, ráadásul csak így hirtelen, s mindezt azért mert szerelmes lett?! Hmpf.. remélem nem hiszi azt, hogy majd örökké fog tartani, vagyis de.. Ő pontosan ezt hiszi. Naiv lélek. Azt azért merem remélni, hogy ez a Setph valami jó pasi lesz, még ha nem is tízből tízes, de mondjuk egy erős hatos.. azzal már meg lennék elégedve.

S hopp! Végre csengetnek, mire én a bejárati ajtóhoz lépve, egy széles mosolyt varázsolva az arcomra nyitom ki az ajtót. Mély levegő, nyugodj meg, minden rendben lesz. Elbűvölöd, esetlegesen elcsavarod a fejét, s ráveszed arra, hogy veled akarjon lakni, és így megtarthatod a függetlenségedet a családodtól. Igen Devona így lesz, mert így kell lennie!


EME REAG TULAJDONOSA STEPHAN BROOKS, ALKOTÓJA DEVONA WILDSMITH SZEMÉLYESEN. AZ IHLETETADÓ ZENE, AMI AZ ÍRÁS KÖZBEN SZÓLT A LINDSAY LOHAN - THAT GIRL C. SZÁM. A HOZZÁSZÓLÁS PONTOSAN 580 SZÓBÓL ÁLL, ÉS A MEGJEGYZÉSEM PEDIG CSAK ANNYI, HOGY LESZ EZ MÉG JOBB IS! <3
Vissza az elejére Go down
Stephan Brooks

Stephan Brooks


Posts : 14
Join date : 2009. Oct. 02.

NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::.   NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Icon_minitimeVas. Okt. 11, 2009 9:07 pm

One Room, One girl.


Rohanás az életem, hol a behajtók, hol a nők, olykor a nagyfater, s most egy véreb elől, amely habzó, jobbra-balra lifegő pofával, gyilkos tekintettel, vicsorogva rohan utánam, gepárdokat megszégyenítő gyorsasággal pakolja mancsait a betondzsungel ösvényein. Valahogy ilyenkor kezdek rájönni, hogy talán hasznos lett volna az a katonai iskola, ahová nagyapám akart berakni, mert akármilyen sebességgel is pakolom egymás után tornacsukás lábaim, nem érzem azt, hogy gyorsabb lennék a dögnél. Hátra pillantok, hogy felmérjem az esélyeimet, s szinte elkerekednek a szemeim, ahogy látom a bundás dög ocsmány pofáját, amint egyre közelebb ér hozzám. B**ssza meg! Nagyjából ez fogalmazódik meg a fejemben, mikor bekanyarodok a sarkon, s szembe találom magam egy hatalmas, négyzetrácshoz hasonló, nagyjából két és fél méter magas kerítéssel.

Ilyenkor jönne jól az a militarista szemlélet, mellyel nagyapám él, s mely szerint mindig legyen nálad valamilyen fegyver. Hát nálam se fegyver, se kés, de még csak egy kavics sincs, amivel fejbe vághatnám az ebet. Csak egyetlen hátizsák lifeg rajtam, egy barna színű, tornatasakra emlékeztető, durva anyagból szőtt cucc, amelyben mondhatni benne van az életem. Na jó, egy része.

Igen, ez az a nap, amit a költözésre szántam, mivel elhatároztam, hogy nem élek tovább azzal a pszcihopata emberrel, aki kénye kedve szerint ugráltat engem és néha azt hiszi, hogy én vagyok az öszvér a málnásban, akit ostorral kell kihajtani onnan...Szóval, ebből is érezhető, hogy egy ideje már érett bennem a gondolat, hogy elköltözzek anyám nemzőjétől, de korábban túl fiatal voltam ehhez és a lehetőségeim sem voltak adottak ott Brightonban. New York viszont hatalmas város, itt könnyedén elbújhatok a kegyetlen tekintet elől és szabadon élhetem az életem.

Még most is visszaemlékszem arra a délelőttre, mikor az iskola folyosóján a kezembe akadt az a cetli, "lakótársat keresek felirattal, cuki rózsaszín aláírással". Tény, hogy abban a pillanatban el sem jutott a tudatomig az aláírás ténye, hogy valószínűleg nőnemű a feladó, de akkor tényleg csak arra tudtam gondolni, hogy hoppá, egy lehetőség, egy Dorianos diák lakótársat keres és a tudat, hogy lehetne egy saját kis vackom, máris tökéletesen kielégített. Még aznap be is pötyögtem a csaj telefonszámát, aki kedvesen elcsicseregte a fő információkat vékonyka hangján. Én meg ostobán mit válaszoltam? "Persze, megnézem." Én hülye...pedig máris előttem volt a kép, cuki rózsaszín felső, derékig érő szőke haj, műszempilla, öt centi sarok, tüllszoknya. Azt az estét végigszenvedtem, nem tudtam kiverni a fejemből, hogy mekkorát hibáztam.

De most, így visszagondolva, az nem is volt akkora baklövés a mostanihoz képest. Hisz jelen pillanatban mégis csak egy véreb van a nyomomban. Egy nagy és éhes véreb, akit csak meg akartam simogatni a kisbolt mellett. A kerítéshez érve elrugaszkodom a talajról, s ugrás közben már nyújtom is a kezeim előre, hogy ujjaimmal beleakaszkodhassak a rácsokba. Szerencsém van, nem esek vissza és sikerül megkapaszkodnom, azonban úgy tűnik, hogy újdonsült "cimborám" is remek lehetőségekhez jutott. Érzem, ahogy fogai a bokám körüli húsba mélyednek, s ahogy libegő súlya engem is kimozdít, s falvédő pozícióban lengünk a kerítésen amolyan török szőnyeg módjára.

- Engedj el, te gaaaz! - Gaz?? Mondhatom értek a szavakhoz vészhelyzetben. Ez nem holmiféle növény, ez állítólag az ember legjobb barátja. Csak nem az enyém. Lábammal hadonászni kezdek, fel-le rugdosok, mire a dög nem bírja tovább a libikókát, enyhül állkapcsa szorítása, s végül egy nyekkenéssel zuhan a betonra. Erre a pillanatra vártam, azonnal feljebb húzom magam, még pár centi és igen, siker! Elérem a kerítés tetejét, majd nagy nehezen átvetem magam rajta, s a kutyához hasonlóan , én is nyekkenve érek földet. Remek, szépen fogok bemutatkozni, mondhatom. Kócos haj, poros kéz, tépett ruházat, sánta manus. Idáig én nem akartam beköltözni egy csajhoz, de úgy érzem, hogy most ha akarnám, sem fog összejönni.

Kicsit késve, kicsit sántán érem el az épületet, melynek ajtaján nagy nehezen bevetem magam, majd egyenesen célba veszem a liftet. Idegesen nyomogatom a gombot, sikertelenség, nem működik ez az átkozott fémláda. Dühösen vágok az oldalába, aminek köszönhetően felreped a bőr a kézfejemen. Arcomra egy fájdalmas mosoly kúszik, legszívesebben sírnék, hogy még meg kell tennem felfelé 15 emeletet, de most már nem mehetek haza. Inkább elviselem azt a rózsaszín csajt, csak ne kelljen szégyenkeznem a nagyfater előtt...

Három, kettő, egy. Az utolsó lépcsőfoknál már csak húzom magam, igazából azon sem lepődnék meg, ha egy csövesnek nézne. Nagy nehezen az ajtóhoz lépek, arcomról víz csurog, a levegőt szaporán veszem, s totálisan kivagyok. Ennek ellenére még van bennem annyi erő, hogy megnyomjam azt a csengőt, majd várok. Magamban visszaszámolok, érzem, hogy remegnek a lábaim, talán nem ártott volna előbb a sürgősségire menni, ki tudja, hogy mivel fertőzött meg az a dög, mindenesetre nagyon fáj. Nyílik az ajtó, s az első , amit ki tudok ejteni az ajkaimon:
- Vizet! - hagyják el ajkaimat a kérlelő szavak, s ember legyen a talpán, aki ezután ne sajnálna meg. Csak ezt követően tudom észrevenni, hogy valóban egy szőke csaj áll velem szemben, csak épp nem Barbie, hanem Batman csaja. Hoppá, rossz helyre csöngettem?

Zene: Apollo 440 - Stop the rock
Vissza az elejére Go down
Devona Wildsmith

Devona Wildsmith


Posts : 11
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 34

NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::.   NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Icon_minitimeHétf. Okt. 12, 2009 10:21 pm

NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl
I WANNA DO BAD THINGS WITH YOU.


Bevallom, egyáltalán nem erre számítottam. Nagyon nem erre! A mély férfias bariton mellé valami nagyon fess külsőt képzeltem el, egy egyenes tartású úriembert, akit majd könnyedén az ujjam köré csavarok huncut kis bájosságommal, ami állítólag édes. Bár egy olyan pasas mit keresne az én középszerű albérletem kellős közepén? Ehh.. most még is, ahogy kitárom az ajtót.. egy ziháló, enyhén görnyedt, poros, sőt egyenesen mocskos, és..
- Te vérzel?! – Hőkölök hátra, amikor a lábát szemrevételezem. Tudtommal ez a környék teljesen biztonságos, s az embereket nem támadják meg az utcában, még az éjszaka közepén sem. Az az imádnivaló vigyorom most egyenesen lehervad az arcomról, s egészen más veszi át a helyét. Ez a mostani grimasz az aggódás, a döbbenet és viszolygás együttese. A vért csak is képernyőn, egy szaftos horrorfilmen keresztül szeretem, nem pedig így élőben. Persze megszédülni, s elájulni azért még nem fogok..
- Öö.. oké, hozom azonnal. – Így is talán túl sokat toporogtam ott egy helyben, vagyis ez a kijelentés után eltelt 15 másodpercre vonatkozik, ami nekem röpke idő volt arra, hogy felmérjem az ajtómon bekéredzkedőmet, és a leendő lakótársamat, neki pedig talán egy örökkévalóság. Megpördülök a tengelyem körül, és már futok is a konyhába. Kissé kapkodva ragadom meg a mosogató mellett felsorakoztatott, elmosott poharak egyikét – egy tehén mintásat – s nyitom meg a csapot, majd engedem tele a poharat, s már is futok vissza a sráchoz egyenesen az ajtóhoz, vagy az előszobába, attól függ beljebb engedte e saját magát, amíg én fordultam egyet.

- Tessék. – Nyomom oda a kezébe, majd mérem végig még egyszer újra. Hhmhm.. talán annyira nem is rossz, már amennyit látok belőle, de az arcáról újra csak a lábára siklik a szemem. – Öööh.. lehetek indiszkrét, és megkérdezhetem mi történt veled? Ez a környék teljesen biztonságos, velem még semmi sem történt amióta itt lakok.. -
Nem lehet mérvadó az a három hónap, de ezt nem kötöm az orrára. Hadd gondolja azt, hogy évek óta tespedek ebben a lakásban. – Ugye te vagy Stephan Brooks? -
Jókor jut eszembe, talán ezzel kellett volna kezdenem. Lehet valami jól öltözött szexi csöves, aki most vízért könyörög, aztán beakarja tenni majd az egyik, a másik lábát, végül a karjait, sőt, egészen bejön, leüt, és kifoszt. Mint abban a malacos mesében.. vagy lehet más állatok szerepeltek benne?
- Óóóó a fff.. fenébe. – Pillantok át a válla mögött, egyenesen a liftre, vagyis annak üresen villogó apró kijelzőjére, ami azt mutatja, most bizony nem működik. Máris mínusz száz ponttal indítok. – A lift..öö.. igazából nagyon ritka az, amikor ~ működik ~ nem működik. -
Valószínű azért piheg ennyire. Kicsit rájárhat a srácra a rúd, s joggal érezheti azt, hogy ez nem az Ő napja.


EME REAG TULAJDONOSA STEPHAN BROOKS, ALKOTÓJA DEVONA WILDSMITH SZEMÉLYESEN. AZ IHLETETADÓ MAGA A TELEVÍZIÓ RÉMESEN UNALMAS MŰSORA VOLT. A HOZZÁSZÓLÁS PONTOSAN 437 SZÓBÓL ÁLL, ÉS A MEGJEGYZÉSEM PEDIG CSAK ANNYI, HOGY JOBBAT ÉRDEMELSZ MÉG MINDIG T___T <3
Vissza az elejére Go down
Stephan Brooks

Stephan Brooks


Posts : 14
Join date : 2009. Oct. 02.

NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::.   NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Icon_minitimeSzer. Okt. 14, 2009 9:18 pm

Batgirl and the "homeless"guy



Úgy érzem magam, mint három hete gyalogló hangya a sivatagban, fájnak a végtagjaim, csurog rólam a víz és mérhetetlen mennyiségű vizet kívánok. Igaz, ez még mindig jobban hangzik így, mintha whiskeyre szomjaznék ilyen nagy hévvel, de jelen helyzetben kicsit félelmetes jelenség lehetek. Meg sem lepődnék azon, ha rám csapná az ajtót, ám mégsem ez történik.

Pihegve megtámasztom az ajtó félfát, majd a lány felé pillantok, akinek arckifejezése nem sok jóról árulkodik. Tény, hogy annyira nem vagyok szép látvány, na de ennyire? Csak kapjam el azt a kutyát, kitekerem a nyakát, amiért miatta ilyen hülye helyzetbe kerültem.
- Vér? - kérdezek vissza, s ahogy lepillantok, meglátom, hogy a harapás környékén valóban vértől piroslik a farmerem.
- Áh...ez csak, ez csak kutyaharapás...- jegyzem meg, a végén elcsendesedve, ugyanis ekkor már csak a távolodó alakját látom eltűnni egy pultszerű berendezés mögött. Nem is nagyon akarok kukucskálni, hisz illetlenség volna, pláne úgy, hogy rossz helyre csöngettem be. Ugyanis csak ez lehet a magyarázat, hisz hol van az a csacsogó, öt centis sarkokon forgolódó, miniszoknyás lány, akivel telefonon csevegtem? Nem mintha hiányolnám, Isten őrizzen attól a fajtától, de mégis, a telefonhang alapján afféle lányra számítottam, amolyan nyávogós, utálatos, hülye szőkére, erre ajtót nyit ő.
Ahogy közeledik, elkapom a tekintetem, bal kezemmel megtörlöm homlokom, majd visszapillantok az immár előttem álló lányra, s furcsán pislogok a felém nyújtott pohárra.
- Boci? - kérdezem gyanúsan, bár most fontosabb, hogy magamba döntsem a tartalmát. Meg is teszem, s pár pillanatig nyelésem apró neszezése töri meg az előtör, s a lakása közötti csöndet.
- Köszönöm - sóhajtok egyet megkönnyebbülve, kissé felfrissülve, mikor visszanyújtom a poharat, majd zavartan a tarkómon lévő hajszálakba túrok. Igaz, nem szokásom zavarba jönni, de ez kicsit kellemetlen helyzet. Tekintetem végigfuttatom a szomjamat csillapító lányon, s most már biztos vagyok abban, hogy rossz helyen járok.
- Öhm, séta közben meg akartam simogatni egy kutyát, barátságosnak tűnt...és ez lett a vége. Megkergetett, elkapott, de én erősebb voltam. Mármint nehogy félreértsd, nem bántottam, csak leráztam a lábamról. Szerencsémre egy kerítés örökké elválasztott tőle. - válaszolom egy apró, megkönnyebbült mosoly kíséretében, bár félek, hogy éjszakánként még elém villan annak a gonosz dögnek az ábrázata, s a villogó fogai.
- Á, amúgy ne haragudj, rossz helyre kopogtattam...- szinte egyszerre szólalok meg vele, mikor meghallom a nevem.
- Öhm, vagyis jó helyen járok, én vagyok Stephan Brooks...és te lennél Devona? - kérdem, egyik szemöldököm a magasba szökken, s látható rajtam a döbbenet.
- Hogy? - Pillantok a hátam mögé, vetek egy fintort a lift irányába és visszanézek a lányra.
- Remélem is, nem lenne kedvem minden nap ennyit gyalogolni. Khm, szóval akkor én lennék az érdeklődő. - szólalok meg határozottabban, miközben kicsit megigazítom magamon a fekete inget, ami még mindig poros..
Vissza az elejére Go down
Devona Wildsmith

Devona Wildsmith


Posts : 11
Join date : 2009. Oct. 06.
Age : 34

NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::.   NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Icon_minitimeHétf. Okt. 26, 2009 10:32 pm

NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. 2rp43sl
I WANNA DO BAD THINGS WITH YOU.


Csak egy kutyaharapás.. CSAK EGY KUTYAHARAPÁS?! Tipikus férfi. Ha egy hatalmas seb tátongana az oldalán, s ömlene belőle a vér, akkor is azt mondaná ’csak egy karcolás’.
- Nem szabad az ilyet félvállról venni, azonnal le kell fertőtleníteni. – Magyarázom ahogy a kezemben lévő vízzel robogok vissza hozzá, s lehajolva, kezeimmel az enyhén beroggyantott térdeimen megtámaszkodva próbálom jobban megvizsgálni a szóban forgó sebesülést. – Kitudja, milyen kutya lehetett az, van e gazdája vagy csak kóbor, s megkapta e a megfelelő oltásokat. Lehet veszett is, sosem tudhatod! Most azt mondod, hogy kis semmiség, de pár nap múlva arra ébredsz, hogy le kell amputálni! -
Mindig is tudtam, hogy túl élénk a fantáziám, s igen sokszor a legrosszabbat látom a dolgokban, a gyakorlatiasságról nem is beszélve.. remélem azért nem rettentem el már az első öt percben a srácot. Hiszen én csak neki akarok jót! Nem az én érdekem az, hogy megmentsük a lábát, s nem is én fogom neki megrendelni a falábat.
- Tehénfoltos igen, miért? – Kérdezek vissza, s enyhén felvonom a szemöldököm. Nem tudom, mi ez a gyanús hangnem, hiszen csak egy ártatlan mintájú pohárról beszélünk. Felegyenesedve fonom össze a karjaim, majd figyelem, hogyan tünteti el magában a röpke három deciliter vizet, majd mosolyodom el. – Szívesen, de enyi elég volt? Nem kérsz még? -
Érdeklődöm készségesen, hiszen én vagyok a kedves lakótárs, aki a csillagokat is lehozza az égről, csak írják alá a szerződést.
- Igazán sajnálom ezt az incidenst, pedig tényleg nem jellemző a harapó kutyák elő történő futás, velem legalábbis egyszer sem fordult elő. – Kivéve álmomban, amikor hiába futok, egyre csak közelebb s közelebb ér hozzám, de nem tudok ellene tenni semmit, hiszen én a döggel ellentétben nem haladok egyről a kettőre. Remélem, nem csak ismétlem magam. Elég feltűnő, ha ennyire védem a környéket.. ugye nem tűnik túl nyomulósnak?

Már épp lépek egyet hátra, hogy végre betessékeljem, amikor azt mondja, valószínű rossz helyre kopogtatott, mire zavartan pislogok rá, hiszen nem értem az okát.
- Igen, kétségtelenül Én lennék az. Miéééért.. – Kicsit elhúzom a kérdőszót miközben csücsörítve gondolkozom el azon, hogy mi is lehet a meglepettség oka. – .. talán nem erre számítottál? Mármint nem tudom, mire számíthatsz egy puszta hangból, bár lehet, hogy láttál a suliban vagy legalábbis azt hitted, hogy én vagyok az, mert ugye a Dorianbe jársz, nem de? -
Zavartan túrok bele a hajamba, majd előrenyúlok, s a könyökénél fogva beljebb húzom a lakásba.
- Bocs, már megint csak jár a szám. Gyere be. – Ha pedig mindketten bent vagyunk, be csukom az ajtót, és a nappaliba vezetem, vagyis a konyha-nappaliba. – Ülj le a kanapéra, mindjárt megkeresem azt a izé dobozt.. -
Mutogatok a levegőben, majd vágtatok el a fürdőszobába. Keresgélek, túrok, leverek pár flakont, sampon, tusfürdő miegymás. Csörömpölök, zúzok..
- Megvaaan! – kiáltom diadalittasan, majd megyek vissza az elsősegélydobozzal a kezemben.
- Szóval Stephan, melyik szakra jársz? És mm.. idén jöttél a suliba, igaz? Mert eddig még nem láttalak. - Valahol el kell kezdeni a beszélgetést, meg az ismerkedést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Empty
TémanyitásTárgy: Re: NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::.   NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
NO ONE LIKES TO BE ALONE - .::[ Stephan Brooks ]::.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stephan Brooks
» I need a hero... (Stephan)
» Kalandtúra... ~ Stephan & Mandy ~
» Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk? [Stephan]
» Bocsánat, hogy élek. Többet nem fordul elő! [Stephan - Ebédlő folytatása]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: 3.felvonás: Belváros :: Lakónegyed-
Ugrás: